Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jurajski Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jurajski Ogród

AgnieszkaW 16:55, 20 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Tomku, dziękuję za kolejne odpowiedzi i podpowiedzi, na pewno skorzystam, pozdrawiam

Marysiu, rzeczywiście bardzo lubię lawendę, ale nie tylko ją. Uśmiechy przesyłam

Irenko, wynika z tego, że mamy podobne doświadczenia z uprawą lawendy, a to znaczy, że nie rzucamy porad "na wiatr", pozdrawiam

Marzenko, lawenda moim zdaniem właśnie wygląda najladniej przy kamieniach, schodkach, murkach, wprowadza to taki prowansalsko-toskański klimat. Pozdrowienia dla Ciebie

Bogusiu, miło mi, że mój ogród Ci się podoba, zapraszam częściej i pozdrawiam serdecznie

Kasiu -bialofiolet nic mi o tym nie było wiadomo, pewnie jakaś pomyłka. Cieszę się, że trzymasz "rękę na pulsie", pozdrawiam

Ewo-pszczółko, bardzo się cieszę, że odwiedziłaś mój ogród i że Ci się spodobał. Dziękuję za śliczny bukiecik. Zapraszam częściej. Ja do Ciebie też zaglądam i śledzę na bieżąco twoje metamorfozy. Serdecznie pozdrawiam

Ps
zdjęcia warzywnika postaram się dać dzisiaj, z jesieni nie mam, bo nie robiłam zdjęć.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
AgnieszkaW 18:24, 20 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
coś dla ciała, coś dla ducha - czyli warzywnik w dzikim zakątku




____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Kondzio 18:25, 20 mar 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ale odjazd doprowadzisz mnie do zawału hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
danuta_szwajcer 19:20, 20 mar 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ale obszerny i fajny masz ten warzywnik i cała okolica piekna pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Kindzia 19:24, 20 mar 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Pięknie tam u Ciebie i te hektary...mmmmmmmmmmmmm
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
KasiaBialofi... 19:32, 20 mar 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
A z warzywkami to pod tą górkę trzeba się wspinać? Trzeba mieć kondychę.
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
beata0109 20:08, 20 mar 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256
bialofiolet napisał(a)
A z warzywkami to pod tą górkę trzeba się wspinać? Trzeba mieć kondychę.


Pomyślałam o tym samym po marchewkę raz ,po pietruszkę dwa i tak kilka razy do ogródka żeby zupkę ugotować i figurka jak marzenie. Kotki na parapecie rozbroiły mnue totalnie - cudne są Cały ogród jest prześliczny
____________________
Nostalgiczny ogródek shabby chic
Pszczelarnia 20:43, 20 mar 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Najpiękniej na świecie położony warzywnik. A co tam wspinaczki - jakie widoki!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AniaK 22:08, 20 mar 2013


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Krajobraz przepiękny, a warzywnik kojarzy mi się z winnicami i ogródkami w Toskanii, tez tak na zboczach położone.
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
anna_g 22:53, 20 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
AgnieszkaW napisał(a)
[b
Ps
Wszystkie moje porady dotyczące uprawy lawendy wynikają z własnych obserwacji i doświadczeń.


Agnieszko - dajemy Ci "popalić" z tą lawendą ale cóż... jak się ma coś tak ślicznego to chyba właśnie tak to potem jest... a właśnie takie porady wynikające z obserwacji i doświadczen konkretnych osób są najbardziej wartościowe... Pewnie niejedno z nas się zaopatrzy w lawendę po "lekturze" twojego wątku - pod warunkiem, że przez cały rok nie będzie trwała zima bo juz mi pomału takie myśli przychodzą do głowy...
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies