Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 09:23, 14 mar 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Margarete napisał(a)
Witaj Gocha
zagladam bo widzę że zaczął się ruch u ciebie po zimowej przerwie.
Ciemierniki masz obłędne - ja mam mniejsze kępki ale też je bardzo lubię i też zamierzam dokupić dwie odmiany jeszcze.

Gocha - pamiętasz że obiecałaś nam wizytę z Jurkiem u nas w łódzkich ogrodach i w samej Łodzi.Pokażemy wam nasze ogrody i nasze miasto z dużą przyjemnością będziemy was gościć. Myśl usilnie o dogodnym dla was terminie, a my z Magdą, Agatą, Bogdzią i pozostałymi dziewczynami łódxkimi zajmiemy się resztą.
Pozdrawiam wiosennie!


Małgosiu fajnie że wpadłaś. Ruchem to raczej nazwać nie można ale chciałam fotki wstawić moich ciemierników i pochwalić sie jakie kupiłam. Bo je po prostu uwielbiam. I jest to bylina która sie u mnie dobrze czuje i jest piękna przez cały rok. I obiecałam sobie jakiś czas temu że co roku bedę dokupować kolejne egzemplarze. Tylko teraz chyba przesadziłam bo już kupiłam 10 szt. a niestety mnie jeszcze kusi.
Małgosiu pamiętam oczywiście Wasze zaproszenie do Łodzi i bardzo chętnie byśmy się wybrali w Wasze strony. A może napiszcie kiedy Wam najbardziej by pasowało zebyśmy do Was się wybrali. Bo przecież Wy macie napięty grafik spotkaniowy- łódzkie dziewczyny tak mają
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 09:31, 14 mar 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
anabuko1 napisał(a)
Gosiu, piękne te twoje ciemierniki.
I jak dużo ich masz!
Ja chyba z 7 naliczyłam.Ale może i więcej ich jest ??
pozdrawiam cieplutko


Aniu ja mam ich chyba około 15 takich kwitnących już sztuk- jedne większe inne mniejsze. A jeszcze niedawno dokupiłam 10 sztuk kolejnych i nadal mam na nie ochotę. Wczoraj wybrałam się do naszego wiejskiego ogrodniczego bo tam mi powiedziano że będzie dostawa właśnie m in.ciemierników. I jakież było moje zdziwienie - dostawa była i to właśnie od Zymona i to w ilości kilkukrotnie większej niż w LM. Można było wybierać do woli. I oczywiście zakupiłam kolejne 2 szt.
A takie ilości były w sklepie



Prawda że duży wybór był. One przyszły nie podlane dlatego miały zwieszone główki ale już Panie podlały i pewnie dzisiaj będą się ładniej prezentowały.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Ewa777 13:28, 14 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Wybór ogromny! U mnie były w sklepie 4 ciemierniki
Nie pokazałaś nowych ciemierników... oj, oj!
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Gocha 09:56, 15 mar 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ewa777 napisał(a)
Wybór ogromny! U mnie były w sklepie 4 ciemierniki
Nie pokazałaś nowych ciemierników... oj, oj!


Ewa już się poprawiam. To są te dwie najnowsze sztuki

A to są wszystkie zakupione z jednego źródła(szkółki)w tym roku ciemierniki. Te posadzone w donicy są innego pochodzenia.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 09:57, 15 mar 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
anabuko1 10:05, 15 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Gocha napisał(a)


Aniu ja mam ich chyba około 15 takich kwitnących już sztuk- jedne większe inne mniejsze. A jeszcze niedawno dokupiłam 10 sztuk kolejnych i nadal mam na nie ochotę. Wczoraj wybrałam się do naszego wiejskiego ogrodniczego bo tam mi powiedziano że będzie dostawa właśnie m in.ciemierników. I jakież było moje zdziwienie - dostawa była i to właśnie od Zymona i to w ilości kilkukrotnie większej niż w LM. Można było wybierać do woli. I oczywiście zakupiłam kolejne 2 szt.
A takie ilości były w sklepie



Prawda że duży wybór był. One przyszły nie podlane dlatego miały zwieszone główki ale już Panie podlały i pewnie dzisiaj będą się ładniej prezentowały.

No to się zaciemiernikowalas
Piękne nowe.
Wybór wielki.
Co to i gdzie ta szkółka jest ?
No widzę ,ze i innych sporo roślin mają.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gocha 11:22, 15 mar 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
anabuko1 napisał(a)

No to się zaciemiernikowalas
Piękne nowe.
Wybór wielki.
Co to i gdzie ta szkółka jest ?
No widzę ,ze i innych sporo roślin mają.


Aniu te ciemierniki to w Centrum Ogrodniczym niedaleko mnie- Kozubszczyzna 67
Naprawdę wielki wybór w tym roku. Nigdzie tyle ciemierników nie widziałam. A one są ze szkółki Zymon. Takie same jakie były w LM. Tylko o dziwo tam było o wiele mniej.Teraz mają dużo bratków i stokrotek jeszcze. I w sezonie też jest tam duży wybór roślin.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
katel 18:50, 17 mar 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Gosiu przepiękne ciemierniki sobie sprawiłaś a jaki niesamowity wybór - nie wiadomo które brać
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Gocha 09:37, 18 mar 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
katel napisał(a)
Gosiu przepiękne ciemierniki sobie sprawiłaś a jaki niesamowity wybór - nie wiadomo które brać


Wiesz Kasiu że jeszcze bym się na nie skusiła ale niestety funduszy brak. Mam już zrobione miejsce pod nowe zakupy ciemiernikowe- to znaczy bergenia usunięta i kilka krzaczków też ale jeszcze trzeba posypać piaskiem i trochę kompostu i można sadzić. Mam nadzieję że w tym roku w porę posadzę ciemierniki i nie zmarnują mi się. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 10:10, 18 mar 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
U mnie krokusów w tym roku mniej niestety niż w ubiegłym . Szczególnie białe zanikły.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies