Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem

Pokaż wątki Pokaż posty

Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem

aneta230972 23:17, 07 kwi 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Kasiek napisał(a)
To teraz jak ten Kopciuszek wybierac eee wyrywac bedziesz Wyrwiesz, wiem, a smak truskawek wymagrodza Wam wszystko

Oby Kasiek oby. Moje chłopaki już dzisiaj sprawdzały czy coś już jest . Boże jaki świat w wieku kilku lat jest prosty .
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Kasiek 23:27, 07 kwi 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
I dlatego tak bardzo bronie te mala czaste szczerbatej dziewczynki w sobie.... A smak truskawek Twoje skarby beda wspominaly cale zycie... Warto Anetko, warto
____________________
Bawarka
aneta230972 23:31, 07 kwi 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Kasiek napisał(a)
I dlatego tak bardzo bronie te mala czaste szczerbatej dziewczynki w sobie..

Czyli, że nie jestem w tym sama. Ha ha ha . Truskawkowych snów Kasiek .
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Kasiek 23:33, 07 kwi 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Truskafffkowych Anetko , buziole dla Skarbow...wiesz...takie bawarskie
____________________
Bawarka
hanka_andrus 22:49, 19 kwi 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
W oczekiwaniu na własne truskawki pozwoliłam zajrzeć do Ciebie, i oświadczam : przez najbliższe 4 lata, zagonek z truskawkami u Hanusi będzie.
Wszystkiego dobrego dla Ciebie i rodziny.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
aneta230972 23:19, 19 kwi 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Wesołego Alleluja dla Wszystkich i każdego z osobna .


Pozdrawiam wiosennie .
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
gusiarz 06:54, 21 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Anetko... wczoraj po twoim wpisie u mnie... zaczęłam sobie przypiominać co kojarzę z wątku.... tujki... i trawnik, który spłynął po ulewie... ale nie wiedziałam, że trawnik zatrzymał się w warzywniku.... ojjjjj

Podziwiam mozoł pracy, bo nam trawę halny wywiał w rabaty ozdobne... plewię trzeci rok w żwirku i wśród roślin... i cholera mnie bierze... nic tylko ranadapu użyć

Buziaki Dyngusowe - wszystkiego dobrego... jak napisałaś u mnie: wiary, nadziei i miłości
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
dajana 21:59, 21 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Dziękuję Aneciu za piękne życzenia Takich jajek jak twoje ,przepraszam u ciebie to nikt nie ma .Sama je zrobiłaś? Bardzo oryginalne życzenia, zapewne na twojej też trawce jajeczka sobie leżą

Mam pytanie ,jak wyglądają dzisiaj twoje Serby Anetko? chodzi mi o kolor ,czy są ciemno zielone czy jaśniejsze? Moje sa dziwne ,ani żółte ani ciemno zielone Dotyczy ten kolor wszystkich Serbów więc to chyba normalne co?
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
aneta230972 22:57, 23 kwi 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Jestem wykończona tą trawą....jest wszędzie tam gdzie nie powinna. Dzisiaj uwalniałam od niej jagodę kamczacką. Było tak:

Jest tak:


Dajanko mnie również moje serby troszkę martwią, Kompletnie nie obserwuję nowych przyrostów. Dwa tyg. temu zaprzyjaźniony ogrodnik stwierdził, że złapały grzyba i opryskał je jakimś spec. środkiem. Za kilka dni planuję nawozić wszystkie drzewka hydrokomplex może to jakoś zdopinguje moje serbiki. A tak one właśnie wyglądają:




____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
dajana 21:40, 24 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Anetko z tego co widzę to nasze Serby są takie same,nawet kolorem tylko ze grzyba to ja ani u ciebie ani u mnie widzę Zaraz wkleję zdjęcie z bliska .Dlaczego twoje Serby rosną w trawie? ona je zdusi i zakwasi glebę Musisz koniecznie (wiem masz dosyć wyrywania trawy) ją usunąć .Spryskałam dzisiaj je żelazem 0,5% i podlałam florowitem uniwersalnym w odpowiednim stężeniu oczywiście .Może to pomoże Zaraz wkleję zdjęcie z bliska moich gałązek
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies