Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kraina Czarów w fazie projektów

Pokaż wątki Pokaż posty

Kraina Czarów w fazie projektów

AlicyaLK 09:23, 22 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
mirela napisał(a)
No widzisz ... może i moją uda mi się pobudzić do wzrostu .

Co z chwastami (mięta)? Daj adres na priv


już już piszę
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
malkul 10:31, 22 maj 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Aluś, pracowita jak mrówka! Świetna robota!
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
AlicyaLK 10:39, 22 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
malkul napisał(a)
Aluś, pracowita jak mrówka! Świetna robota!


Dzięki no takie mrówki są na tym Ogrodowisku Ty taka sama

Ale już trochę pozmieniałam hahah Tzn plan i kolorystka zostają tbez zmian, tylko nasadzenia się troszkę zmienią/ wzbogacą (pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz) hah ale o tym będzie w weekend
Zapraszam więc po weekendzie albo wcześniej hah
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
Margarete 12:48, 22 maj 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Hej, Alicjo
wpadłam do ciebie zobaczyc te biedne roslinki na które masz zamiar w ramach odstersowania "nakrzyczec"...
Ja działam teoche bez planu u siebie to znaczy narysowałm sobie plan i realizuję go ale nie do konca konsekwentnie...niestety...... co chwila cos mnie kusi i nęci....
Twój plan super. Powodzenia w realizacji życzę.
Co do konwalników to 3 sztuki czekaja u nie na tarasie na dalszy ciag rabaty, w tej czesci gdize bedzie żwirek. Posadze je w towarzystwie trawy o złoto-zielonym kolorze Hakone..cos tam..i czerwonego red barona. Powinnio byc fajnie.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AlicyaLK 12:58, 22 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Margarete napisał(a)
Hej, Alicjo
wpadłam do ciebie zobaczyc te biedne roslinki na które masz zamiar w ramach odstersowania "nakrzyczec"...
Ja działam teoche bez planu u siebie to znaczy narysowałm sobie plan i realizuję go ale nie do konca konsekwentnie...niestety...... co chwila cos mnie kusi i nęci....
Twój plan super. Powodzenia w realizacji życzę.
Co do konwalników to 3 sztuki czekaja u nie na tarasie na dalszy ciag rabaty, w tej czesci gdize bedzie żwirek. Posadze je w towarzystwie trawy o złoto-zielonym kolorze Hakone..cos tam..i czerwonego red barona. Powinnio byc fajnie.


no ja taki człek, który bez planu nie potrafi heh A krzyczeć będę ile wlezie... mam sporo do posadzenia - cały ogród! hah bo u mnie nie ma nic oprócz drzew
A te konwalników, to jakieś ładne okazy kupiłaś? Jeśli tak, to gdzie?
Zestawienie masz jak moje, tylko ja bez czerwieni
Czekan na fotoreportaż od Ciebie
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
regli 22:00, 22 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
Alu, jakby Cie kiedyś Twój ogród załamywał, że brzydki i trza zaorać, to zajrzyj tutaj: http://www.ogrodowisko.pl/watek/41-moj-ogrodczyli-bardzo-wredny-kawalek-planety
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
AlicyaLK 12:08, 23 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
No i Alicja na leczenie się nadaje pojechałam wczoraj do centrum ogrodniczego - tak tylko popatrzeć i oczywiście nie skończyło się na patrzeniu
Ale jestem trochę usprawiedliwiona bo donice i tak czekały na obsadzenie a dokupiłam ziół i sukulentów, tak więc to co jest w planie. To co mi się podobało, a jest nadprogramowe kupiłam i obsadziłam donice mamie Ahhh no i nie mogę zapomnieć o zakupie pięknych, cudnych rękawiczek - moda w ogrodzie musi być

Niedługo u mnie na tarasie duże party, tak więc muszę chociaż tarasik doprowadzić to jakieś przyjemniejszej formy, jako że ogród i tak będzie rozkopany ale już przestałam się tym przejmować.
Moja zielona ściana na tarasie w końcu mogłaby stać się zielona

Kurcze chyba będę musiała wyciągnąć M w sobotę na zakupy On będzie potem robić ścieżki w ogrodzie, a ja zajmę się tarasem i może jakieś fotki wtedy wrzucę


____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
AlicyaLK 12:14, 23 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
regli napisał(a)
Alu, jakby Cie kiedyś Twój ogród załamywał, że brzydki i trza zaorać, to zajrzyj tutaj: http://www.ogrodowisko.pl/watek/41-moj-ogrodczyli-bardzo-wredny-kawalek-planety


już mi lepiej
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
regli 13:19, 23 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
AlicyaLK napisał(a)
No i Alicja na leczenie się nadaje


Ja Cię nie chcę martwić, ale moim zdaniem, to dopiero początek choroby
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
AlicyaLK 14:24, 23 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
regli napisał(a)


Ja Cię nie chcę martwić, ale moim zdaniem, to dopiero początek choroby


hahah też tak sądzę siedzę właśnie i oglądam donice na allegro a jak będą donice, to trzeba je obsadzić hahah
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies