Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Dorota123 21:07, 08 kwi 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Masz piękną kolekcję ciemierników.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
AnnaMS 22:43, 08 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Ciemiernikowa Damo Gosiu masz piękną wiosnę u siebie, ciemierniki są śliczniutkie Też je bardzo lubię ale nie sadzę, nie wiem czy podołają rosnąć w cieniu i na dodatek w glinie. Jest tyle pięknych odmian ... Może się skuszę tak jak na obiedkę - zobaczyłam ją u Ciebie i musiałam ją mieć
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
agapant 06:53, 09 kwi 2019


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1292
Pozdrawiam wiosennie, ja skusiłam się na zieloną piwonie na targach w Rzeszowie. Zobaczymy czy taka ładna jak na zdjęciach.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
Milka 07:06, 09 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gocha napisał(a)
No i niestety jeszcze ITOHY prosiły - KUP MNIE
I całe szczęście że wszystkie już znalazły swoje miejsce w ogrodzie.

Rany, jaka pokusa, nie dziwię się, że kupiłaś, piękne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gocha 13:20, 10 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
paradas napisał(a)
Znowu zamiast pracować będę przeglądał wątek, szkoda że nie ma wizytówki



To jakaś odmiana ciemiernika?

Te zdjęcia z kępami sadźców wyglądają zjawiskowo

Pozdrawiam.


Damian miło mi że do mnie zaglądasz. Jakoś nie za bardzo mogę czas wygospodarować na zrobienie wizytówki i nawet nie wiem jak ona miała by wyglądać. Ale i bez niej jakoś funkcjonuję. Może faktycznie zaglądającym bym ułatwiła. Może w takim razie pomyślę.
Niestety nie wiem jaka to odmiana ciemiernika- kupowana jako mix.
Sadźce u Kasi faktycznie są przepiękne tylko są strasznie duże.
Pozdrawiam i w wolnej chwili zajrzę do Ciebie.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:24, 10 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kindzia napisał(a)
Matko jakie ciemierniki, chora jestem... Ten nowy u mnie chyba nie będzie kwitł w tym roku. Zapisuję się w kolejkę na takiego Twojego białaskowego z siewki. Na takiego jeszcze znajdę miejsce, musowo

Tylko jeden zawilec mi wylazł, mam nadzieję, że to na razie tylko jeden...

Małgoś jutro oddzwonię, dzisiaj przeczołgana jestem za bardzo...

Buziaczki dla Was


Kasiu wprawdzie już sobie ucięłyśmy całkiem długą pogawędkę ale Ci jeszcze zapomniałam powiedzieć, że nie bardzo mam orientację które to siewki ciemiernikowe będą te białe. Pewnie powinnam je posadzić jednak do donic z myślą o oddaniu do innych zaprzyjaźnionych ogrodów.
Moje zawilce jeszcze nic a nic nie pokazują i mam tylko nadzieję że żyją. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:26, 10 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Dorota123 napisał(a)
Masz piękną kolekcję ciemierników.


Dziękuję Dorotko. Co roku dokupuję kilka bo bardzo je lubię i one mnie chyba też bo się ładnie odwdzięczają kwiatami. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:29, 10 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
AnnaMS napisał(a)
Witaj Ciemiernikowa Damo Gosiu masz piękną wiosnę u siebie, ciemierniki są śliczniutkie Też je bardzo lubię ale nie sadzę, nie wiem czy podołają rosnąć w cieniu i na dodatek w glinie. Jest tyle pięknych odmian ... Może się skuszę tak jak na obiedkę - zobaczyłam ją u Ciebie i musiałam ją mieć


Aniu dzięki za pochwały. Moja ziemia to właśnie glina ale w tym miejscu w którym rosną teraz to już chyba jest nieco lepsza . Te nowsze nabytki będą sadzone do ziemi bardziej gliniastej więc trzeba dosypać piachu i może kompostu a pod roślinki dosypię skorupki jajek.
Fajnie że Ci się ta obiedka spodobała.
Pozdrawiam gorąco
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:31, 10 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
agapant napisał(a)
Pozdrawiam wiosennie, ja skusiłam się na zieloną piwonie na targach w Rzeszowie. Zobaczymy czy taka ładna jak na zdjęciach.


Aga może kupowałaś od tego samego Pana co ja. A płaciłaś podobnie ? Ja też mam nadzieję że będzie ładna. jestem ciekawa czy zakwitnie w tym roku ? Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:33, 10 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Milka napisał(a)

Rany, jaka pokusa, nie dziwię się, że kupiłaś, piękne


Irenko na zdjęciach faktycznie piękne. Jestem ciekawa czy w rzeczywistości też. I mam nadzieję że zakwitną chociaż jednym kwiatkiem żeby zobaczyć czy było warto kupować. Buziaki Irenko
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies