Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Igiełkowy ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Igiełkowy ogródeczek

Makao_J 19:52, 09 lis 2015


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
W tym szronie cały ogród wygląda bardzo ładnie. Kolorowe wrzosy prześwitują spod tej bieli a kształt roślin teraz widać najbardziej.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
kamila66 20:00, 09 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Uwielbiam Twój ogród jest piękny
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Dorota123 21:10, 09 lis 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Spaceruję po Twoim ogrodzie i podziwiam za każdym razem coś innego. Widoki w każdą stronę ogrodu są perfekcyjnie zaplanowane, wszystko masz pięknie dopracowane. Dziś przykuł moją uwagę trawnik, te wspaniałe kanciki, czy Ty to wszystko sama robisz??? Ja się staram, ale praca zawodowa, dom, rodzina i na końcu ogródek. Nie nadążam, jak Ty to robisz proszę o przepis.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
alis 22:08, 09 lis 2015


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Gosiniak napisał(a)



Przepiękne widoki, podziwiam Twój ogród od jakiegoś czasu, jeden z moich ulubionych na Ogrodowisku.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Borbetka 07:52, 10 lis 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Matko, jak posprzątane! Muszę się do roboty brać, ale takich zdjęć nie zrobię w życiu. Pada i pada u mnie. Nie chce przestać. Ciemno i buro. Patrzę więc sobie tu i podziwiam jak Twój Gosiu ogród nabrał masy, barw i brył. Pięknie masz.
____________________
borówcowy wizytowka
Gosiniak 09:37, 10 lis 2015


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
anka_ napisał(a)
Gosiu fantastycznie wygląda twój ogród w jesiennej odsłonie. Buczek cudowny. Przypomnij mi proszę co to za odmiana.



Buczek to purpurea pendula, jest młodziutki i pierwszy raz tak ładnie się przebarwił, poprzedniej jesieni strasznie szybko stracił liście. Rośnie bardzo powoli, dla mnie to duża zaleta.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 09:38, 10 lis 2015


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Dominika11 napisał(a)
piękna jesień
trawy wyglądają bosko


Jak jest przymrozem to nie można się im oprzeć
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 09:39, 10 lis 2015


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Makao_J napisał(a)
W tym szronie cały ogród wygląda bardzo ładnie. Kolorowe wrzosy prześwitują spod tej bieli a kształt roślin teraz widać najbardziej.


Na plan pierwszy wychodzą iglaki, których nie zauważa się latem wśród róż i hortensji, oczywiście nie piszę o sobie, bo dla mnie są najważniejsze
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 09:43, 10 lis 2015


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
kamila66 napisał(a)
Uwielbiam Twój ogród jest piękny


Ogrody im starsze tym piękniejsze się robią, jak porównuję zdjęcia sprzed kilku lat to sama jestem zdziwiona, bo różnica jest ogromna.


Dorota123 napisał(a)
Spaceruję po Twoim ogrodzie i podziwiam za każdym razem coś innego. Widoki w każdą stronę ogrodu są perfekcyjnie zaplanowane, wszystko masz pięknie dopracowane. Dziś przykuł moją uwagę trawnik, te wspaniałe kanciki, czy Ty to wszystko sama robisz??? Ja się staram, ale praca zawodowa, dom, rodzina i na końcu ogródek. Nie nadążam, jak Ty to robisz proszę o przepis.



Ostatnio właśnie walczyłam z kancikami, miło że zauważyłaś
Przepis jest prosty to samo co napisałaś tylko w odwrotnej kolejności
A tak na serio to mam na ogród sporo czasu, bo nie pracuję zawodowo. Za to praktycznie wszystko robię sama, od malowania, przesuwania kostki brukowej-(trawnika wciąż ubywa) a skończywszy na sadzeniu i pielęgnacji. Nawet taras sama impregnuję, eM niestety ciągle w pracy. Wszystkim jednak powtarzam, sobie też ogród jest też od odpoczywania a może przede wszystkim Rób powoli ale systematycznie, oczywiście w miarę swoich możliwości- to jest najważniejsza zasada
Pozdrówka
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 10:00, 10 lis 2015


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
alis napisał(a)

Przepiękne widoki, podziwiam Twój ogród od jakiegoś czasu, jeden z moich ulubionych na Ogrodowisku.


Przepięknych ogrodów tutaj nie brakuje, cieszę się niezmiernie że Tobie mój przypadł szczególnie do gustu
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies