Gdzie jesteś » Forum » Ekologiczna uprawa ogrodu » Warzywniki w skrzyniach, pojemnikach

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywniki w skrzyniach, pojemnikach

popcorn 15:36, 25 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
bossskie!! skopiowałam ku pamięci!!! dzięki Magda!
____________________
Mój nowy ogródek
Basiaw 13:24, 26 lut 2013


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Już nie mogę się doczekać, kiedy będzie można wziąć się do pracy.
U mnie zapadła decyzja, że skrzynie, czy raczej ramy będą z grubych desek dębowych (3-4 cm), mam nadzieję, że kilka lat pożyją
____________________
Nasz mały, zielony świat
Magda70 20:32, 26 lut 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
W sobotę jadę - Żon jedzie - po deski...upatrzone już są
Potem malowanie, zbijanie itp
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Gardenarium 22:23, 26 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Pokazuj prace na bieżąco, to bardzo pomoże innym
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Magda70 22:29, 26 lut 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Postaram się w miarę możliwości
Już sama się nie moge doczekać....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Basiaw 11:05, 27 lut 2013


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Gardenarium napisał(a)
Pokazuj prace na bieżąco, to bardzo pomoże innym


Danusiu, z przyjemnością. Mam nadzieję, że w ciągu tygodnia dechy zjadą, pogoda robi się wiosenna, moje piaski szybko obsychają, więc można będzie brać się do pracy.
Sesja fotograficzna będzie na bieżąco
____________________
Nasz mały, zielony świat
gabriela_kra... 12:37, 02 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Dzień dobry,

u nas skrzynie prawie przygotowane,mam więc pytanie,gdy będziemy je mocować,to dać na spód siatkę??Nasze skrzynie nie będą jakieś mocno wysokie,więc wolę się Was poradzić.
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
popcorn 13:45, 02 mar 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gabrysia,
mnoje skrzynie też dziisaj przywiozłam, niedługo - jak kompost odmarznie - będę je wypełniac.
Moje będą miały 40 cm wysokości. Siatka na spód wydaje mi sie jest konieczna, jeśli chcesz uniknąć nornic podgryzających Twoje marchewki..

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Magda70 13:59, 02 mar 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
nom, ja też myśle, że należy dać siatkę bo i nornice i krety będą buszować ...
Mam już dechy....właśnie się tną No nie same...M tnie
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
marcin_kraje... 11:30, 03 mar 2013

Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2
Zalogowałam się przypadkowo przez fb męża,ale piszę to ja - gabriela krajewska.


Popcarol - nasze skrzynie też będą na około 40 cm.I dzięki za rady - na spód pójdzie siatka.Zdecydowałam,że zewnątrz pomalujemy dechy pokostem,a wewnątrz za radą Pani Danusi damy membranę i to powinno wystarczyć.Teraz planuję na kartce rozmieszczenie skrzyń,uwzględniając rosnące już maliny,jeżyny i truskawki.No i muszę wygospodarować miejsce na "folię",którą zamierzam kupić.
Z desek,które odzyskaliśmy ze starego garażu wyszły tylko 3 skrzynie o wymiarach 3m/1,3m.Szerokość miała być 1,2m,ale jakoś tak mojemu M pasowały kawałki.Reszta desek spróchniała,więc wykorzystamy deski od szalunków,bo chciałabym co najmniej 6 skrzyń w tym roku.

No i cieszę się na ten warzywnik jak nie wiem co
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies