Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 00:12, 19 lip 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
babka napisał(a)
No i doopa blada, u mnie leje. Tyle z tego słońca było Mam nadzieję, ze u Ciebie lepiej.
O opuchlakach to już mi się gadać nie chcę, co i rusz znajduję gady ale Ty to masz plantację tego robactwa Ewa ciekawe sposoby podała, warto spróbować

Ja już o deszczach nawet nie chcę myśleć... Jedyny plus taki że grzyby się pojawiają. Mój tata zebrał pół wiaderka dwa dni temu.
Sposób Ewy wypróbuję na pewno. Ciekawe czy się sprawdzi. Szkoda, że wcześniej o nim nie słyszałam. Co do ilości opuchlaków to nie sądziłam że będzie ich tyle! Z całego województwa się do mnie zlazły france.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:15, 19 lip 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
A_gawa napisał(a)
Hejo! Ilonko - przejrzałam ponownie Twoją wizytówkę - czy możesz mi przypomnieć jak się nazywa Twoja wisienka? Tak pięknie na różowo kwitnie na ostatnich zdjęciach.

Cześć!
To kiku- shidare zakura ale coś mi choruje od dwóch lat. Zamierają jej pędy wiosną. Pryskałam i nic nie pomaga. Teraz odzyskuje wigor ale i tak widać że coś jej dolegało
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:21, 19 lip 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Ostatnio się zebraliśmy i odwiedziliśmy afrykarium we Wrocławiu. Jesteśmy zachwyceni tym miejscem. Pewnie prawie wszyscy już tam byli ale jeśli znajdzie się ktoś kto nie miał okazji to polecam gorąco!!!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
MirellaB 00:46, 19 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ilonka chodziło mi o rozplenice Hameln

Byliśmy tam pierwszy raz miesiąc temu
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
babka 01:09, 19 lip 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Miałam w planach w tym roku tam pojechać, nietety plany nie wypaliły ale plan pozostał Jak nie w tym to w następnym roku pojadę Super ujęcia !
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
makadamia 07:43, 19 lip 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
No to u nas - choć raz - pogoda akuratna.
Od początku lipca dużo deszczy, ale słonecznie i nie upalnie - pogoda idealna dla ogrodników. Trawnik rośnie tak, że trzy razy w tygodniu jest koszony
chwasty też rosną, ale ziemia wilgotna, to łatwo je usunąć. Dawno takiego ładnego trawnika nie miałam
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
nawigatorka 09:31, 19 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ja z akwarium najbardziej pamietam zbiornik przed akwarium który chciałabym mieć
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
AgataP 09:43, 19 lip 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Ja pierwsze takie tunele wodne widziałam w Barcelonie - mega wrażenie, rekiny nad głową
____________________
Z Pszenicznej...
ren133 09:52, 19 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Też mi się tam podobało

Ilonko co ile masz posadzone rozplenice hameln?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
inag 23:32, 03 sie 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
MirellaB napisał(a)
Ilonka chodziło mi o rozplenice Hameln

Byliśmy tam pierwszy raz miesiąc temu

No to tak jak pisałam. Już tylko brakuje im kłosów.
My wybieraliśmy się tam już rok temu ale zawsze coś nam wypadało. Byliśmy zauroczeni tym miejscem. Na pewno wrócimy jeszcze raz w tym miesiącu.
Pozdrowienia!!!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies