Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warmińskie dylematy

Pokaż wątki Pokaż posty

Warmińskie dylematy

kaisog1 21:05, 11 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Megi odnośnie "donicy"..... takie coś mi wyszło.... ale czy o cos takiego chodziło to nie wiem.... Luknij.

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Welka 21:09, 11 cze 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Megi, mi jutro między 11-14 za Chiny nie pasuje, spotkajcie się beze mnie, a ja tak jak wcześniej sie umawiałyśmy napiszę w sobotę na PW.
Ja w takim miejscu mam posadzone malwy, ale u mnie dodatkowo ryzyko zasypania tego miejsca przez np drewno do szopki i tylko one są na tyle wielkie, że M je zauważy i będzie sie starał nie zniszczyć.
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
kaisog1 16:12, 12 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
No tak pierdoła ze mnie.....

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Megi 16:42, 12 cze 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Ewelinko, jutro się widzimy u Ani, ja dzisiaj nie dotarłam, byłam uzależniona od męża i niestety nie było kiedy, ale jutro będę BANKOWO

Gosiu, już CI dziękowałam, ale teraz pomóż proszę w rozszyfrowaniu roślin

EDIT: (jesteś szybsza niż ja, dopiero zobaczyłam, że opisałaś już zdjęcie

Co byś jeszcze poradziła w kwestii zimozielonych ? bo jaśminowiec już wsadzony gdzie indziej, mąż wolałby mieć w tej donicy coś zielonego cały rok, ale nie wydaje mi się, żeby pasowały tutaj kule na nóżkach, więc chyba jakiś ciekawy iglak mus wsadzić
____________________
Megi 17:20, 12 cze 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
A teraz zdjęcia z ogrodu - jest słonecznie, cieplutko, po prostu żyć się chce

Piwonie - nie znam nazw niestety, ta biało-różowa jest roczna, kwitnie po raz pierwszy, inne ( 4 sztuki) niestety w tym roku nie zakwitną, za młodziutkie jeszcze.



____________________
Megi 17:24, 12 cze 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Coś mi żżera płatki białych trzykrotek, wszystkie mają dziurki niebieskie i fioletowe są w całości.



Hortensje ogrodowe powoli wiążą pąki, spóźnione mocno w tym roku



Krzewuszka o białych kwiatach, którą moja mama wyprowadziła na nóżce, zastanawiam się czy po kwitnieniu będę ją mogła przyciąć w celu zagęszczenia ? muszę też jej zbudować porządną podporę, bo ten kijek to można sobie ...


____________________
Megi 17:28, 12 cze 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Cisy odbiły, Elegantissima wygląda ślicznie, ale stożki mocno się pochorowały w zeszłym roku i nadal wyglądają biednie, ten na zdjęciu najgorzej niestety, ale wciąż daję mu szansę

przynajmniej kloniki palmowe nie zawiodły, rosną jak na drożdżach, teraz pora kupić jeszcze w formie drzewka, bo nie mam odwagi nic im uciąć

____________________
Megi 17:31, 12 cze 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Jasminowiec Snowbelle oblepiony kwiatami, powojnik Louise Rowe zakwitł, na pozostałe trzeba jeszcze trochę poczekać

____________________
Megi 17:35, 12 cze 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Klon - NN, nie wiem, co z niego będzie ? a jestem ciekawa bo lubię pstrokacizną

____________________
Megi 17:41, 12 cze 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Tawuła albo się przypala od słońca, albo cos załapała - może ktoś ogarnia, bo ja nie

Azalia japońska Schneeperle, dopiero teraz kwitnie, mimo że pozostałe już przekwitły

cudowna Blaukonigin
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies