Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 23:32, 03 sie 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
babka napisał(a)
Miałam w planach w tym roku tam pojechać, nietety plany nie wypaliły ale plan pozostał Jak nie w tym to w następnym roku pojadę Super ujęcia !

Polecam!!! Naprawde warto
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:35, 03 sie 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
makadamia napisał(a)
No to u nas - choć raz - pogoda akuratna.
Od początku lipca dużo deszczy, ale słonecznie i nie upalnie - pogoda idealna dla ogrodników. Trawnik rośnie tak, że trzy razy w tygodniu jest koszony
chwasty też rosną, ale ziemia wilgotna, to łatwo je usunąć. Dawno takiego ładnego trawnika nie miałam

To super! Tylko się cieszyć! U nas właśnie na odwrót. Trawnik po tylu deszczach jak nie było nawet jak go skosić jest fatalny Ponadto coś zachorowały mi kule bukszpanowe. 6 sztuk wygląda okropnie Tracę nadzieję że coś z nich będzie...
Cieszę się, że choć od Ciebie te plagi trzymają się daleko!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:37, 03 sie 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)
Ja z akwarium najbardziej pamietam zbiornik przed akwarium który chciałabym mieć

A wiesz, że będąc przed nim właśnie o Tobie pomyślałam Niestety woda nie była krystaliczna. Zaczynały się już rozwijać glony przy dnie. Coś chyba zapomnieli o czyszczeniu.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:39, 03 sie 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
AgataP napisał(a)
Ja pierwsze takie tunele wodne widziałam w Barcelonie - mega wrażenie, rekiny nad głową

My właśnie po tej wycieczce czytaliśmy o Barcelonie i narodził się też pomysł żeby tam zawitać Ja kocham akwaria i wszystko co z nimi związane więc ciągnie mnie, oj ciąąąąąąąągnie... Zazdroszczę wycieczki
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:41, 03 sie 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
ren133 napisał(a)
Też mi się tam podobało

Ilonko co ile masz posadzone rozplenice hameln?

Tak na oko co 60cm ale teraz sadziłabym rzadziej bo porosły wieeeeelkie. Zjadły mi rozchodniki. Zrobił się busz Ja nigdy w ogrodzie nie mam umiaru...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:47, 03 sie 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
W ogrodzie nic nie zmieniam na razie więc zdjęć też nie mam Załapałam doła ogrodowego i nic mi się nie chce. Dziś tylko poplewiłam i ścięłam seslerie bo już się wykładały. Nie wiem czy nie za mocno bo ogoliłam je na jeżyka... Oby dały radę... Bukszpany chorują pierwszy raz od kilku lat - 6 kul wygląda fatalnie. Nie wiem czy coś z nich będzie. Trawnik szału też nie robi Nie mam weny do ogrodu. Może jak już hortensje zakwitną to wróci mi chęć do działania...
Pozdowienia dla wszystkich!!!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
babka 23:54, 03 sie 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
No hej, chyba Cię dziś myslami ściągnęłam
I mnie dopada dół ogrodowy, za dużo problemow się nawarstwia. Ale to co łande i kwitnące jednak choć trochę cieszy. Twoje hortensje jeszcze w pąkach ? nie wierzę, pokaż
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
nawigatorka 08:02, 04 sie 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Tez mam grzyba na jednej obwódce, trzech kulach i zaczyna się na całej reszcie. Sesleria da rade kiedyś swoją nawet we wrześniu ściskam i odrosła do zimy. Nie martw się tylko
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ren133 10:24, 04 sie 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
inag napisał(a)
W ogrodzie nic nie zmieniam na razie więc zdjęć też nie mam Załapałam doła ogrodowego i nic mi się nie chce. Dziś tylko poplewiłam i ścięłam seslerie bo już się wykładały. Nie wiem czy nie za mocno bo ogoliłam je na jeżyka... Oby dały radę... Bukszpany chorują pierwszy raz od kilku lat - 6 kul wygląda fatalnie. Nie wiem czy coś z nich będzie. Trawnik szału też nie robi Nie mam weny do ogrodu. Może jak już hortensje zakwitną to wróci mi chęć do działania...
Pozdowienia dla wszystkich!!!


A czytałaś to? http://www.ogrodowisko.pl/watek/7481-ogrod-malej-mi-2017?page=198
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
babka 11:42, 04 sie 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
ren133 napisał(a)


A czytałaś to? http://www.ogrodowisko.pl/watek/7481-ogrod-malej-mi-2017?page=198

Ojjjj ... mam jedną kulkę dziwnie spaloną od góry, myślałam że kocur jakiś osikał... Muszę koniecznie to sprawdzic. Jeszcze tego by mi brakowało
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies