Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kraina Czarów w fazie projektów

Pokaż wątki Pokaż posty

Kraina Czarów w fazie projektów

polinka 06:51, 23 maj 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Ala zastanawiałam się wczoraj nad tymi poduchami i po obejrzeniu moich poczochrańców doszłam do wniosku, że jakby kilka takich kulek złączyć to mogłoby to wyjść. Na tej plantacji co kupowałam są różnej wielkości, możesz wybierać przebierać do woli
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
AlicyaLK 08:48, 23 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Hmmm tak mówisz??? A po ile takie kulki na plantacji??? Dziekuje Polinko za to, ze o mnie myslisz ja mam jeszcze sporo czasu na takie poduchy dużo czasu na przemyslenia trochę boje sie ciachania, ale to chyba nawet latwiej niż w kulki ohhh tak bym chciala żeby w końcu u mnie cos bylo widać, a tu czasu nie ma robić w ogrodzie, tylko tyle żeby obleciec to co jest jutro mamy jeszcze wesele znajomych, ale rano lece zakladac hostowisko, bo juz nie mogę wytrzymać
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
polinka 08:56, 23 maj 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Ala bukszpany na plantacji po 12 zł. Bierzesz np.4 szt. i masz ogromną poduchę bo te kulki naprawdę wielkie są. Oczywiście mniejsze też mają.
Jak będzie zakładać hostowisko pstryknij jakieś fotki w ogrodzie. Pamiętam, że w tamtym roku sadziłaś bluszcz, hosty, hortki Pewnie ładnie się rozrosło...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
AlicyaLK 09:00, 23 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Jej, to taniocha! Warto jechac tylko wcześniej musze miejsce przygotować i eMa ublagac no rosnie sobie wszystko, najlepiej mi idzie uprawa bluszczy hahahah cykne foty jak perobie ta rabatke, bo mi sie nie podoba po tym jak mi wypadki kilka roślinek
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
malkul 14:21, 23 maj 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
AlicyaLK napisał(a)
A mam pytanie blondynki możecie się śmiać ale czy żeby uzyskać takie poduchy bukszpanowe, to sadzi się kilka sadzonek bukszpanu gęsto jak na żywopłot, czy trzeba czekać aż urośnie 30 lat Tak myślałam, że aby szybciej uzyskać taki efekt, to można tak żywopłot formować, ale ja się nie znam

http://www.rhs.org.uk/shows-events/rhs-chelsea-flower-show/exhibitors/gardens/The-Telegraph-Garden


O Matulu. Kobiet jakbyś se walnęła takie poduchy to bym Ci padła do stóp.
Cudne to mało powiedziane
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
AlicyaLK 14:50, 23 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
malkul napisał(a)


O Matulu. Kobiet jakbyś se walnęła takie poduchy to bym Ci padła do stóp.
Cudne to mało powiedziane


hahaha ty lepiej powiedz jakbyś zrobiła takie poduchy chyba do szefowej napiszę
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
AlicyaLK 15:36, 23 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
No i nie da się Szefowa mówi, że specjalnie się je przygotowuje, a jakbym chciała u siebie takie, to będzie trwało + będą się rozwalały na boki Zostają mi kulki
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
ewakatowice 16:58, 23 maj 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
czytuje o bukszpanach i macham
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
AlicyaLK 17:00, 23 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
ewakatowice napisał(a)
czytuje o bukszpanach i macham


Czytuj, czytuj Danusia jeszcze pisała, że mogę ciachac kulki na płasko... chyba tak zrobię... tylko eMa muszę wybłagać na podróż pod Wrocław
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
ewakatowice 17:05, 23 maj 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
AlicyaLK napisał(a)


Czytuj, czytuj Danusia jeszcze pisała, że mogę ciachac kulki na płasko... chyba tak zrobię... tylko eMa muszę wybłagać na podróż pod Wrocław


to jeszcze kopią?

daj znak jak będziesz jechała
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies