Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

alinak 19:08, 03 paź 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Ania a czy werbeny nie wysiewają ci się same ?.bo u mnie tak to bez sensu siać na wiosnę , jak te nasiona lubią być przemrożone przez zimę w ziemi . owszem werbene mam trochę z późniejszym kwitnieniem , ale to jeszcze lepiej . bo teraz jest w o pełni kwiatów
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Mala_Mi 19:42, 03 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Alina - ja nie jestem fachowcem od werben na tyle, by napisać, że na 100% się ona wysieje. W tym roku mam jej aż za dużo.. bo się wysiała, ale jak to z nią jest jak będzie mroźna i bezśnieżna zima? Np jak 2011/2012, bo dwie ostatnie były tak ciepłe, że i stipa przezimowała. Jak Ci przetrwała zimę i siewki były, to warto to podać do wiadomości i uzupełnić moje info. Wiem jedno, że nie wszystkie mi się wysiały. W kilku miejscach miałam i nie dość, że nie przezimowały to i sie tam nie wysiały.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 19:53, 03 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Renia - jest piękna, tylko tego koloru się obawiałam.. już jedną sobie kupiłam pomarańczową co ma więcej różowego

Yolka -

Gabik - nie wiem co napisać.. ucałuj Jarka.... i powiedz mu, że teraz jest ładniej Ale busz jak był tak jest. Bo natury nie zmieni

Agania - widzę, że Ty jak ja.. jak nie zaglądasz to nie zaglądasz, ale jak wdepniesz to czytasz do spodu. Miałam wrażenie, że odpowiadasz jak w szkole na egzaminie Lecę zaraz do Ciebie, bo też mam zaległości.. A przyjechać musisz i nie masz tak daleko.

Gosia - ja też ciągle nie wiem co mam robić.. oj przydałby się ktoś kto paluchem by wydał dyspozycje. Dziś poszłam przerabiać kąt z bałaganem.. i się poddałam...

Gierczusia - buziole, będziemy zimą u siebie grandzić... bo gdzie jak gdzie, ale u ciebie zawsze wesoło

Gabrysia - no to ufff.... łatwiej będzie gonić te ideały
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
19:55, 03 paź 2014
z tym ruskim to ja tez + francuz tyle ze nie wiem jak "bon żur" napisać do dzisiaj
angielskiego zaczełam sie sama dla siebie uczyć ...takie chobby na zime

a angielskie programy ogrodnicze sa tez z polskim lektorem na youtube lub na programie domo plus(ale nie wiem czy wszyskie stacje to nadaja)
...ale ogladam angielskie wersje choc w dalszym ciagu mało rozumiem ,,,staram sie uczyc jak dzieci słuchac słauchac po 100 to samo ..w dobie internetu to łatwizna jest.

przez 3 m-ce uczyłam sie szkolnie gramatyki ..postep zerowy ...bo ja z tych co teraz!-zaraz!-natychmiast!

teraz werbena tez mi wschodziła róznie 1 donica szybko a druga jak muł...zakryłam donice folia podziurkowałam i postawiłam na południowe okno ..tydzień i wzeszła ...zobazcze jak pójdzie w tym roku?
malkul 19:56, 03 paź 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ty wszędzie widzisz u siebie bałagan! dostaniesz w cztery litery!
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 19:56, 03 paź 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ty wszędzie widzisz u siebie bałagan! dostaniesz w cztery litery!
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Pawlus 20:01, 03 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Koniecznie musze spróbować tej metody z werbeną. Twoje kilka sadzonek zrobiło mi tak piękny łan werbenowy, cieszą już ponad 2 miesiące i kwitną do upadłego.
Je w ogóle powinno się jakoś nawozić? Bo szczerze mówiąc nie dostał u mnie nic.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
paniprzyroda 20:06, 03 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Aniu, dziś sprawdziłam najwcześniej posadzone werbeny, część nasionek w dolnej części kwiatków już dojrzała i się wysypuje, muszę łapać nasionka, bo uciekną
i jestem u Ciebie prawie na bieżąco
____________________
Dwa ogrody
Urszulla 20:18, 03 paź 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21951
Nadrabiam
rozumiem że przyjazne było to duszenie ujawnione na Kondziowym avatarku
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Kasiek 21:18, 03 paź 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Dzieki raz jeszcze za przypomnienie starego filmu, splakalam sie do lez Dzisiaj na tapete poszedl Kargul i Pawlak
I dzieki za rozmowe
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies