Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

pagap 21:26, 27 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Gosia ty to dopiero poszalałaś na targach i pod zamkiem wiem po sobie jak to wciąga jak narkotyk
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
rozajerycha 21:43, 27 kwi 2014

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Energetyzujące tulipany na działce widzę ,udane zakupy.
Ciekawa byłam jak wyglądały targi Pani okiem.Zauważyłam i ja te tulipany ))))))))))))
Pozdrawiam
martek
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Gocha 22:51, 27 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
rozajerycha napisał(a)
Energetyzujące tulipany na działce widzę ,udane zakupy.
Ciekawa byłam jak wyglądały targi Pani okiem.Zauważyłam i ja te tulipany ))))))))))))
Pozdrawiam
martek


Witam, a dlaczego Pani okiem- zdaje mi się, że tutaj mówimy sobie po imieniu. O kurcze ale staro się poczułam . Na targach byłam pierwszy raz- ja ostatnio kupuję pod zamkiem i tam wolę, a krzaczki zawsze kupowałam w takiej zaprzyjaźnionej szkółce pod Piaskami- u moich znajomych-razem studiowaliśmy. Tam mają przede wszystkim hortki i sporo innych ciekawych.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 23:10, 27 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Posadziłam orliki, trzmielinę i begonie

oraz przesadziłam dziurawiec bordowy za trzmieliną na pniu.

A to nasza dzisiejsza praca w ogrodzie razem z M. oczywiście w przerwie między opadami deszczu. Mam nadzieję, że to dobrze robimy


____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Alisonek 23:23, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Gosiu, dzisiaj tylko szybko wpadłam do Ciebie w rewizytę
Fajny ogród, ale na spokojnie wszystko musze zobaczyć
a co do mojego bonzai to ja zawsze pracuję w rękawiczkach, bo dłonie ma się tylko 1 i trzeba o nie dbać nie było źle, przy serbach bardziej się pokłułam a tylko je przestawiałam
Pozdrawiam i zapisuję do spokojnego odwiedzenia
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Gocha 23:28, 27 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Nowa rabata, jeszcze nie wysypałam kory z samego brzegu bo tam jest mały kosmos, który sam się wysiał. Może poczekam żeby urósł i posadzę gdzieś. Uwielbiam kosmos



____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 23:34, 27 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Alisonek napisał(a)
Gosiu, dzisiaj tylko szybko wpadłam do Ciebie w rewizytę
Fajny ogród, ale na spokojnie wszystko musze zobaczyć
a co do mojego bonzai to ja zawsze pracuję w rękawiczkach, bo dłonie ma się tylko 1 i trzeba o nie dbać nie było źle, przy serbach bardziej się pokłułam a tylko je przestawiałam
Pozdrawiam i zapisuję do spokojnego odwiedzenia


Witam Cię u mnie. Ja też pracuję w rękawiczkach, ale ostatnio coś robiłam przy jałowcu płożącym i się pokłułam . Nie mówiąc już o pracy przy różach, tego strasznie nie lubię. Mam za cienkie rękawiczki, nie mam tych specjalnych do róż. I ręce moje strasznie cierpią. Ja coś pomału robię w ogrodzie - trochę zmieniam. Ale daleko jeszcze do wymarzonego efektu.Pozdrawiam.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
asiach 00:08, 28 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Rabaty przepiękne a i tulipany niczego sobie
Pozdrawiam
dorciabe 00:47, 28 kwi 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Gosia pieknie rabaty wychodza. Dałaś trzmielinę na środek, no i fajnie, pasuje tam. Szalejesz z zakupami
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Gocha 01:11, 28 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
dorciabe napisał(a)
Gosia pieknie rabaty wychodza. Dałaś trzmielinę na środek, no i fajnie, pasuje tam. Szalejesz z zakupami


Dorotko już chyba więcej na razie nie poszaleję bo skończyła mi się kasa na roślinki. Muszę dopiero zrobić nowe rabaty, trochę trawnika muszę usunąć, więc to trochę potrwa. i muszę trochę roślin poprzesadzać. Na tej nowej rabacie, którą dziś skończyliśmy pewnie lepiej byłoby mieć żółte żurawki, lepiej by pasowały do kory ale nie zdołałam kupić takich czystych w kolorze. Albo do ciemnej żurawki powinny być kamienie ale ja wolę korę. Trudno może jak zakwitną te żurawki i jak się rozrosną to będą lepiej widoczne.Dorotko 2 dni temu odkryłam w mojej okolicy super szkółkę drzew iglastych szczepionych i niektórych liściastych i też był cudny bukszpan, oraz wielgachne bonsai z różnych roślin, buki , klony. Tylko niestety są bardzo drogie ale są cudne. Warto chociaż pooglądać. Może byłaś tam?- w Tereszynie to jest
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies