Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla moich synków

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla moich synków

Marga 10:40, 02 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Karol99 napisał(a)


cudna trawka.

Dzięki Karol . Trawnik ma kolor jasno zielony, bo ma dopiero 5 tyg. Niestety chwastów w nim pełno Ale przyznaję, że z tego nie widać z daleka
____________________
Ogród dla moich synków
Marga 10:57, 02 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
amelia_b napisał(a)
Ma sie to okoTo jak ty to powysypujesz to mi szczęka pewnie opadnieale cóż i tak w poniedzialek do dentysty szoruje, to co mi tam, kilka mniejco do kamienia to juz masz sprawe rozwiązaną

Wiesz, że takie słowa dodają mi skrzydeł? Dziękuję Amelio.
Napewno będzie mniej plewienia w miejscu łukowych ścieżek (pod spodem będzie folia), chłopaki będą mieć zabawę, a co do estetyki to zrozumiem, że nie każdemu będzie się podobać (już odwiedzająca rodzinka się krzywi, zresztą szara altanka też nie kazdemu się podoba).
Kamień z za altanki sie nie nadaję. To wapień, zresztą nie miałabym go czym połamać.


____________________
Ogród dla moich synków
Marga 10:58, 02 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
sylwia_slomczewska napisał(a)
Domek superowy fajnie się wpasował.

Dziękuję Sylwio za komplement Mi też się podoba. Wyszło ładniej niż myślałam.
____________________
Ogród dla moich synków
amelia_b 11:03, 02 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Odwiedzinami się nie przejmuj,do mnie jak przyszła babcia i zaczęła te swoje: co łona tu na wsadzała? Trawy? Łoj zobaczysz bedziesz wyrywoć!to mi ręce opadły
____________________
Pogubiłam się po drodze
Karol99 12:52, 02 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Marga napisał(a)

Wiesz, że takie słowa dodają mi skrzydeł? Dziękuję Amelio.
Napewno będzie mniej plewienia w miejscu łukowych ścieżek (pod spodem będzie folia), chłopaki będą mieć zabawę, a co do estetyki to zrozumiem, że nie każdemu będzie się podobać (już odwiedzająca rodzinka się krzywi, zresztą szara altanka też nie kazdemu się podoba).
Kamień z za altanki sie nie nadaję. To wapień, zresztą nie miałabym go czym połamać.




U mnie tez tak jest haha teksty typu "ile jeszcze tych klonow i brzoz nasadzicie a potem caly trawnik w lisciach i jak w lesie sie zrobi" no bez przesady
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Marga 22:53, 02 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Wczoraj, była u mnie z wizytą nasza forumowa koleżanka Alicja, przesympatyczna, pełna energii dziewczyna . Było mi niezmiernie miło, że wpadła zobaczyć moją budowę i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy
Pozdrawiam serdecznie Alu
____________________
Ogród dla moich synków
Marga 22:59, 02 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
amelia_b napisał(a)
Odwiedzinami się nie przejmuj,do mnie jak przyszła babcia i zaczęła te swoje: co łona tu na wsadzała? Trawy? Łoj zobaczysz bedziesz wyrywoć!to mi ręce opadły

Nauczyłam się tylko uśmiechać i nic nie mówić na krytykę , ale już rodzinka się "kapneła", że i tak zrobię po swojemu Podobnie jak u Ciebie to wlaśnie starsze pokolenie ma najwięcej zastrzeżeń co do domu i ogrodu. Młodym zazwyczaj się podoba.
____________________
Ogród dla moich synków
Marga 23:06, 02 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Karol99 napisał(a)


U mnie tez tak jest haha teksty typu "ile jeszcze tych klonow i brzoz nasadzicie a potem caly trawnik w lisciach i jak w lesie sie zrobi" no bez przesady

Klony i brzozy są piękne i naprawde warto je mieć w swoim ogrodzie. Poza tym duże drzewa dają zdrowy mikroklimat i cień. Już napisałam Ameli wyżej, że najlepiej się uśmiechać i robić dalej po swojemu . Ja również się nie ugiełam i nie wyciełam dużych drzew, a cały teren jest pofalowany i nierówny bo taki mi się podoba najbardziej i uwazam, że jest ciekawszy
____________________
Ogród dla moich synków
amelia_b 23:09, 02 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Marga napisał(a)
Wczoraj, była u mnie z wizytą nasza forumowa koleżanka Alicja, przesympatyczna, pełna energii dziewczyna . Było mi niezmiernie miło, że wpadła zobaczyć moją budowę i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy
Pozdrawiam serdecznie Alu

To nastepnym razem dajcie jakiegoś cynka, czy co, to i ja się z wami herbatki napije
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 23:14, 02 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Marga napisał(a)

Klony i brzozy są piękne i naprawde warto je mieć w swoim ogrodzie. Poza tym duże drzewa dają zdrowy mikroklimat i cień. Już napisałam Ameli wyżej, że najlepiej się uśmiechać i robić dalej po swojemu . Ja również się nie ugiełam i nie wyciełam dużych drzew, a cały teren jest pofalowany i nierówny bo taki mi się podoba najbardziej i uwazam, że jest ciekawszy

Właśnie czytałam ostatnio żeby zanatto nie zmieniać ukształtowania terenu, że jest i taniej i ciekawiej szczęściaro ty to masz wszystko i troche starych drzew i górki i pagórki i rzeczkę jak dobrze pamiętam A tam wieprz koło ciebie nie płynie, albo bystrzyca?
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies