Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

iwonaal 08:23, 15 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Proszę powiedz mi Łukaszu jak często przerzucasz kompost? Podnieśliśmy ogromną skrzynie i kompost leży na środku a pogoda nie zachęca do pracy.
____________________
Zakochana w ogrodach
Katkak 10:32, 15 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łukasz dzięki wielkie
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
polinka 11:43, 15 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Trzmieliną mnie zaskoczyłeś. W ciągu 6 lat taki kolos z małej sadzonki? Aż trudno uwierzyć
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Katkak 15:18, 15 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łukaszek, a jak już tak Ci głowę zawracam tymi żurawkami, to może pomógłbyś mi jeszcze w identyfikacji jednej z nich? Wklejam u siebie jakby co
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Milka 18:11, 15 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Luki napisał(a)
Aniu koniecznie trzeba zrobić doktorat z tych pędrakó będę teraz robił fotki znalezionym i porównywał
Trzmielina się załapała dokładnie z obrośniętej ją jabłoni

Pomyśleć, że 6 lat temu były to dwie 10centymetrowe sadzonki

Mnie to zachwyca u mnie też wspinają się po różnych krzewach, murach, ich kolor jest wdzięczny
Fajne kompozycje z trzmieliną w donicach widziałam, bukszpan i dołem one, fajne były
ja dążę do tego, ukorzeniam mnóstwo limek, aby wzdłuż muru,przed rh miec to
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Luki 18:22, 15 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Jaki dzisiaj piękny dzień cóż może być piękniejszego od kolejnych wolnych 8 dni

Zamawiał ktoś może przypadkiem deszcz, śnieg, grad i burze w komplecie bo przesyłka chyba trafiła pod zły adres
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 18:40, 15 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ewelino mnogośc tego robactwa mnie przeraża, kruszcze, nosorożce niedługo będą grasowały dinozaury w ogordzie Wszystko co zbyt przypomina pędraka u mnie nie ma racji bytu, a jeżeli to w kompoście jest pożyteczne niech tam się rozmnażą, a ja będę po prostu trochę ograniczał

admete na lesustrzanke zbierałem od gimnazjum, ale zawsze coś ważniejszego było, t telefo, to wymiana laptopa inne bardziej potrzebne elektroniczne gadżety Jak już ją w końcu mam to trzeb wykorzystać jej możliwości bo są ogromne. Powiedziałem sobie, że dopuki nie opanuje różnych technik i dobrej obsługi, żadnych dodatków nie będę dokupywał. Traktuje to w końcu jako zabawa i dodatkowe zajęcie, a zdjęcia bardzo lubię robić. Najbardziej ludziskom ale od paru lat jakoś nie mam zbyt wiele okazji...

Kasiu żurawkami możesz mi zawracać głowe ile wlezie Już idę zobaczyć.

Iwono ja swojego kompostu nie przerzucam bo mam plastikowy kompostownik i jest to bardzo utrudnione, staram się mieszać warstwy, aby za bardzo się nie zbijał, a przy okazji przesiewania dużo nierozłożonej materii wraca spowrotem do kompostownika i w sumie to można nazwać u mnie przerzucaniem kompostu

polinko a to tylko połowa drzewa Głowy sobie nie dam uciąć czy sadzona była w 2007 czy 2008.
Rośnie szybko i pięknie wygląda przez cały rok. Na samym początku musiałem ją podwiązywać do drzewa, teraz radzi sobie sama.

Irenko zgodze się w 100% a jeszcze te piękne świeże wiosenne kolory...
Taki szpaler również i mnie się marzy, ale takie coś w moim własnym bardzo odległym w czasie ogrodzie sobie zrobie.
Marzenia może kiedyś się spełnią. Mam już wszystko zaplanowane niektóre rzeczy w mniejszym, niektóre w większym stopniu
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
AlKa 20:17, 15 kwi 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Umnie dziś taka sama pogoda.Śnieg zamawiam na grudzień jeśli można Deszcz niby potrzebny bo jednak sucho, ale taki ciepły majowy chce. A poza tym super ujęcie, z tej strony to buksikow nie widziałam
____________________
pora na zmiany
Kindzia 20:20, 15 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Luki napisał(a)
Jaki dzisiaj piękny dzień cóż może być piękniejszego od kolejnych wolnych 8 dni

Zamawiał ktoś może przypadkiem deszcz, śnieg, grad i burze w komplecie bo przesyłka chyba trafiła pod zły adres

Nooo...ale te buksiki to Ci ładnie wyszły
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
agam 20:26, 15 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Świetne ujęcie rabatki stożkowo, kulkowej.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies