Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono mi!

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono mi!

grama 16:41, 07 lut 2011


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Nie wiem czemu nie mogę dodać kilku zdjęć na raz?
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
jotka 16:48, 07 lut 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
grama napisał(a)
Wśód dębowych pni przeznaczonych na opał znalazłam taką ogrodową rzeźbę. Jak ulał do mojego lasku,prawdaż?



natura najwspanialszym artystą, trzeba tylko umieć to dostrzec

zerkam sobie co chwilka na Twoje tegoroczne przebiśniegi i uśmiecham się - doczekałam!
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Gardenarium 22:36, 07 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
grama napisał(a)
Nie wiem czemu nie mogę dodać kilku zdjęć na raz?


Wgrywasz obok kilka a potem klikasz i enter, klikasz i enter.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
grama 19:07, 08 lut 2011


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Wgrywam, klikam, enter, klikam, enter...a tu pusto z kratką, potemwejdzie jedno, nastepne nie. Wszystko wiem, przecież testerką byłam, a tu takie cuda.
Danusiu,poradź. Mam thuję,która urosła za duża. Nie znam odmiany, Kształt ogromnego jaja. Posadziłam ją na samym początku w dzikim szale sadzenia czegokolwiek gdziekolwiek. Jest piękna,ale psuje mi widok i kompozycję. Nie chcę jej likwidować,tylko "zmniejszyć". Nigdy jej nie cięłam,bo ta odmiana tego nie wymagała;rosła sobie gęsta i zielona, tylko baaardzo przyspieszyła. Mam pytanie-mogę ją skrócić? Ciachnąć sekatorem w 3/4 wysokości pnie, a górę jakoś uformować z gałązek bocznych, których nie uciacham? Potem poprzystrzygam i nadam kształt. Dobrze kombinuję?
Oto ona, w zbliżeniu gałązki,dla rozpoznania.
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
monteverde 19:20, 08 lut 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Grama jak otwierałam Ogrodowisko w mozillli też tak było, otwórz Google Chrome,problem zniknie)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 23:38, 08 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie wiem co to za jedna, może Thuja plicata? Wygląda zdrowo i świeżo. Ja bym ją ciachnęła nożycami, zaokrąglając, ale po trochu, stare drewno kiepsko odbija. Tnij po zielonym.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Danusza 16:53, 28 lut 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
przyjrzałam się Grama jestes blisko Jagny i miejsc , które musze odwiedzic ze względu tworzonego drzewa genealogicznego, nie daleko Sobótka, Wtórek Pruślin....Ostró Wielkp. całą te strone mam do objechania
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
gaby3003 23:19, 28 lut 2011


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 377
jestem po lekturze......pod ogromnym wrażeniem dech w piersiach zapiera... gama wielki szacunek...
____________________
Gardenarium 00:14, 02 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Danusza napisał(a)
przyjrzałam się Grama jestes blisko Jagny i miejsc , które musze odwiedzic ze względu tworzonego drzewa genealogicznego, nie daleko Sobótka, Wtórek Pruślin....Ostró Wielkp. całą te strone mam do objechania


A może jakiś najeździk do Gramy uskutecznić i Jagnę przy okazji zgarnąć? Ciepłą pogodą oczywiście
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
grama 11:05, 08 mar 2011


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Na najeździk zapraszam, ale co do terminu to jakoś trudno mi będzie na 100% się umówić już teraz, ze względu na sprawy rodzinne [poważnie chora Mama]. Mogę po prostu w każdej chwili stać się nieobecna w domu, ze względu na pilny wyjazd do Poznania. Trzymam rękę napulsie i będę dawała znać.
A traz moje pytanie z wątku "trawnik" powtórzę tu, bo tam jakoś cicho:
"Danusiu, lub inni mądrzy! Czy można wertykulować już, mimo że w nocy są mrozy do 5-7 stopni? Jak jeszcze nie, to kiedy? Są jakieś wskazania temperaturowe, albo terminowe? "
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies