Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Akwarela w ogrodzie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Akwarela w ogrodzie:)

frezja 19:50, 10 kwi 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
akwarela napisał(a)
Słoneczko zaświeciło, czas brać się do roboty
Na pierwszy ogień idzie otoczenie altanki. Dziś przymiarka - dwie umbry i trzmieliny przy murze. Na mur pójdą róże pnące. Ale co na przód? Nie mam pomysłu na razie. Muszę się spieszyć bo czas na sianie trawnika.


Akwarelo, a czy umbry muszą być z trzmielinami? ja bym rozłączyła na 2 różne rabaty; a może dokupić 3 umbrę ?? wtedy podsadzić np. tak

https://i.pinimg.com/originals/00/75/8b/00758b872867705bd182fd95d3d68a92.jpg

____________________
Ewa - Ogrodowy song
akwarela 19:58, 11 kwi 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 430
Masz rację z tymi trzmielinami, za dużo tego dobrego. Dziś latałam i mierzyłam. Zdecydowałam, że stanie pergola z białymi różami, umbry po bokach a dalej się okaże. Mam nadzieję, że w sobotę i niedzielę nie będzie lało, to pewnie uda mi się to zrobić.
____________________
Zapraszam serdecznie http://www.ogrodowisko.pl/watek/4285-akwarela-w-ogrodzie
AnnaMS 23:24, 11 kwi 2018


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Lidio, dziękuję za powitanie (tam odpowiedziałam), robi się ślicznie, idziesz jak burza Trzymam kciuki za wytrwałość i życzę dużo siły do dalszego działania, wątek zaznaczam, będę zaglądać
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
frezja 23:29, 11 kwi 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
akwarela napisał(a)
Masz rację z tymi trzmielinami, za dużo tego dobrego. Dziś latałam i mierzyłam. Zdecydowałam, że stanie pergola z białymi różami, umbry po bokach a dalej się okaże. Mam nadzieję, że w sobotę i niedzielę nie będzie lało, to pewnie uda mi się to zrobić.


____________________
Ewa - Ogrodowy song
akwarela 09:00, 12 kwi 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 430
AnnaMS napisał(a)
Witaj Lidio, dziękuję za powitanie (tam odpowiedziałam), robi się ślicznie, idziesz jak burza Trzymam kciuki za wytrwałość i życzę dużo siły do dalszego działania, wątek zaznaczam, będę zaglądać


Dziękuję za odwiedziny. Z tą burzą to trochę przesada, bo ciągle wydaje mi się, że stoję w miejscu. Widzę jednak w tym sezonie coś pozytywnego, mój Małż pierwszy raz o moim ugorze powiedział ogród, pierwszy raz w tym ugorze ogród zobaczył. Poza tym w ubiegłym roku odkrył piękno róż i dopinguje mnie teraz w moich pracach. Cieszę się, że ogrodową pasją zaraziłam też swojego zięcia, jest w moim ogrodzie częstym gościem. Planuje, działa, zasadził nawet kilka roślinek i kręci go to coraz bardziej. Jestem więc w tym tworzeniu zdecydowanie mniej samotna niż do tej pory. Mam pomocników, dzieją się teraz takie rzeczy, o których do tej pory mogłam tylko pomarzyć. Z nowości to na przykład drewniana, zgrabna furteczka do ogrodu Zięciunio się spisał i mi taką sam zrobił. Cieszę się z niej jak dziecko Będę odwiedzać cię w twoim ogrodzie, czekam z niecierpliwością na relację z pracy.
____________________
Zapraszam serdecznie http://www.ogrodowisko.pl/watek/4285-akwarela-w-ogrodzie
akwarela 12:25, 12 kwi 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 430
Na starym modrzewiu zakwitły kotki


Pod modrzewiem kolejny kotek


A tu efekt wczorajszego polowania. Ozdoby ogrodowe z drugiego obiegu:

latarenki




i dzwoneczek

____________________
Zapraszam serdecznie http://www.ogrodowisko.pl/watek/4285-akwarela-w-ogrodzie
la_estrellita 12:49, 12 kwi 2018


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Witam, przyszłam z rewizytą. Ogrom pracy wykonałaś. Masz piękny ogród. Patrząc na Twoje zdjęcia uwierzyłam, że i mój kawałek ugoru może stać się pięknym ogrodem.

Mam pytanie odnośnie brzóz widocznych na zdjęciu. Jaka to odmiana i ile lat rosły żeby osiągnąć takie rozmiary? Marzą mi się takie same.

akwarela napisał(a)


____________________
Agnieszka Gutlandia
AnnaMS 13:27, 12 kwi 2018


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
akwarela napisał(a)


Dziękuję za odwiedziny. Z tą burzą to trochę przesada, bo ciągle wydaje mi się, że stoję w miejscu. Widzę jednak w tym sezonie coś pozytywnego, mój Małż pierwszy raz o moim ugorze powiedział ogród, pierwszy raz w tym ugorze ogród zobaczył. Poza tym w ubiegłym roku odkrył piękno róż i dopinguje mnie teraz w moich pracach. Cieszę się, że ogrodową pasją zaraziłam też swojego zięcia, jest w moim ogrodzie częstym gościem. Planuje, działa, zasadził nawet kilka roślinek i kręci go to coraz bardziej. Jestem więc w tym tworzeniu zdecydowanie mniej samotna niż do tej pory. Mam pomocników, dzieją się teraz takie rzeczy, o których do tej pory mogłam tylko pomarzyć. Z nowości to na przykład drewniana, zgrabna furteczka do ogrodu Zięciunio się spisał i mi taką sam zrobił. Cieszę się z niej jak dziecko Będę odwiedzać cię w twoim ogrodzie, czekam z niecierpliwością na relację z pracy.


To super że nie jesteś już sama, że masz takich pomocników, a ten rudasek jest do schrupania słodziak, ozdóbki bardzo ładne
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
akwarela 13:30, 12 kwi 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 430
Mam tu kilka gatunków brzóz. Najbardziej lubię Doorenbos, mają śnieżnobiałą korę i wyglądają pięknie. Na szczęście brzozy rosną bardzo szybko. Jak sadziłam swoje to nie były wielkie, miały około 1,50 cm. Sadziłam 4 lata temu, porosły sama nie wiem kiedy. Bardzo się cieszę, że spodobał ci się mój kawałek ziemi, w tym roku mam wreszcie czym robić zdjęcia, będę mogła trochę lepiej pokazać swoje poczynania. Dziękuję za odwiedziny, pozdrawiam
____________________
Zapraszam serdecznie http://www.ogrodowisko.pl/watek/4285-akwarela-w-ogrodzie
BKosimkArt 15:20, 12 kwi 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Te latarenki upolowałaś??? Ale super, zdecydowanie za rzadko odwiedzam te sklepy...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies