Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

popcorn 13:07, 15 kwi 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
fajne te pierisy. A podobno problematyczne i lubią zmarznąć?
pozdro
k.
____________________
Mój nowy ogródek
Kasik 13:13, 15 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Magda - wiosna wyczekiwana zawitała jak widzę. budzi sie pieknie wszystko. Porzadeczek ja ta lala.

A młody i sniady masarzysta to towar deficytowy. Nie ma się co łudzić - ja poproszę córcię- po szkole masażysty, to i mamusi ulży.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Nikita 18:07, 15 kwi 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
popcorn – u mnie pierisy sobie rosną nie przejmując się niczym…nawet nie przeszkadzam im mój futrzak, który niekiedy w szale zabawy lekko je stratuje. W tamtym roku majowe przymrozki zmroziły im młode listki, ale szybko się zregenerowały i nadal pięknie rosną. Mam nawet chyba gdzieś fotkę…zaraz poszukam…

Tak wyglądał jeden z moich pierisów 7 maja w zeszłym roku. Brzydkie listki, a właściwie całe wierzchołki ciachnęłam sekatorem i po bólu…pieris przeżył i ma się zupełnie dobrze.



Kasik – no Kasiu, ruszyłam wreszcie cztery litery i wzięłam się do roboty…już był najwyższy czas, żeby dokończyć wiosenne porządki. Jeszcze tylko zostało mi przyciąć ogromne bukszpanowe jajo, rozsypać świeżą korę, dokończyć rabatkę hortensjową i powiększyć rabatkę przy ciurkadełku (strasznie rozrosły się iglaki i biedne już się nie mieszczą)… a potem to już będę tylko leżeć i pachnieć…no i oczywiście podziwiać ogród.
A co do masażysty to faktycznie, z tym młodym, umięśnionym o śniadej karnacji może być ciężko (zwłaszcza w moim wieku…hi hi), ale ty masz OK… prywatna masażystka…zazdroszcze, oj zazdroszczę!!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margaret_ka 19:57, 15 kwi 2015


Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 558
Ale się napracowałaś... kawal dobrej roboty.
Kulki cudne...
I jak wszytstko pięknie strtuje do życia i jak fajnie kwitna kwiaty.
____________________
Ogród Margaret-ki
kitek81 22:45, 16 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Nikita napisał(a)


kitek81 – Kasiu, będę w „Kolejowym” w Ciechocinku, mam się tam zgłosić do godz.12, więc dopołudnia mam czas. Zapytam dziewczyn czy mają jakieś nadwyżki roślinek to może ci coś podrzucę, jeśli oczywiście będziesz miała wolne i ochotę się ze mną spotkać.


Kochana, trzeba jakoś tak to zgrać, żeby chociaż na chwilę się spotkać, nie można przepuścić takiej okazji! Jedynie co mam w tym czasie do zrobienia, to o 11:30 muszę odebrać syna ze szkoły! Czyli żeby po niego zdążyć z domu muszę wyjść tak o 10.50, a z powrotem będę ok 12.10. Resztę dnia mam do dyspozycji
To o której kawka w Lubczyku?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Nikita 21:33, 17 kwi 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Margaret_ka – Gosiu, jeszcze dużo pracy przede mną…planuję co nie co ogarną w sobotę , ale chyba pogoda jakaś tak nie bardzo ma być…zobaczymy….
A kwiatów z dnia na dzień coraz więcej…aż się oko raduje i serce

kitek81 – Kasiu, myślę że to będzie raczej poranna kawka…może koło 10. Zaraz napiszę do ciebie na priv to się dokładnie umówimy.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 21:40, 17 kwi 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Z ostatniej chwili:
zakwitły tulipany TORONTO…na każdej łodyżce po dwa pąki kwiatowe.



rabatka pod tujami też zyskała troszkę kolorków…to narcyzy REPLETE. Wybarwiły się fajnie, ale jakieś takie śmiesznie pokręcone płatki mają...



zakwitł też taki jegomość…z tego co pamiętam to miał być różowy…a raczej nie jest...
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Ivvvona 22:27, 17 kwi 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Ogrod pięknie się prezentuje, wiosna w pełni. Pierisy śliczne, mój teraz kwitnie, ale najbardziej lubię młode, czerwone przyrosty. Pozdrówka
____________________
W ogródku Iwony
kitek81 22:29, 17 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Nikita napisał(a)

kitek81 – Kasiu, myślę że to będzie raczej poranna kawka…może koło 10. Zaraz napiszę do ciebie na priv to się dokładnie umówimy.


odpisałam na priva, mi jak najbardziej pasuje i już cieszę się na spotkanie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:30, 17 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
ps, tulipany i narcyzy śliczne-żeby tylko babcia ich nie ciachnęła
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies