Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 09:04, 19 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Basilikum napisał(a)
wow ale masz wielki warzywnik i z tymi kraweznikami rzeczywiscie podobny do mojego
no ciemiernikowa krolowa jestes rzeczywiscie
no i obszarniczka, troche fotek ogladnelam i wydaje mi sie, ze masz mega wielki ogrod
jajeczka slicznie pomalowane

pozdrawiam prawie swiatecznie


Ogród ma spory bo około 30 arów. Taki mieli teściowie i taki nam podarowali. Więc nie ma wyjścia i trzeba się z tym mierzyć.
Ciemierniki dziękują za miłe słowa.
Warzywnik faktycznie spory ale i tak jak chcę dużo różnorodności posiać i posadzić to wydaje się nie taki duży. Na pewno pracy w nim bardzo dużo.
Izo pozdrawiam gorąco
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Milka 12:35, 19 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Matko, Gosiu, jeszcze więcej masz ogrodu niż ja, oj biednas z tą obróbką!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:39, 19 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gocha napisał(a)


Irenko te donice to nowy element dekoracji przed Rektoratem i przed naszym budynkiem. Bardzo mi sie one podobają ale są bardzo duże i przez to ciężkie. Nie wiem jak one były robione ale widzę już dosyć spore pęknięcia na nich. Nie wiadomo jak przeżyją zimy i ile będą nam służyły
Co do warzywnika to odkąd pamiętam tę działkę teściów to zawsze był taki duży.Pomysł z tymi wyższymi grządkami był mój po to żeby troszkę łatwiej było w nim pracować. Trochę w tym roku bardziej się nim zajmuję bo w końcu stwierdziłam że mając tak dużo wolnej ziemi to wstyd kupować warzywa na targu. Więc po raz pierwszy tak wcześnie posiałam warzywka. Stawiam bardziej na uprawę liściastych bo tego jadam dużo.
Nasza Pola jak idziemy do pracy to zostaje w domu. Jak jesteśmy w domu to jest z nami w ogrodzie. Nie wiem czy nie narobiłaby dużych szkód w ogrodzie gdyby od rana sama w nim była aż do naszego powrotu.
Buziaki

To faktycznie jakies słabe donice/
Uwierz mi, jakby na zewnątrz została, niezły pogrom byś zobaczyła pewnie, że swoje warzywa fajne, ja jeszcze kiedyś sobie zrobię warzywnik, po kolei wszystko, bom wolniejsza.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gocha 18:14, 23 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Milka napisał(a)
Matko, Gosiu, jeszcze więcej masz ogrodu niż ja, oj biednas z tą obróbką!

Irenko to chyba rozumiesz jak mówię że nie sposób obrobić na 100 % tak dużego ogrodu. Ogrodnik na pełny etat miałby coś stale do roboty. Ale nie narzekam- jakoś muszę sobie dawać radę. Mój M dużo pomaga. Wszelkie prace cięższe to On wykonuje.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 18:16, 23 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Milka napisał(a)

To faktycznie jakies słabe donice/
Uwierz mi, jakby na zewnątrz została, niezły pogrom byś zobaczyła pewnie, że swoje warzywa fajne, ja jeszcze kiedyś sobie zrobię warzywnik, po kolei wszystko, bom wolniejsza.


Irenko widocznie nie czujesz jeszcze potrzeby posiadania warzywnika. Wszystko w swoim czasie. Mnie się jakoś zachciało w tym roku wcześniej posiać a czas pokaże czy będę w stanie zająć się warzywnikiem tak jak miałam w planach. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 18:19, 23 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Jeszcze trochę pokatuję ciemiernikami
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 18:21, 23 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Siewki ciemierników
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
AnnaMS 18:25, 23 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Ciemierniki piękne Gosiu odpisałam Tobie w moim wątku na temat różowych anabelek
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Gocha 18:28, 23 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 18:31, 23 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies