Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

AngelikaX 14:54, 29 cze 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Piękne ujęcia cudnego ogrodu... hosty wymiatają
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
babka 23:23, 02 lip 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
inag napisał(a)
Żeby nie było tak pięknie i słodko. Mam też trochę i innych "fajnych ujęć":-0
(Na drugim zdjęciu sprawca. Kocham ją ale czy nie mogłaby sikać na kamienie na przykład???)




Całusy w słodki nochal Luny od ciotki Oli *
Takie "kwiatki" w trawniku też mam od kilku dni, Tofikowi w chorobie wszystko wolno

Ilonka, Twoje trawska prezentują się wyśmienicie !
Wszystko jest wyśmienite
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
inag 00:34, 06 lip 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)
Gratulacje na 600
Pieknie wyglada kołderka z sesleri. A hosty urocze. Tez mam je dwie imię wiem co z nimi zrobić
A rozplenice giganty. Mili patrzeć
A słowa jesień się nie wypowiada jeszcze


Nieskromnie powiem, że też mi się podoba
Znając Ciebie to zaraz wymyślisz takie towarystwo dla host, że wszystkim mowę odbierze!

*Dziękuję!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:38, 06 lip 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
MirellaB napisał(a)
Wszystkie odmiany na 100% są te.
W zeszłym roku kwitły pięknie.
A teraz: Honey Milk malutkie kwiatki i mało,
Summer Song i Goethe ledwie zakwitły trzema kwiatami i zwiędły, Pomponella puste kwiaty, Aphrodite kwiaty piękne przez pierwsze dwa dni, a potem wielkie kapcie. Jedynie Piano cudnie kwitnie, ale totalnie zmieniła kolor z czerwonej na wiśniowo-fioletową, a kupowałam ja właśnie dla czerwonego koloru.

Wedding Piano też mam, ale sadziłam w tym roku wiosną i czekam na jej rozkwit.

Już się boję co będzie za rok z nią i Herzogin Christiną.

Hm... No to może coś im po prostu nie pasuje i za rok się poprawią? Wydaje mi się, że ten rok jest ciężki dla róż. Nie za ciepło, ciągle pada... Ciesz się chociaż Herzogin Chr. Ja z kolei nie jestem z nich zadowolona wcale. Wszystko na odwrót
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:44, 06 lip 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kurcze, ale walka z tymi opuchlakami, ze też nic na nie nie działa mam nadzieje, że nie będę ich miała u siebie
Cudnie wygląda ten pas z jasnymi hostami

U mnie w RH jest ich jakaś plaga! Na cztery sztuki jednego zjadły tak, że prawie nie ma tegorocznych przyrostów. Zadne środki nawet systemiczne nie pomogły. Wytoczyłam z nimi więc walkę sama. Myślałam, że to będzie bitwa ale jednak jest wojna
Pierwszego dnia zebrałam 29 sztuk. Następnego...około 50 (!!!)

Trzy dni później 11 a teraz już jakieś pojedyncze sztuki więc chyba prowadzę w tej nierównej walce
Życzę Ci, zeby nigdy do Ciebie nie zawitały.
Dzięki!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:45, 06 lip 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
leon60 napisał(a)
Piękne ujęcia zwłaszcza te trawiaste

Dziękuję Ola Trawy kocham całym sercem! Nie wyobrażam sobie już ogrodu bez nich.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:47, 06 lip 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
malkul napisał(a)


wspaniale!!! mógłby jeszcze jakis kapnięty koloroek wśród traw się wynurzać. świetny ten pasek z host i rozplenice zachwycają

Dziękuję!
W trawach są pasy z szałwi Ostfriesland ale jeszcze za małe i ich nie widać. Myślę że za rok już się przebiją
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:52, 06 lip 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Agi2006 napisał(a)
A ja lubię takie ZIELONE klimaty. Różne odcienie zieleni i zielonych faktur bardzo mi sie podobają. A sesleria nieźle Ci zaszalała. Daje czadu I tak jak pisze Navi hosty the best do zgapienia!

Ja chyba nie mogę się zdecydować Czasami myślę, że najbardziej pasują mi same odcienie zieleni innym razem tęsknię do kolorów... Jakaś rozchwiana jestem Po ścięciu tulipanów wiosną poczułam że mój wzrok się uspokaja bo byłam już zmęczona tymi kolorami. Pod koniec zimy marzę za to o tulipanch. Chyba prawdą jest, ze babie się nie dogodzi
Dzięki za miłe słowa!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:56, 06 lip 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Makao_J napisał(a)
Hosty w rządku super wyglądają.
Czy ta kępka czosnku główkowatego to sama się tak rozrosła czy wsadzałaś tyle cebul razem?
Czy seslerię jesienną dzieliłaś już kiedykolwiek?

Czosnki rosną już tak drugi sezon. Były wsadzane w grupach. Nie zauważyłam, zeby się rozmnożyły. Na moje oko jest ich tyle samo co w zeszłym roku.
Seslerię dzieliłam (zeszłoroczne kępy) bo zabrakło mi na te nowe rabaty jakiś 20 sztuk a nie chciałam już domawiać. Wszystko ładnie się przyjęło. Nic nie wypadło więc to chyba mocne trawy
Hosty dziękują
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:56, 06 lip 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Agi2006 napisał(a)
No o ten czosnek tez miałam spytać....

To już wiesz
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies