Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

Kordina 00:49, 06 mar 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4748
Mam mokre oczy z historii piesa, moją Polę odebrałam z psiej rodziny zastępczej, a była z interwencji policyjnej. Bała się wszystkiego, a szczególnie mężczyzn... można sobie tylko wyobrazić... Siedziała pod stołem z podkulonym ogonem, jak tylko ktoś przyszedł. A teraz? Pilnuje swego, szczeka na każdego kto zaburzy naszą przestrzeń, równocześnie rozpoznaje wszystkich znajomych i cieszy się, że mało ogona nie zgubi z radości Przeszła psioterapię u nas, podobnie jak Wasz Bari. Zwierzęta po przejściach to najwierniejsi przyjaciele
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
zbigniew_gazda 09:04, 06 mar 2024


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11179
Jolu - Bari ma prawie 14 lat ale jeszcze całkiem sprawny, nie to co jego pan. Życzę zdrówka Waszej psince. Nie ma gorszego jak ulubieniec choruje.

Haniu dzięki, tak było. A jak go dzieci przywiozły do domu to był taki głodny że zjadł 2 miski zupy jarzynowej z marchewką ziemniakami i innymi warzywami. "Psiego" jedzenia w domu nie mieliśmy.

Bożenko życzę zdrówka Twojej Poli i masz rację - takie pieski po przejściach potrafią docenić opiekę i odpłacają się miłością.

A tu Baruś w 2012 roku w wieku 2 lat.

____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Kordina 09:57, 06 mar 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4748
No proszę, "robi" za statuę
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Joku 19:56, 06 mar 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12155
Posiwiał teraz nieco, zwłaszcza jego mordka.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
zbigniew_gazda 21:14, 06 mar 2024


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11179
Bożenko, Jolu usiadł grzecznie do zdjęcia na cokoliku. Był czas, że w polach gonił za wszystkim co się ruszało- szczególnie za sarnami. Bródka posiwiała bo w maju skończy 14 lat.

____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Joku 21:31, 06 mar 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12155
Pamiętam jak razem po polach na długich spacerach biegaliście. Moja Majka dzisiaj kończy 11 lat. Wzięliśmy ją od sąsiadów, to córka psa który do nas przychodził i się z nami bardzo zaprzyjaźnił. Majka była u mojego taty, jak tata zmarł to wróciła do nas.
Bari to "wyścigowiec" na długich łapach .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
zbigniew_gazda 16:30, 09 mar 2024


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11179
Tak Jolu. Biegi się skończyły i dla pieska i dla mnie. Lata lecą i zdrowie już nie to.

U nas było - 4 rano i nadal zimno ale słoneczko pięknie świeci. Pewnie na noc znowu naciągnie mrozu. Drzewiastą przykryłem . Bari rozpoczął leżenie na świeżym powietrzu na swojej leżance.



Krokusy nie boją się przymrozku i jeszcze kwitną.


____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Joku 18:07, 09 mar 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12155
Rozczulające zdjęcie, lubię przyglądać się moim stworkom jak leżą w takich rozkosznych pozach.
Na północy też przymrozki, chyba zrobi się cieplej w końcu ale teraz zaczynam bać się suszy. Bo w prognozach bezdeszczowo. Ogrodnikowi zawsze źle .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
zbigniew_gazda 18:15, 13 mar 2024


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11179
Ten stworek nie reagował wcale że mu robię fotkę. Śpi jak zabity.
Przymrozki minęły ale u nas mokro i deszczowo. Miałem przyciąć róże bo forsycja kwitnie a Danusia mówiła że jak zakwitnie forsycja to mus ciąć róże.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Kordina 20:40, 13 mar 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4748
zbigniew_gazda napisał(a)
...

Jak lubię taką fioletową jaskrawość
Udało się życie naszym piesuniom
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies