Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

Pokaż wątki Pokaż posty

nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

popcorn 12:28, 21 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kurczę w ubiegłym roku wysiałam tę Exhibition, wprost do gruntu.. mówisz że rozsadę trzeba wyprodukować? Ale cebula nie lubi chyba przesadzania?
bo z mojej do gruntu to dymka jesienią dopiero była... gdzie jej do takiej wielkości jak na fotce??
____________________
Mój nowy ogródek
romka 12:37, 21 lut 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
popcarol napisał(a)
Romka fajny pomysł z tym poprzecznym posadzeniem tujek, a córcia jak pomaga! Chyba w podobnym wieku jest i moja

pozdrawiam!!


dzięki trzeba tak było zrobić, bo tył działki raczej nigdy mega reprezentacyjny nie będzie, bo tam i szambo i składowisko drzewa, Tomek tam wiecznie coś tnie, rąbie itp., ja wiecznie nowe kupy kompostowe usypuję
przed tujkami będzie rabata... kiedyś... w tym roku może między tuje w przejściu pergolę postawimy i jakieś powojniki puścimy
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
GosiaJoanna 13:43, 21 lut 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Hej Sylwia widzę ze jesteśmy na podobnym etapie z naszymi ogrodami, wiem ile radości daje pierwszy kwiatek lub tujka w ogrodzie. Trzymam kciuki i będę zagladała
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Neska 15:59, 21 lut 2013


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Wpadam z rewizytą. Ale Ci rośnie ogrodniczka. Moje dzieciaki też chętne do pomocy.
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
Urszulla 18:41, 21 lut 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21951
romka napisał(a)


Ula, ja kupiłam w osiedlowym sklepie z nasionkami
moje doświadczenia też nie są mega.... 6 lat.... to i dużo i mało....
teraz mam trudno, bo od dwóch lat mieszkamy w nowym domu, działka przez wiele lat była zaniedbana, nic na niej nie rosło poza chwastami, do tego wymęczona przez budowę.... zabrałam się ja jej wyprawianie podlewam rosahumusem, produkuję kompost, a za kilka lat, mam nadzieję, ziemia się odwdzięczy

grunt to się nie poddawać!!! a cebulka cukrowa mniam!!!!




Mam dokładnie to samo kompościk też robię od zeszłego roku
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
JulkAd 20:47, 21 lut 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Sylwia...pomocnik Ci rośnie jak trzeba, oj szkoda, że moja Córcia wyrosła z tego wieku, bo w domu ciężko ją utrzymać. A warzywniaka zazdroszczę...u mnie nie ma szans, więc do Ciebie będę przychodzić i podziwiać. Pozdrowionka
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
romka 21:04, 21 lut 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
popcarol napisał(a)
Kurczę w ubiegłym roku wysiałam tę Exhibition, wprost do gruntu.. mówisz że rozsadę trzeba wyprodukować? Ale cebula nie lubi chyba przesadzania?
bo z mojej do gruntu to dymka jesienią dopiero była... gdzie jej do takiej wielkości jak na fotce??


dla niej wprost do gruntu to za mało czasu żeby urosnąć, a dymka z kolei nie przechowa się do wiosny, żeby ją w ziemie drugi raz wsadzić... ta akurat daje się przesadzać, nawet pikowanie choć trochę odchorowuje jej nie zabija
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
romka 21:05, 21 lut 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
JulkAd napisał(a)
Sylwia...pomocnik Ci rośnie jak trzeba, oj szkoda, że moja Córcia wyrosła z tego wieku, bo w domu ciężko ją utrzymać. A warzywniaka zazdroszczę...u mnie nie ma szans, więc do Ciebie będę przychodzić i podziwiać. Pozdrowionka


moja pewnie też za trochę nie będzie chciała póki co jeszcze wygrywam z koleżankami, ale jak długo??? kto to wie ....

a na warzywka zapraszam.... nie tylko na podziwianie!
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
aniula 01:23, 22 lut 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Romka, wpadam z rewizytą. Ale właściwie, to już kiedyś u Ciebie byłam - przeglądałam blog budowlany - poznałam po tych lipach przed domem.

Śliczną masz pomocnicę - ja mam dwie w podobnym wieku - 5 i 7 i pół
____________________
Ania Ogródek na betonie
Kindzia 08:24, 22 lut 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Buziolki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies