Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek

wiunia 13:11, 30 paź 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Wyobraź sobie Monitko, że faktycznie samo mi się tak wsadziło na rabatkę , bo przesadzałam z innego miejsca i jak wykopałam nowy dołek i wsadziłam kępkę to patrzę ....a to serduszko się uformowało) ciekawe tylko czy na wiosnę jak sieębędzie rozrastało to czy też w takim kształcie ?
Dziekuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie, zdrowie już w normie
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
majkel0326 13:30, 30 paź 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Wiuniu,u Ciebie też takie zimno przejmujące?Wyszłam na pół godzinki do ogródka,a czuję się jakbym z bieguna wróciła Szaro i buro,brr. Serduszko fajne Ci wyszło,jakie idealne
____________________
Maja - Moje roślinki
wiunia 13:40, 30 paź 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Majeczko, przyznam szczerze, że dzisiaj jeszcze nie wyścibiłam nosa z domu, ale zamierzam wyjść z psami na spacer. Z tego co widzę za oknem wnioskuję, że jest niezbyt miło, chociaż wiatru chyba nie ma, bo moje thuje stoją jak na warcie bez ruchu jest natomiast tak jak piszesz szaro, buro i przygnębiająco. Na dodatek jutrzejsze przedpołudnie zapowiada się u mnie BARDZO stresująco (ważne wydarzenie w domu), więc chyba melisę zaparzę i będę przed kominkiem się pocieszać, że damy RADĘ JUTRO!
Pozdrawiam serdecznie)
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
majkel0326 13:53, 30 paź 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Wiunia,cokolwiek Cię czeka jutro to trzymam kciuki,żeby wszystko się udało U nas zaczyna padać deszczyk ze śniegiem,na razie delikatnie,zobaczymy co dalej.
____________________
Maja - Moje roślinki
wiunia 14:01, 30 paź 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Dziękuję Ci bardzo, nie chcę o tym pisać, ponieważ nie dotyczy tylko mnie więc rozumiesz... ale bardzo bym chciała, żeby było już JUTRO o tej porze czyli ok. 14
U mnie jeszcze nie pada, ale kto wie...? jest burrro i pochmurno...
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
majkel0326 14:11, 30 paź 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Absolutnie nie chodziło mi o to,żebyś napisała o co chodzi,po prostu trzymam kciuki za Twoje powodzenie Jaki fajny avatarek
____________________
Maja - Moje roślinki
popcorn 14:12, 30 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witaj Wiunia,
fajne poczatki, front masz bardzo ladny. I te surfinie białe!
pozdrawiam i będę zaglądać!
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
wiunia 16:25, 30 paź 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Wiem Maju, wiem, tak tylko napisałam, żeby nie wyszło, że niby taka tajemnicza jestem niewiadomo dlaczego i miło wiedzieć, że ktoś trzyma kciuki dla mnie to ważne i daje cudne poczucie jedności z innym człowiekiem... no,no, ale się górnolotnie rozmarzyłam
No i u mnie pada mrzawka - nie poszłam na spacer, a na dodatek córka dzwoniła przed chwilą, że się jej samochód w P-niu popsuł, tzn., pilot i nie może odpalić, masakra! Czekam na dalszy rozwój wydarzeń i mam tylko nadzieję, że wieczorem będziemy się z całej sytuacji śmiać
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
wiunia 16:29, 30 paź 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Karolinko, miło mi ,że mnie odwiedziłaś, często do Ciebie zaglądam tylko nie zostawiam sladu, bo czytam , czytam i podziwiam ...
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Milka 16:35, 30 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Wiunia, ale miło cię widzieć na avtarku..oby ta cała przykra sytuacja zakończyła się śmiechem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies