Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Igiełkowy ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Igiełkowy ogródeczek

Donia72 08:40, 21 paź 2015


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Gosiu, przyszłam się przywitać
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
bql3 19:46, 25 paź 2015


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
witam,


Gosiu - zapraszam Cię do herbaciarni tam znajdziesz pierwsze fotki ścieżek u mnie jakie wykonałem a które Ciebie interesowały ( fotka na zachętę )



gorąco pozdrawiam
Janek
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
agata19762 21:05, 25 paź 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Gosiu obejrzałam wizytówkę ...cudowna !!!
i jak tu spokojnie wysiedzieć do wiosny ???

pozdrówka zostawiam
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
MirellaB 12:02, 31 paź 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Gosiu - wizytówkę oglądam już kolejny raz i ciągle do niej wracam Twój ogród zachwyca mnie nieustannie i ciągle coś nowego zauważam

Gosiu czy będziesz wiązała Columnarisy? Jednak nie dokupiłam nowych na miejsce tych które padły, poczekam do wiosny i zobaczę czy te dwa co są pod znakiem zapytania też padną czy przetrwają, na razie jakoś wyglądają, ale są dziwne, nie wyglądają zdrowo, daję im czas do maja

Czytałam, że Danusia pisała o wiązaniu też jałowców o pokroju sterczącym, nie wiem czy to chodzi o takie jak ja mam - takie zwykłe. Chyba też je zwiążę, bo moim zdaniem mają strzelisty pokrój.

Zostało mi kilka cebul jeszcze do wsadzenia, powycinanie bylin, posprzątanie liści, i takie tam drobne.

Czy myślisz, że moje tegoroczne trawy też powinnam powiązać?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Makao_J 18:53, 01 lis 2015


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Masz rację Mirella ten ogród jest cudny . Muszę tylko przejrzeć od początku wątek. Pozdrawiam właścicielkę Gosię i gratuluję.
Zaznaczam i będę zaglądać.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
MirellaB 18:56, 01 lis 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ooooo trafiłaś do Gosi Zobacz najpierw wizytówkę - piękna. Gosi ogród znam doskonale

Gosiu to ja polecam Twój ogród za wzór
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Makao_J 19:01, 01 lis 2015


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Tak wizytówkę przejrzałam, teraz muszę od początku żeby wiedzieć co i jak było sadzone. Na szczęście ilość stron jest ok ale trochę mi to zajmie.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Gosiniak 09:29, 02 lis 2015


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Dziewczyny dzięki za odwiedziny i pochwały wizytówki


Mirella- po raz kolejny mnie zaskakujesz.....mój ogród za wzór...to chyba jednak przesada....ale bardzo miła przesada
U mnie jeszcze dużo do sprzątania, na trawniku i w kamieniach pełno liści, mimo że dopiero sprzątałam, na drzewach jeszcze sporo i ciągle dosypują na nowo. Ale cieszę się z tych jesiennych dni, można jeszcze na dworze trochę popracować, a pogoda sprzyja- piękne słońce u mnie.
Cyprysików nie wiążę, bo od dwóch sezonów nie było u mnie zimy, a właściwie śniegu, więc nie było sensu. Co roku staram się je mocno przycinać, tak jak mi tu polecali, wtedy też stają się bardziej gęste i sztywne. W razie co strzepuję i po kłopocie. Młode są jednak bardziej narażone na wyłamywanie i utratę pokroju, więc jak się martwisz to zwiąż i problem z głowy Z innymi gatunkami kolumnowymi postępuje się tak samo.
Trawki powiąż i przygarnij dookoła nich korę, będą miały cieplutko

Ania- rozgość się i zapraszam jak najczęściej
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Dominika11 09:38, 02 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
znowu sie pozachwycałam, jest pieknie tak pozwalam sobie wracać do ciebie Bardzo mi się podoba i popieram Mirelke w 100 %
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
kamila66 09:40, 02 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Witam się jestem zachwycona Twoim ogrodem
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies