Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla moich synków

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla moich synków

Marga 22:23, 30 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
To juz chyba ostatnie podrygi mojego aparatu Musowo kupić nowy. Tylko 2 zdjęcia wyszły i tak słabe, reszta jest w podświetlane paseczki.

... i kwitnie moja pierwsza hortensja VF
____________________
Ogród dla moich synków
ewelaa74 13:44, 31 lip 2015


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
Nie martw się zdjęciami. Cośtam widać, a w zasadzie widać ogrom Twojej pracy To się liczy na O. Wokół sami PRACUSIE Ja uwielbiam się zmęczyć i potem klapnąć na tarasie ... z piwskiem w ręku. (Mam nadzieję, że nie wpadnę nałóg). Ale jak się męczę to nic nie zabija pragnienia tak jak piwo. A szczególnie jak pcham kosiarę przez te swoje hektary....

Ładniutki masz trawnik. A hortensja to chyba się rozkrzewi do przyszłego sezonu, prawda?
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
Marga 22:59, 31 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Nooo, mam wielka nadzieję, że hortensja sie rozkrzewi za rok Obecnie obie hortki maja tylko po 3 gałązki.
Dzięki Ewela za miłe słowa. Pracy juz duuużo włożone , ale jeszcze więcej chyba przede mna. Jak nie padnę to dam radę
Trawnik specjalnie robiony z daleka, aby nie było widać , że zachwaszczony
Przyznam się Wam, że nie umiem robić kantów w trawniku .Wbijam szpadel (specjalny półokrągły firmy na R), wyciagam i wszystko mi się rozwala. Nie wiem jak robią to inni
____________________
Ogród dla moich synków
Marga 23:03, 31 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Domek-altanka juz pomalowany!
Tadam...

____________________
Ogród dla moich synków
amelia_b 23:06, 31 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Ja szpadla nie mam i nie robie Marga obie mamy jeszcze full roboty nie ma się co oszukiwaćSkocz do mnie i zobacz jakie mi maluchy przyszły ze 20 cm z doniczką Teściowa przyszła i mnie pocieszyła ze za rok juz będzie lepiejZetniemy na wiosnę i będą śliczne ja tez jak oglądam ogrody na O. to czasem wzdycham do różnych okazów A jka tam prace, działasz dalej?
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 23:08, 31 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Marga napisał(a)
Domek-altanka juz pomalowany!
Tadam...


Szary a może biały? CudnyO popielaty
____________________
Pogubiłam się po drodze
Marga 23:23, 31 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Zgadłaś! Popielaty.
Działam, działam. Rozłożyłam ekobordy i folię na kamyczkowe łuki. Zdjęcia nie wyszły :/
Chciałam zrobić kanty bo mi trawnik zżera rabatę i to w zastraszającym tempie! Zaraz będzie po moich łukach.
Lecę do Ciebie zobaczyć roślinki.

Edit: za domkiem juz jest chyba ze 3 tony kamieni!
____________________
Ogród dla moich synków
Karol99 23:32, 31 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Marga napisał(a)
To juz chyba ostatnie podrygi mojego aparatu Musowo kupić nowy. Tylko 2 zdjęcia wyszły i tak słabe, reszta jest w podświetlane paseczki.

... i kwitnie moja pierwsza hortensja VF


cudna trawka.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
amelia_b 23:32, 31 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Ma sie to okoTo jak ty to powysypujesz to mi szczęka pewnie opadnieale cóż i tak w poniedzialek do dentysty szoruje, to co mi tam, kilka mniejco do kamienia to juz masz sprawe rozwiązaną
____________________
Pogubiłam się po drodze
sylwia_slomc... 10:21, 02 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Domek superowy fajnie się wpasował.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies