Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 23:19, 06 mar 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Dziewczyny, fajnie że zaglądacie, dziś krótko u siebie tylko

Mala_Mi

Mira cuda na kiju ładne, nawet eM się zdziwił, że nic nie wybrałam, gdyby to były róże lub byliny, to z wstrzemięźliwością byłoby gorzej

Gabriela, do ogrodniczego pojechałam w końcu sama, ale kupiłam tylko promanal, jutro podjadę na rynek, może jakieś bratki kupię

ewsyg to fakt, generalnie byłam zaskoczona cenami w tym miejscu, ale to pasjonat, nie producent hurtowy, zajmuje się iglakami hobbystycznie. Ma też obok domu ciekawy igiełkowy ogród
a ceny roślin to temat rzeka

Agania, właściwie prawie wszystko już powschodziło, co posiałam, teraz pikuję, byliny i jednoroczne, nawet trytoma wypuściła cztery igiełki, reszta nasion czeka



W odpowiedzi na pytanie na pryw. to moja werbena od Danusi, wysiana z części podarowanych nasion, druga część posiana później jeszcze nie wschodzi.


kraania
to dereń u mnie, też już zaczyna pokazywać kwiatki, ten w formie krzewu, stary okaz

i prowadzony w formie drzewka, ok. dziesięcioletni
____________________
Dwa ogrody
Agania 08:25, 07 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ale przedszkole masz

Dereń bajeczny, oj będzie żółte prawdziwe spectrum kwiatów za chwilkę pokażesz nam jak zakwitnie

Mój już zaczyna, w weekend obfocę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
renatamama3 10:18, 07 mar 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Dzięki za wizytę u mnie i zapraszam ponownie ,przedszkole superowe ,będzie sadzenia wiosną .
Ciekawe czy u nas szkółki już otwarte ,może w sobotę podjadę i zobaczę .pozdrawiam .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Gabrysia_ 08:00, 08 mar 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Pięknie nasionka wschodzą
...ja wysiałam tylko stipę,to mój debiut,ciekawe co z tego będzie?
Miłego dnia!
____________________
Madzenka 08:16, 08 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A bym bez tych cudeniek na kiju nie wyszła
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
paniprzyroda 08:17, 08 mar 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Dziewczyny, szybciutko starałam się u Was zostawić ślad, wrócę wieczorem
____________________
Dwa ogrody
Mala_Mi 10:59, 08 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
PO śladzie doszłam
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Margarete 14:21, 08 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Wpadłam zobaczyc co i jak z jeżówakami, skoro juz mozna to po niedzieli wysieję..........przetrzymam potem do "zimnej Zoski", spoko - oby tylko wzeszła.
Dzisiaj posiałam werbene patagońska, ostatnie 10 dni trzymałam ją w torfie w lodówce wg zaleceń z Ogrodowiska, wietrzyłam co jakis czas bo na pokrywce sie skrapłała para wodna. Myslę że te 10 dni jej wystarczy a teraz niech sie do roboty bierze i kiełkuje na oknie...........

Ceny cudów na kiju rzecczywiscie sympatycznie niskie, warte rozważenia.....
Pozdrawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 21:41, 08 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dereń też już mam u siebie. Jak radzisz prowadzic jako drzewko czy krzak? Pozdrawiam Mariolko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Nikita 21:51, 08 mar 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Zajrzałam, poczytałam...cudeńka na kiju obejrzałam, wiosenne pozdrowienia zostawiam i wracam do siebie rabatki projektować. Jutro niedziela ogródkowo zaplanowana
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies