Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 10:12, 18 mar 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Iryski też niestety nie chcą się powiększać, mam tylko takie biedne pojedyncze sztuki

____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 10:13, 18 mar 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Moje nowe nabytki- od sasiadki- mam nadzieję że im u mnie będzie dobrze.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 10:14, 18 mar 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
A w donicach :
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 10:16, 18 mar 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Dopiero na zdjęciach zauważyłam że te kwiaty ciemierników mają w środku taką kryzę- jedne ciemniejszą inne jaśniejszą.


I czekają oczywiście na posadzenie.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Bogdzia 19:35, 18 mar 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gosiu śliczne ciemierniki a jak sie wysieja a zrobia to na 100% to bedziesz musiała ziemi dokupic by je pomieścic. Zymon moja sympatia , mam nadzieję ze uda sie go w tym roku odwiedzic.Macham.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jolanka 20:32, 18 mar 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kolorowo już masz Jednak Lubelszczyzna wcześniej wita wiosnę
Ciemierniki kupiłaś cudne, ja też kupiłam wszystkie dwa Zobaczymy, czy będą u mńie rosnąć
Ściskam Was mocno
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Milka 07:31, 19 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale wypasione ciemierniki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gocha 09:43, 19 mar 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Bogdzia napisał(a)
Gosiu śliczne ciemierniki a jak sie wysieja a zrobia to na 100% to bedziesz musiała ziemi dokupic by je pomieścic. Zymon moja sympatia , mam nadzieję ze uda sie go w tym roku odwiedzic.Macham.


Bożenko ja mam już mnóstwo siewek z rosnących u mnie ciemierników i obiecuję sobie że w końcu może w tym roku posadzę je albo do doniczek albo trochę do gruntu w docelowe miejsce. Jestem bardzo ciekawa jakie one będą ale to trzeba mieć cierpliwość.Nie tak szybko zakwitną. A ziemi u mnie na razie pod dostatkiem a tak lubię ciemierniki że spokojnie mogę je sadzić w kolejnych nowych miejscach. Czy od Zymona masz tę unikatową magnolię o wielkich kwiatach. Nigdy u niego nie byłam ale to daleko od nas- za daleko stanowczo.Buziaki Bogdziu
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 09:54, 19 mar 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
jolanka napisał(a)
Kolorowo już masz Jednak Lubelszczyzna wcześniej wita wiosnę
Ciemierniki kupiłaś cudne, ja też kupiłam wszystkie dwa Zobaczymy, czy będą u mńie rosnąć
Ściskam Was mocno

Jolu wiosna zdecydowanie wolniej w tym roku przychodzi niż w ubiegłym i całe szczęście bo ja bardzo powoli działam w ogrodzie. Nie bardzo mam czas w ciągu tygodnia więc pozostają weekendy. Zaczęłam niedawno kolejną serię warsztatów ceramicznych i tym razem staram się robić ozdoby bardziej pod kątem ogrodu. Mamy też różne warsztaty z KGW które niedawno założyłyśmy w sąsiedniej wsi.
Jolu pomimo tego że tak dużo ciemierników kupiłam- bo aż 10 szt. to nadal mnie kuszą jeszcze. A jakie Ty kupiłaś ? czy wstawiłaś fotki ?
Buziaki i uściski
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 09:58, 19 mar 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Milka napisał(a)
Ale wypasione ciemierniki


Irenko prawda że cudne. Więc chyba rozumiesz że nie mogłam się oprzeć. Troszkę są to drogie rośliny ale wiadomo że takie powinny być bo daleka droga od siewu do kwitnienia. Ja w tym roku raczej nie zamierzam kupować już roślin nowych do ogrodu chyba że jakież pojedyncze sztuki. Muszę zająć się przesadzaniem i dzieleniem roślin i zagospodarowaniem nowych miejsc. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies