Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

Pokaż wątki Pokaż posty

nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

moni 20:57, 21 sie 2012


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
jak są takie strony portale to czemu by się nie po inspirować nie po podglądać?
____________________
Mona
KasiaWB 13:33, 22 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Romcia
- tutaj masz link do wątku Bogdy z poradami Danusi odnośnie szkieletu ogrodu
http://www.ogrodowisko.pl/watek/56-moj-piekny-ogrod?page=7
- u siebie już odpowiedziałam na Twoje pytanie, ale przekopiuję żebyś miała pod ręką

"Czy te brzozy w tym ogrodzie na piaskach to takie specjalne czy z lasu???"

W ogrodzie na piaskach brzóz Danusia nie sadziła brzozy to hicior Ogrodu z lustrem są to oczywiście brzozy specjalne Danusia zawsze coś atrakcyjnego sadzi : brzozy Betula utilis 'Doorenbos' - brzoza pożyteczna 'Doorenbos' o czysto białej korze

Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
nl_kinia 13:50, 22 sie 2012


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
wpadam z rewizytą no i muszę przyznać na wstępie, że mnie także łezka się w oku zakręciła po Twoim przywitaniu
będę zaglądała, bo widzę u Ciebie mnóstwo dobrych rad do przemyślenia ew. skopiowania tse tse tse
____________________
Kingi ogrodowe początki
kryniafu 22:25, 23 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Pięknie rozpoczęłaś swój wątek, wzruszyłam się. Każdy ogród na początku kiedyś tak wyglądał jak Twój. U mnie było gorzej bo musiałam czyścić ziemię z podziemnego śmietniska, poprzedni właściciele wszędzie zakopywali śmieci. Czego to ja nie wykopywałam, stare kołdry, tony puszek a szkło do dzisiaj rodzi ziemia w ogrodzie.
Trafiłaś na ogrodowisko i nie mogłaś lepiej. Jak każdy ogrodnik jedynie musisz uzbroić się w cierpliwość.
____________________
Pozdrawiam, Krysia Ogrodowe zawirowania
Klamber 00:11, 29 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Hejka, doczłapałem się w końcu. Trochę pracy Was kosztowało pozbycie się tego bałaganu, ale za to teraz możesz poszaleć, masz czyste pole do popisu. Dzięki za pochwały, pozdrawiam.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
JulkAd 10:27, 29 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Romka co u Ciebie, jak prace w ogrodzie, zaplanowane? Miłego dnia
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 10:43, 29 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Co się obijasz Romeczko?
Buziolki :*
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
KasiaWB 22:57, 04 wrz 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Romka, hop hop co u Ciebie?
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
JulkAd 13:56, 05 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
No właśnie Romka...jesteś tam?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
vita 14:17, 07 wrz 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4084
romka napisał(a)


Witaj Romko. Jesteś w naciekwaszej fazie projektowania ogrodu, teraz to już będzie z górki, o ile uda Ci się uniknąć typowych dla początkujących, błędów. Ja w każdym razie zaliczyłam ich sporo.
Ciekawa jestem czy tuje już rosną? Dobrym pomysłem jest odgrodzenie się od części gospodarczej, ale rząd Szmaragdów może wyglądać bardzo monotonnie. Szczególnie zimą, kiedy to z tęsknotą popatruje się przez okna... Nie zaznaczyłaś ich na planie domu, ale pewnie są, wychodzące na część gospodarczą? No i bardzo podoba mi się ujęcie w projekcie dwóch starych lip. Są jak strażniczki ogrodu.

____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies