Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 23:52, 01 maj 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kalina za moment zakwitnie, już jest tuz tuż..


Pęcherznica też ujawniła swój złoto-zielony urok


A hortensja Annabell ruszyła tez ostro nadrabiać stracony czas późnej wiosny

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 23:58, 01 maj 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Modrzewnica też ładnie przezimowała i już rozchyla prawie swoje różowe pąki

za niedługo ruszy bez


a peonia krzewiasta stała w tym miejscu od dobrych 4 lat i miała tylko liście, ale w tym roku w związku z planowaną nową rabatą miałam ja wywalić, mówiłam o tym głośno a ona chyba usłyszała, zabrała się w sobie ... i... ma paki po raz pierwszy od tylu lat... chyba ja zostawię...

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:02, 02 maj 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I jeszcze jedna , podstawowa oznaka wiosny - mój pies tarza sie wesoło po trawie, wierzgając jak młody źrebaczek więc to znak że wiosna niechybnie już nadeszła :
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Mala_Mi 00:48, 02 maj 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kazałaś mamie ciąć, by potem było, że to ona źle zrobiła.. ależ wredota z Ciebie A tak bedzie że mama jest zdolna, a nie Ty.
Myślę, że całkiem nieźle..... za rok jak się czuprynki zagęszczą zrobi się jeszcze ładniej (widzę po swoim ) i widzisz.... gałązki się podniosły do góry Wcale nie jest już taki niski.... Teraz przynajmniej będzie miał wielkość do opanowania, bo taki puszczony luzem, to rośnie jak gupi ....

Dobermanka cieszy się z wiosny nie mniej niż my

Acha modrzewnica nie wymarza wcale To krzewinka na syberyjskie mrozy
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Margarete 01:06, 02 maj 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Dzięki Aniu za dobrą notę, a z ta mama to nieprawda, ja cięłam sama ale odeszłam po aparat zeby uwiecznić i ona wtedy dorwała sie do sekatora...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Ginger 11:25, 02 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Małgosiu ja też mam takiego bonsai dla ubogich jak wyjdę z domku to zrobię mu fotkę i wkleję. Jest własnie na jasnym żwirku wygląda całkiem ok
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
hanka_andrus 11:41, 02 maj 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Piesia rozczulająca! Moje psisko też uwielbia czesać grzbiet na świeżo skoszonej trawie. Wiosną szczególnie! Bardziej niż u mnie Twoje krzewy. I wiosna u Ciebie całkiem, całkiem!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Bogdzia 12:47, 02 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piwonii absolutnie nie wyrzucaj jak się juz tak pieknie postarała to może będzie co rok kwiła.Maę podziwiam że Ci pomagała , myslałam że raczej będzie Cię przekonywała żeby zostawic go jaki jest.No jest nowoczesna.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 13:17, 02 maj 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Haniu, Bogdziu, Ginger
fajnie ze wpadłyscie do mnie.
Bogdziu - moja mam jest na wskroś nowoczesną prababcią, od 3 lat odkad sprzedała swoją działkę jak tato zachorował to nauczyła sie obsługiwac komputer ( w tym wieku!!) jest otwarta na nowe, ma niespożytą energię za nas obie... bardzo mi sekunduje w mojej ogrodowej rewolucji.
Haniu - .podejrzę potem u ciebie jak twoje psisko wygląda, nasza gwiazda jest pogodna i bardzo ruchliwa ( za 1 zł ze schroniska ...a tyle miłości i radości dla obu stron, jest u nas juz 5 lat) boje sie ze jak porobie te planowane rabaty to ogranicze jej królowanie w ogrodzie....
Ginger- - dzieki za dobre słowo, wpadne na twój watek z rewizyta, na pewno...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
boguslaw_r_ 13:44, 02 maj 2013


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Witaj, gratuluję odwagi - będzie z Ciebie ogrodniczka, efekt super, za chwilę jak puszczą nowe pędy będzie piękny, tak trzeba do tego podchodzić a sukces murowany, piesek super, pozdrawki dla mamy,
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies