Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Akwarela w ogrodzie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Akwarela w ogrodzie:)

Adison 21:00, 22 sie 2017


Dołączył: 06 cze 2017
Posty: 188
Dziękuję bardzo!

Nawet nie wiesz jak się cieszę
____________________
Zmienny ogród Ady
anabuko1 20:35, 30 sie 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
Ładna rabata ci wyszłą.
Hortensje już ładniutkie.
A to przycięte to irysy czy liliowce ??
I dużo host widzę.Witaj w klimie hostomaniaków.
To i ja lubię.
Ile ich już masz ??Ja 90 odmian .Będę zagladać, bo jestem bardzo ciekawa jak posadzisz hosty i itp.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
akwarela 18:19, 21 mar 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 430
Wiosenna choroba ogrodowa się zaczęła. Pierwsze zakupy zrobione. Oczywiście znowu róże
Tym razem Queen of Sweden, Chopin i Chippendale.
Tym czasem wciąż leży śnieg, a mróz nie zachęca do wychodzenia na zewnątrz. Boże jak ja czekam na wiosnę, tyle roboty zaplanowanej.

____________________
Zapraszam serdecznie http://www.ogrodowisko.pl/watek/4285-akwarela-w-ogrodzie
anbu 08:48, 22 mar 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Hej Akwarelo, zmiany ogromne Kolekcja host piękna, uwielbiam hosty
____________________
Ania Ogród Ani :)
BKosimkArt 08:52, 22 mar 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
akwarela napisał(a)
Wiosenna choroba ogrodowa się zaczęła. Pierwsze zakupy zrobione. Oczywiście znowu róże
Tym razem Queen of Sweden, Chopin i Chippendale.
Tym czasem wciąż leży śnieg, a mróz nie zachęca do wychodzenia na zewnątrz. Boże jak ja czekam na wiosnę, tyle roboty zaplanowanej.


U nas wyjątkowo długo ten śnieg się utrzymuje, prawda??
oszaleć można!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
akwarela 09:47, 22 mar 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 430
anbu napisał(a)
Hej Akwarelo, zmiany ogromne Kolekcja host piękna, uwielbiam hosty


Dziękuję. Hosty zawładnęły moim sercem na dobre. Mało przy nich pracy, szybki efekt. Dla mało doświadczonego ogrodomaniaka jak znalazł. W mojej mini szkółce sadzonki trzylatki czekają na wiosenne wysadzanie. Będzie co robić
____________________
Zapraszam serdecznie http://www.ogrodowisko.pl/watek/4285-akwarela-w-ogrodzie
akwarela 09:53, 22 mar 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 430
BKosimkArt napisał(a)

U nas wyjątkowo długo ten śnieg się utrzymuje, prawda??
oszaleć można!


Masz absolutną rację, mam wrażenie, że u nas śniegu najwięcej! dziewczyny coś tam już pokazują, coś się w ogrodach dzieje, a u mnie wszędzie tylko śnieg i śnieg! Wyjątkowo jest w tym roku. O tej porze zazwyczaj byłam już urobiona na dobre, tyle miałam planów i niestety ... Trzeba ćwiczyć cierpliwość! Jest nadzieja na weekend, tylko, że w domu też wypadało by zrobić coś przed świętami Ale co tam, jak tylko poczuję trochę ciepła od razu lecę do ogrodu.
Ja zgłupiałam już całkiem, specjalnie na rzecz ogrodu i zapisywania ogrodowych cudowności zakupiłam sobie telefon z lepszym aparatem (Małżowi powiedziałam, że muszę zmienić bo stary mi się zawiesza i ma kiepską baterię ) Będę cykać ile wlezie i może w końcu zobaczycie co ja tak naprawdę tu nagromadziłam.
Słonko wróć!
____________________
Zapraszam serdecznie http://www.ogrodowisko.pl/watek/4285-akwarela-w-ogrodzie
akwarela 10:01, 22 mar 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 430
Niewiele w tym roku udało się zrobić, dobre jednak i cokolwiek. Pergola przy domu ostrzyżona.
____________________
Zapraszam serdecznie http://www.ogrodowisko.pl/watek/4285-akwarela-w-ogrodzie
Kasiek 20:58, 22 mar 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ha, bylam juz u Ciebie 4 lata temu, jako 4, 24 marca 2014 rokuLubie czworki i juz lubie Twoj ogrod. Wtedy nie papalas miloscia do swojego plotu, pamietam, ze wlasnie o nim napisalam...Dzisiaj, mam nadzieje, ze juz zmienilas zdanie Twoj plot ociepla ogrod, daje mu swoisty mikroklimat i juz go przeciez nie widac. Idziemy dalej...Dziura. Tez bym ja polubiala, fajna jest, wielu by taka chcialo miec, uwierz. Moze byc z niej piekny staw. Piszesz o komarach...Zajrzyj prosze do naszej Bogdzi z ogrodu rododendrowego, lub Malej Mi, one obydwie maja piekne bajora. Nie majac komarow. Moglabys z tego miejsca, zrobic bombonierke, wodne serce ogrodu
Roze. Pokazujesz Rosanne i Lagune, mam obydwie i jestem zadowolona( rosanne mam dopiero drugi sezon, ale znam ja z innych, sasiedzkich ogrodow, to dobry wybor). Mam tez inne roze, jakby co, pytaj, chetnie pomoge, a jak nie bede potrafila, to pokieruje do Renatki z ogrodu RRR rozane rozmaitosci ...To super specjalistka i estetka Potrafi dobrze i doradzic, i pieknie skomponowac roze
Co do naparstnicy ( w watku Danusi) to prawda, moze byc smiertelna, szczegolnie przy malych dzieciach, lub osobach ,, sercowych,, Jest bardzo ladna, ale ...
Chetnie bede tu zagladac, podoba mi sie Twoja pracowitosc i rzetelnosc, podoba mi sie Twoj ogrod, gratuluje i prosze o wiecej fotek
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Bawarka
BKosimkArt 21:02, 22 mar 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Świetna pergola zielona!!!
A z telefonem to nieźle męża urobiłaś! I super!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies