Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje krzewy są całoroczną ozdobą ogrodu.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje krzewy są całoroczną ozdobą ogrodu.

marysia_kielar 20:00, 25 kwi 2012


Dołączył: 26 mar 2011
Posty: 629
Marysiu , jak już pisałam na "fb" cudne szafirki i cała reszta Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam na Zagrodniki .
____________________
Iwonicz - moje miejsce na ziemi ;)
marzena 20:09, 25 kwi 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Marysiu witaj
piekna wiosna u Ciebie , kwitnąca i pewnie pachnąca
szafirki cudne
____________________
marzena O....!
Mala_Mi 20:34, 25 kwi 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Piekne szafirki.......
Też lubię kolorowo
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 20:56, 25 kwi 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
maria_kalinowska napisał(a)
Bogdzi i Elizie3, bardzo dziękuję za odwiedziny u mnie w ogrodzie. Ja mam ogród taki bez planu, ale mam dużo kwitnących roślin od wczesnej wiosny do póżnej jesieni. Ciągle dosadzam coś nowego, dzisiaj posadziłam znów 2 krzewy Tamaryszka. Ja lubię takie kolorowe rabaty, może czasem kolorystycznie coś nie tak pasuje, ale to rzecz gustu.Mrożna zima narobiła trochę spustoszenia w ogrodzie, cierpliwie czekam, może jeszcze coś odbije.
Bogdziu te szafirki, to odmiana Dark Eyes.Cebulki przywiozłam sobie z Anglii, u nas widziałam w OBI.
To jeszcze dla Ciebie zbliżenia tych szafirków.











Marysiu bardzo dziękuję. Z bliska są jeszcze ładniejsze. Poszukam ich w OBI. Dzięki.







____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Danusza 15:05, 28 kwi 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
ale moc! uwielbiam te pora roku jaka szkoda że mija

Marysiu pozdrawiam sedecznie
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
Sebek 15:31, 29 kwi 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
maria_kalinowska napisał(a)
Bogdzi i Elizie3, bardzo dziękuję za odwiedziny u mnie w ogrodzie. Ja mam ogród taki bez planu, ale mam dużo kwitnących roślin od wczesnej wiosny do póżnej jesieni. Ciągle dosadzam coś nowego, dzisiaj posadziłam znów 2 krzewy Tamaryszka. Ja lubię takie kolorowe rabaty, może czasem kolorystycznie coś nie tak pasuje, ale to rzecz gustu.Mrożna zima narobiła trochę spustoszenia w ogrodzie, cierpliwie czekam, może jeszcze coś odbije.
Bogdziu te szafirki, to odmiana Dark Eyes.Cebulki przywiozłam sobie z Anglii, u nas widziałam w OBI.
To jeszcze dla Ciebie zbliżenia tych szafirków.












Przepiękne są - miałem tych kilkanaście cebulek i w tym roku nie wyszły...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
maria_kalino... 18:51, 29 kwi 2012


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Danuszy i Sebkowi dziękuję za wizytę w moim wątku.
Migdałkowo Was pozdrawiam.

____________________
Maria - Moje krzewy
Martek 23:46, 30 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Takie szafirki gdzieś mi poginęły,ale one mają kwiatostany dochodzące do może 7 cm ?Naprawdę wielkie grona Jakieś mi zostały ,ale to nie to co było ,może coś je zjadło ,albo przez omyłkę dałam sąsiadce ?
Pięknie Mario,ja też lubię kolor wokół .Nie po to się wytrzymuje jesień i zimę bez kwiatów,żeby potem patrzeć na jeden kolor Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 23:50, 30 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ile tu ptactwa,że ja Mario nie wdepnęłam tu wcześniej.Byłam,ale chyba potem już jakoś przegapiłam wątek
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
maria_kalino... 19:36, 01 maj 2012


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Marto, dziękuję za odwiedziny na moim wątku. Dzisiaj w całej okazałości rozkwitła rajska jabłonka i tawuła wczesna.





____________________
Maria - Moje krzewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies