Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

Juzia 20:16, 24 lut 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38688
Przyszłam z rewizytą i.... ja tu byłam w zeszłym roku, ale nic nie napisałam i dlatego wątek mi zaginął.
Już naprawiam błąd

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Gabrysia_ 20:28, 24 lut 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
No to trzymam kciuki za prace,kiedy ruszacie z fundamentem?
Pogoda dopisuje,więc można prace zaczynać
____________________
Jagodaa 21:06, 24 lut 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Juzia_G napisał(a)
Przyszłam z rewizytą i.... ja tu byłam w zeszłym roku, ale nic nie napisałam i dlatego wątek mi zaginął.
Już naprawiam błąd



witam i zapraszam
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 21:09, 24 lut 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Gabrysia_ napisał(a)
No to trzymam kciuki za prace,kiedy ruszacie z fundamentem?
Pogoda dopisuje,więc można prace zaczynać


Fundament jest już w połowie wykopany Jeśli pogoda dopisze, to w tygodniu będzie już wypełniony, zazbrojony i zrobione będą szalunki. Może w sobotę dałoby radę z wylaniem betonu.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
gusiarz 09:08, 25 lut 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
I jak Jagoda... plnik fundamentu zapodasz nam czy nie?? A co z rzutem ogrodu? Bardzo proszę
Robisz jakiś wgłębnik na ławkę czy wszystko w linii prostej?
Jeśli murek zrobisz zbyt wyskoi ciężko ci będzie wchodzić na rabatę by wypielić chwasty..
Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Jagodaa 10:40, 25 lut 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
gusiarz napisał(a)
I jak Jagoda... plnik fundamentu zapodasz nam czy nie?? A co z rzutem ogrodu? Bardzo proszę
Robisz jakiś wgłębnik na ławkę czy wszystko w linii prostej?
Jeśli murek zrobisz zbyt wyskoi ciężko ci będzie wchodzić na rabatę by wypielić chwasty..
Pozdrawiam


Rzut ogrodu mam już "na brudno" stworzony i zwymiarowany. Dziś się postaram zmobilizować i doprowadzić sprawę do końca.

Murek mam w planach prosty na całej długości. To nie jest dobre miejsce na ławkę, bo na wprost będzie garaż i jest ten znienawidzony, wysoki mur sąsiada. Rabata w donicy powstanie na szerokość ok 230cm. Mam tam zamiar wsadzić serby, aby stworzyły zielona zasłonę. Mam nadzieję, że korzenie nie rozsadzą murku za jakiś czas...
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
ewa004 15:53, 25 lut 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Czekam w takim razie na fotorelację
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Jagodaa 18:56, 25 lut 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
ewa004 napisał(a)
Czekam w takim razie na fotorelację


Postaram się zadbać o bieżące sprawozdanie z prac.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 20:50, 25 lut 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Zrobiłam wreszcie plan działki. Miał być dokładny, a wyszedł trochę zagmatwany. I odwraca się automatycznie do pionu... 5mm=1m

____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
leon60 11:23, 26 lut 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Serby od strony sąsiada (tam gdzie poszerzam ogród) sadziłam jakieś 110 od płotu ale tylko dlatego, że jego płot nie jest idealnie w granicy i pozostałe świerki pospolite w tym rzędzie już tak rosną od lat. Myślę, że 90-100 będzie ok. Gdzieś czytałam, ze Danusia sadzi na 80 cm a nawet bliżej ale mogę się mylić Poszperaj na forum.
Jeśli chodzi o gęstość to sadziłam co metr bo chcę uzyskać gęstą ścianę. Od ulicy prawdopodobnie posadzę ciut szerzej

Dopiero na planie widać, że masz całkiem spory ogród
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies