Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

popcorn 20:55, 15 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cudna ta rabatka! Nawet z gradem
wysyłka nagród z liliewodne po świętach, pan obiecał sprawdzić czy ma wszystkie zamawiane przeze mnie roślinki

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Mille 22:41, 15 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Przestańcie straszyć śniegiem i gradem, ja na ciepełko jutro mocno liczę...
Tak sobie myślę, że te Twoje bukszpany, Łukaszu, to z każdej strony fajny układ tworzą, a to chyba spore wyzwanie tak ułożyć.

A ten szpaler hortensji boski jest, zakochałam się i już zapisuje, co by czasem powzdychać.
Chętnie obejrzałabym więcej zdjęć z tego jak sądzę pewnie angielskiego ogrodu, może ktoś podrzuci?. Z Twojego Łukasz też, 8 dni zobowiązuje, a świętować jeszcze nie czas
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Luki 11:39, 16 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Alka ja to już deszczyku nie potrzebuje, wszystko dobrze nawodnione, teraz zamawiam słoneczko

Kasiu dziękuje troszke im jeszcze brakuje, ale cierpliwy jestem i tak nie myślałem, że wszystkie buksiki tak szybko będę miał

Aga najbardziej podoba mi się w tym ustawieniu to, że z każdej strony rabata jest inna

Karolino dziękuje za przypomnienie, bo miałem zrobić przelew bo powiększyłem sobie zamówienie, oby przyszły jak najszybciej bo rabata czeka W imieniu rabatki dziękuje

Mileno sporo się nakombinowałem z ustawianiem, ale program 3D bardzo mi pomógł Jeszcze tylko musze wychaczyć reszte trawek na tą rabate.
Pogoda mam nadzieje, że była takim opóźnionym Prima Aprilis
8 dni wolnego, ale pogoda nieodpowiednia, ale w piątek już uciekam coś poprzesadzać bo jeszcze sporo mi zostało a fotki jakieś na pewno zrobie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Milka 11:43, 16 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Irenko zgodze się w 100% a jeszcze te piękne świeże wiosenne kolory...
Taki szpaler również i mnie się marzy, ale takie coś w moim własnym bardzo odległym w czasie ogrodzie sobie zrobie.
Marzenia może kiedyś się spełnią. Mam już wszystko zaplanowane niektóre rzeczy w mniejszym, niektóre w większym stopniu
____________________


W to nie wątpię
Mam nadzieję, ze będzie mi dane to zobaczyć, ale i tak fajnie, że u rodziców tyle na plus zmieniasz, mam nadzieję, ze doceniają
Pogoda i u mnie taka była, ścięło tulipanom głowy , a nowe odmiany i tyle teraz wiem o nich
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 14:12, 16 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Może i kruszyca, ale .... zawsze jest te ale.. ludziska wyrzucają rośliny bo boją się nawozu.. a tu robal.. ohydny... no to masz zagwózdkę co robić.. bo kruszyca jest pięknym żukiem..
Powiem jak Iza.. ciężkie to ogrodniczkowanie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Luki 18:20, 16 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Irenko chciałbym spełnić plany bardzo szybko, ale tak się niestety nie da. Trzeba się dokształcić, mieć prace i później zapożyczyć się do końca życia No ale są też kumulacje w Lotto i można sobie przyśpieszyć spełnianie marzeń. Oczywiście nałogowo nie gram, ale od czasu do czasu warto próbować.
Teraz musze doprowadzić podwórko rodziców do stanu, który będzie mi się podobał. Właściciele ciągle marudzą, że znowu zmieniam, po co przesadzam i ciągle to samo ale ja robie swoje i nie słucham.

Aniu coś mi świta, że widziałem kiedyś kruszczyce (żuczka) na moich jabłoniach i bardzo możliwe, że to one siedzą w kompoście bo w okolicy kompostownika będzie z 10 drzew owocowych razem z dzewami sąsiada. Niestety robale tępie bo nie powiedzą mi czy są dobre czy złe, a całego kompostu nie przesiewam, więc coś jeszcze w nim siedzi.
Ogrodniczkowanie trudne, ale trzeba się przeciwstawiać trudnosćią przecież... eh kto to mówi....


Trzeba iść szykować akcje 'Szmata' w nocy przymrozek zapowiadają u mnie nawet do -3.
W zime mogę coś stracić, ale wiosennych przemrożeń nie znoszę, więc polatam sobie ze szmatami po całym ogrodzie Muszę sobie poprzypominać co wrażliwe na przymrozki.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Mathildis 00:23, 17 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Luki napisał(a)
Jaki dzisiaj piękny dzień cóż może być piękniejszego od kolejnych wolnych 8 dni

Zamawiał ktoś może przypadkiem deszcz, śnieg, grad i burze w komplecie bo przesyłka chyba trafiła pod zły adres


u mnie to samo było... no prawie bo zabrakło takich ładnie przyciętych buksików
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Luki 10:03, 17 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Aniu dziękuje, ale jeszcze do ideału buksikom brakuje

Meldunek pogodowy. Przyrozek na poziome 3 stopnia. Strat zero.
Okrywanie wczoraj się opłaciło, bo duży miskant troszeczke ucierpiał, ale nie na tyle, żeby zdechł. Gdybym nie przykrył wrażliwych roślin mógłby być pogrom.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
iwonadm 10:47, 17 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Luka ile płaciłeś za te piękne stożki
rabata prześliczna
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
popcorn 11:46, 17 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zaglądam, pozdrawiam!
Wysyłają po świętach
k.
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies