Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeden ogród – dwie osobowości

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeden ogród – dwie osobowości

MuSzka 23:40, 12 sie 2013


Dołączył: 26 cze 2013
Posty: 355
agatanowa napisał(a)
A daj nr do gościa od wiaty


serio chcesz? Mój M gdzieś zbunkrował ten numer u siebie w telefonie jak coś to się go zapytam

tylko dach kładł już inny koleś taki blacharz od nas.
____________________
Jeden ogród - dwie osobowości Agata Kinga
agatanowa 23:59, 12 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Muszka, to taki żart był. Komplement, wiata naprawdę ładna, zgrabna. Ale niestety wiaty nie zmieszczę. A tak naprawdę, to chciałabym domek na narzędzia i pierdułki ogrodnicze Pewnie facet i takie rzeczy rzeźbi. Ale też nie wiem, gdzie go miałabym zmiescić. Chyba w powietrzu
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
MuSzka 07:32, 13 sie 2013


Dołączył: 26 cze 2013
Posty: 355
Tak myślałam że to taki żart sytuacyjny, ale wolałam się upewnić

A jeśli chodzi o domek na narzędzia to też myślałam postawić, ale pewnie bym już próbowała sama zrobić, albo kupiła gotowy i go próbowała przerobić . bo to jednak taniej zawsze i można się samemu wykazać
Wiaty nie dałabym rady.

Jesteś pewna że u Ciebie nigdzie się nie da wstawić malusiego domku na narzędzia?

nawet takiego (przepraszam za porównanie) wielkości wychodka?


http://www.stylidesign.pl/zdjecia/produkty/duze/2013010822001927-Maly-domek-ogrodowy-na-narzedzia.jpg
____________________
Jeden ogród - dwie osobowości Agata Kinga
Mala_Mi 09:26, 13 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dziewczynki, jak wstawiacie fotki nie waszego autorstwa, to podawajcie źródło.... niestety obowiązuje nas regulamin forum... i prawo RP czyli ACTA
Punkt 10 o tym mówi:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/9-regulamin-forum

A tu apel Danusi...
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1451-usuniecie-cudzych-zdjec-w-watkach

Nie chcemy by Forum przestało istnieć Jak już cudze zdjęcie to z odnośnikiem czyjego autorstwa...
Sorki nie chciałam się wymądrzać...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
MuSzka 09:57, 13 sie 2013


Dołączył: 26 cze 2013
Posty: 355
a spoko, wstawiałam zdjęcia z internetu wstawiając adres zdjęcia i myślałam że jak się kliknie na zdjęcie to się wyświetli adres ale się pomyliłam. postaram się poprawić wszystko, dzięki za upomnienie.

Dobrze że napisałaś o tym
____________________
Jeden ogród - dwie osobowości Agata Kinga
MuSzka 09:59, 13 sie 2013


Dołączył: 26 cze 2013
Posty: 355
Czy może być tak jak teraz wstawiłam? Zobacz pod tym ostatnim zdjęciem.
____________________
Jeden ogród - dwie osobowości Agata Kinga
agatanowa 09:59, 13 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
MuSzka napisał(a)

Jesteś pewna że u Ciebie nigdzie się nie da wstawić malusiego domku na narzędzia?

nawet takiego (przepraszam za porównanie) wielkości wychodka?


Pewnie w końcu, kiedyś taki wychodek się pojawi. Co więcej, pewnie w zbliżonym do tego miejscu, gdzie stał prawdziwy w czasie budowy. Oczywiście już dawno tam nie stoi, a mogłam przerobic i wymalować na niebiesko Kurcze, teraz zdałam sobie sprawę, że szkoda, że z góry nie pomyślałam o przeprowadzeniu kabla z prądem, skoro i tak robiłam roboty ziemne.
Marzy mi się, żeby był z widokiem, tj. oknem Tak jak na zdjęciu. Ale wówczas okno zajmuje przestrzeń... No ale z drugiej strony, jak jest okno, to mogą być sadzonki... Tylko wtedy taki wc-rozmiar za mały, żeby wszystko pomieścić... A to wtedy mój ogródek za mały, żeby większy zmieścić...itd.itp.

asc - nie wstawiam zdjęć nie swoich, już Danusia mi kiedyś dała po łapach Powinnam była powiedzieć dziewczynom, przepraszam
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Canada12 11:08, 13 sie 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 51
MuSzka napisał(a)
Tak myślałam że to taki żart sytuacyjny, ale wolałam się upewnić

A jeśli chodzi o domek na narzędzia to też myślałam postawić, ale pewnie bym już próbowała sama zrobić, albo kupiła gotowy i go próbowała przerobić . bo to jednak taniej zawsze i można się samemu wykazać
Wiaty nie dałabym rady.

Jesteś pewna że u Ciebie nigdzie się nie da wstawić malusiego domku na narzędzia?

nawet takiego (przepraszam za porównanie) wielkości wychodka?


http://www.stylidesign.pl/zdjecia/produkty/duze/2013010822001927-Maly-domek-ogrodowy-na-narzedzia.jpg

No kurde pomysłowy ten twój wychodek domek jak z bajki hehhehehe
____________________
kachat 11:49, 13 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
asc, no to nieźle żeśmy narozrabiały z MuSzką... :/ I ja nie mogę już starszych postów edytować, co to będzie, co to będzie!
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Mala_Mi 11:56, 13 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tylko Ronin teraz może usunąć ..

Mam nadzieję, że sie nie gniewacie za zwrócenie uwagi ... miałam napisać wcześniej, ale inspiracje mi sie baaaardzo podobały ... nawet Irence wrzuciłam linka do Was by sobie popatrzyła Szkoda je usuwać bo są czadowe Po prostu rewelacja
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies