Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje "Ranczo Akapulko"

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje "Ranczo Akapulko"

AkapulkoBial... 00:13, 18 wrz 2013


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 185
hanka_andrus napisał(a)
Nakupiłaś, że hej! I już posadzone! Szybciorem!
Ta roślina , co tonie wiesz, to może być winnik.
Pod domek musisz dobrą wylewkę cementową zrobić, bo jak tylko gruz i kamienie, to myszy i krety grasować będą.

W perspektywie masz dużo krzewów do przeniesienia, a czasu mało, chyba,że reszta wiosną.
Co do zastosowania kamieni, nie wypowiem się, nie mam żadnego w ogrodzie, a czasem by się jaki przydał.
Życzenia sił i zdrowia zostawiam.



Witaj Hania Nie mogę robić żadnych wlewek, bo to jest działka rolna, tam nie można nic murować. I to jest wielkim kłopotem. Na razie nie mam zamiaru przekształcać działki na budowlaną, bo to daleka droga i wiele utrudnień czeka na mnie. Mogę domek tylko postawić tam dwa obiekty na kołach lub na palach drewnianych. Na razie nie zamierzam nic tam zmieniać, i przekształcać na działkę budowlaną. Chce mieć kawałek ogródka pielęgnować go i altankę gdzie w lecie odprężę się. Cały czas pada deszcz , to dobrze bo rośliny nie będą miały szoku, przy przesadzeniach.Co do altanki to może położę tam na ziemi siatkę a na to położę płytę chodnikową.To może te myszy nie wejdą, a może macie lepszy pomysł.
____________________
Ranczo Akapulko
AkapulkoBial... 00:19, 18 wrz 2013


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 185
zawitka napisał(a)
Witaj !Pędzisz z robotą powolutku będzie fajnie .Zaplanuj sobie najważniejsze prace ,bo bez planu będziesz parę razy przesadzać ha ha Pozdrawiam i trzymam kciuki



Witaj zawitka dziękuję za odwiedzinki Z tym planowaniem nie jest to takie proste.Nie zawsze się udaje, mało już mam do zrobienia, tylko do konca tygodnia roslinki przeadzic z pod domu na działkę zawieśc.W sumie powinnam to zrobic troszke pozniej, bo krzewy jeszcze mają listki, ale cebulkowe juz mozna sadzic.A nie moge sadzic bo pada deszcz i nie moge kopać ogródka. Pozdrawiam.
____________________
Ranczo Akapulko
AkapulkoBial... 00:21, 18 wrz 2013


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 185
debora_abc napisał(a)
Pogoda deszczowa idealna na wsadzanie roślin



Witaj debora_abc masz rację że pogoda super na sadzonki
____________________
Ranczo Akapulko
AkapulkoBial... 00:24, 18 wrz 2013


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 185
Widzicie tam pod przyczepką zółta trawa się robi , polałam srodkiem chwastobojczym i widzę że podziałało. ale deszcz pada i nie wiem czy to , nie zaszkodzi , i chwasty nie zginą.
____________________
Ranczo Akapulko
matech 12:26, 22 wrz 2013

Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 1
Witam

Bardzo potrzebuję infomrjacji gdzie można kupić w Białymstoku podkłady kolejowe - będę bardzo wdzięczny za podpowiedź
Joanna___ 16:34, 23 wrz 2013

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
Pozdrawiam,jestem na bieżąco
____________________
malgorzata_s... 16:53, 23 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Co porabiasz .
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Joanna___ 22:35, 26 wrz 2013

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
Puk,puk,ja też pytam
____________________
AkapulkoBial... 01:15, 29 wrz 2013


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 185
matech napisał(a)
Witam

Bardzo potrzebuję infomrjacji gdzie można kupić w Białymstoku podkłady kolejowe - będę bardzo wdzięczny za podpowiedź


witaj - maech -szukasz podkladow kolejowych mam tu adres

sprzedam drewniane podkłady kolejowe około 50 szt

- odbiór we własnym zakresie
Cena: 10 zł/szt
Dane kontaktowe:509625435
____________________
Ranczo Akapulko
AkapulkoBial... 01:30, 29 wrz 2013


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 185
Witajcie ostanio padalo kilka dni . Nie miałam jak jechac na Ranczo.
Ale kiedy tylko deszcze ustały pojechałam i dokonczyłam z sadzonkami truskawek a dzis kopałam ogródek na grzadki .Narobiłam sie jak wół.














Czasami wydaje mi sie że ja sobie z tym nie poradzę.



Dziekuje wam ze mnie odwiedzilyscie .

____________________
Ranczo Akapulko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies