Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen słońca

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen słońca

WilczaGora 23:25, 30 gru 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
tytuł watku "gdzie idziesz"

to śmiało pytam: GDZIE POSZŁAŚ ????
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
gdzie_idziesz 12:48, 20 sty 2014


Dołączył: 04 wrz 2013
Posty: 262
Witajcie
Jestem już.
Kilka kryzysów za mną, mam nadzieję że to już wszystkie. Powoli wychodzimy na prostą, dzieciaki zdrowe, ja trochę mniej, ale i tak dużo lepiej niż było. Najważniejsze że jest wszystko wiadomo, czyli jest szansa na poprawę.
Bardzo się cieszę że zaglądaliście do mnie.
Dużo słonecznych dni w Nowym Roku, mnóstwo cudownych roślin i czasu z nimi spędzonego.
Buziaki
Już nie będę znikać bez zapowiedzi.
Mam nadzieję.
____________________
Natalia słoneczny zakątek
ANIA 12:29, 21 sty 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
witam w Nowy oby zdrowszym Roku.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
malgorzata_s... 14:41, 21 sty 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Zguba się znalazła Pozdrawiam i życzę zdrówka
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
jagoda99 17:11, 22 sty 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Natalio dziekuje za odwiedziny
Piekna ta rabatka


No a towarzystwo koni oh bardzo Ci zazdroszcze uwielbiam konie
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
gdzie_idziesz 17:24, 22 sty 2014


Dołączył: 04 wrz 2013
Posty: 262
Dziękuję za wizytę i komplement.
Na zdjęciu budowlany bałagan, samo robiliśmy taras i trwało to w nieskończoność. Jak już był porządek, to nic nie kwitło, więc aktualnego zdjęcia nie mam.
Z końmi chyba przyjdzie się pożegnać.
Z przodu domu część pastwiska została zabudowana bliźniakami, reszta zaorana pod zasiewy, a tylne pastwisko będzie podzielone na działki budowlane. Już dostaliśmy pismo Najbardziej żal mi właściciela tych koni, bo chyba będzie musiał się pożegnać ze swoją pasją.
Swoją drogą już teraz nam szkoda przyszłych mieszkańców tych bliźniaków - na działce takiej wielkości jak nasza deweloper zmieścił trzy bliźniaki. Bez garażu, bez miejsca na pojazd, drewutnię, czy pomieszczenie gospodarcze. Z tyłu domu, od końca tarasu są 2 metry ogrodu, z produ i z boku domów po 3 metry.
____________________
Natalia słoneczny zakątek
jagoda99 18:46, 22 sty 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
No to juz prawie tak samo jak w bloku
Koni bardzo szkoda
pozdrawiam

Ps wszystkie usmiechniete buzie w postach to oczywiscie dla Ciebie
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
aniula 00:58, 23 sty 2014


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Marta7 napisał(a)
Natalia zapomnialam Ci napisać że bardzo spodobała mi się Twoja kompozycja i zapisuję ją do ulubionych
Pozdrawiam serdecznie



Mi też się bardzo podoba!
Witam się i zaznaczam, żeby wrócić coś jeszcze napisać...
____________________
Ania Ogródek na betonie
ANIA 09:06, 23 sty 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
gdzie_idziesz napisał(a)
Dziękuję za wizytę i komplement.
Na zdjęciu budowlany bałagan, samo robiliśmy taras i trwało to w nieskończoność. Jak już był porządek, to nic nie kwitło, więc aktualnego zdjęcia nie mam.
Z końmi chyba przyjdzie się pożegnać.
Z przodu domu część pastwiska została zabudowana bliźniakami, reszta zaorana pod zasiewy, a tylne pastwisko będzie podzielone na działki budowlane. Już dostaliśmy pismo Najbardziej żal mi właściciela tych koni, bo chyba będzie musiał się pożegnać ze swoją pasją.
Swoją drogą już teraz nam szkoda przyszłych mieszkańców tych bliźniaków - na działce takiej wielkości jak nasza deweloper zmieścił trzy bliźniaki. Bez garażu, bez miejsca na pojazd, drewutnię, czy pomieszczenie gospodarcze. Z tyłu domu, od końca tarasu są 2 metry ogrodu, z produ i z boku domów po 3 metry.


I własnie stąd bierze się różnica ceny 1 m kw. u dewelopera i przy budowie indywidualnej - nie wspominając o jakości zastosowanych materiałów i stopnia nowoczesności technologii i rozwiązań np. termoizolacyjnych.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
gdzie_idziesz 10:33, 23 sty 2014


Dołączył: 04 wrz 2013
Posty: 262
Aniula, witaj w moim świecie. Bardzo miło mi Cię gościć.
Ceny, Aniu są niskie. Takie jak w mieście za metr mieszkania. Tylko czy warto? Do miasta daleko, droga kiepska, zakorkowana. Te domy są małe, garażu czy wiaty dla samochdu nie ma gdzie postawić. O ogrodzie nawet nie ma jak marzyć, a kosiarkę, łopatę do śniegu trzeba mieć. Moim zdaniem żadnych plusów związanych z posiadaniem domu nie ma, za to są wszystkie minusy. Każdy dom ma dwa szamba, domów na razie jest 10, docelowo będzie 30. Szambiarka będzie u nich ciągle buczeć.
Ale podoba mi się porządek na tej budowie. Jeszcze nie widziałam, żeby ktoś z taką starannością o otoczenie budował. Żadnych śmieci, gór ziemi, dołów. Wszystko na bierząco porządkowane.
____________________
Natalia słoneczny zakątek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies