Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 09:02, 25 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372




____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 09:08, 25 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372


Podobno te fiołki w naszym klimacie nie wytwarzają nasion a ja mam wszędzie naokoło mnóstwo małych fiołków, po prostu zatrzęsienie i muszę to usuwać.

____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 09:12, 25 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372




Chyba już przesadziłam z ilością zdjęć. Sorki za to.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
gierczusia 12:10, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Achhhhh Gośka ..fiołki pakuj do kopert i wysyłaj ogrodowiskowej braci
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:13, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
A tak ogólnie to wpadam z rewizytą .... Przecytałam ,że chcesz przekopać całość źeby dopasować się do ogrodowiskowych standardów........ale ja tam nie wiem.. Sa inne ogrody , równe zachwycające a noe podpadajace pod standardy...


Zobacz : ogrodomanię Oli albo ogród Dominiki

Zobaczysz ,źe nie wszystko musi byc " jednakowe "

Buziaki .. Zdjęcie drewutni wkleiłam specjalnie dla Ciebie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Gocha 12:36, 25 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
gierczusia napisał(a)
A tak ogólnie to wpadam z rewizytą .... Przecytałam ,że chcesz przekopać całość źeby dopasować się do ogrodowiskowych standardów........ale ja tam nie wiem.. Sa inne ogrody , równe zachwycające a noe podpadajace pod standardy...


Elu ja nie chcę na siłę zmieniać mojego ogrodu tylko dlatego, żeby był taki ogrodowiskowy. Ja muszę ogród przerobić po to , żebym miała mniej pracy w nim bo niestety nie bardzo mam siłę i czas , żeby ciągle dłubać. Ja miałam dużo kwiatów jednorocznych zawsze ale z nimi jest dużo roboty i tak co roku od nowa. Jak posadzę rośliny ogrodowiskowe to będą się rozrastać i mniej przy nich później pracy. A poza tym takie ogrody zawsze mi się podobały tylko , że nie wiedziałam jak się za to zabrać. Poz tym teraz mogę obserwować na ogrodowisku różne ogrody i czerpać z nich inspiracje. Muszę prześledzić dokładnie Twój wątek - tylko to trochę zajmie.Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 12:38, 25 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
gierczusia napisał(a)
Achhhhh Gośka ..fiołki pakuj do kopert i wysyłaj ogrodowiskowej braci


Chętnie bym oddała ale nie wiem jak. I te rozsiane są małe i mnóstwo siedzi w kostce i w kamykach.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 19:47, 26 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Targi ogrodnicze w Lublinie EDEN 2014
Zastanawiałam się nad kupnem liliowców ale na razie zrezygnowałam.

A te najbardziej mi się podobały

____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 20:34, 26 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372

U nich nabywam trawy i żurawki i będę kupować pewnie hosty- są w soboty pod Zamkiem


____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Kanutka 21:31, 26 kwi 2014


Dołączył: 04 lis 2013
Posty: 37
Piękne hosty i żurawki, ja za nimi wprost przepadam. Jestem w trakcie ich kupowania, ale dzisiaj mi zabrakło rąk do noszenia siatek, więc wróciłam tylko z kulkami danica i carexami,
Byłaś dzisiaj może pod Zamkiem, bo nie jestem pewna, ale widziałam kogoś podobnego do Ciebie (tyle co ze zdjęcia Cię widać )

Żonkile masz prześliczne!!!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies