Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

agapant 21:12, 10 kwi 2019


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1304
Gocha napisał(a)


Aga może kupowałaś od tego samego Pana co ja. A płaciłaś podobnie ? Ja też mam nadzieję że będzie ładna. jestem ciekawa czy zakwitnie w tym roku ? Buziaki


Raczej u tego samego, ale moja była o dwie dych droższa. Stoisko na targach kosztuje to i ceny inne a do Zamościa nie przyjeżdża Ja też jestem ciekawa czy zakwitnie w tym roku. Pozdrawiam.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
Gocha 09:59, 11 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
agapant napisał(a)


Raczej u tego samego, ale moja była o dwie dych droższa. Stoisko na targach kosztuje to i ceny inne a do Zamościa nie przyjeżdża Ja też jestem ciekawa czy zakwitnie w tym roku. Pozdrawiam.


Aga ja u tego Pana mam dobrze bo sporo u niego kupowałam więc mam trochę upustu. Zapłaciłam za nią 50 zł. A faktycznie na targach to muszą sprzedawać za wyższą cenę. Może jeszcze na jakieś inne bym się skusiła bo uwielbiam piwonie i chcę ich mieć coraz więcej , ale Pan powiedział że przez najbliższe 2 miesiące nie będzie w Lublinie bo jeździ po całej Polsce na targi. I trochę szkoda. Jeszcze mam telefon od tego Pana właśnie do innego faceta z piwoniami ale nie wiem czy ma on np. ITOH czy tylko bardziej zwykłe . Muszę zadzwonić do niego kiedy będzie pod Zamkiem.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
AnnaMS 23:56, 12 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Gocha napisał(a)


Aniu dzięki za pochwały. Moja ziemia to właśnie glina ale w tym miejscu w którym rosną teraz to już chyba jest nieco lepsza . Te nowsze nabytki będą sadzone do ziemi bardziej gliniastej więc trzeba dosypać piachu i może kompostu a pod roślinki dosypię skorupki jajek.
Fajnie że Ci się ta obiedka spodobała.
Pozdrawiam gorąco

Gosiu, nie tylko obiedka mi się u Ciebie spodobała , masz dużo pięknych kwiatuchów i dużo słoneczka więc pięknie rosną i kwitną jak oszalałe
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Gocha 13:32, 16 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Troszkę zdjęć ogółu
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:36, 16 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372

____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:40, 16 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
I kolejny już raz ciemierniki- aż do znudzenia. Ale ja się nimi nie nudzę.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:42, 16 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:48, 16 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Troszkę pochwalę się moim warzywnikiem. Po raz pierwszy siewy wykonałam tak wcześnie bo pierwsze warzywka posiałam 30 marca. W tym roku obrałam sobie za cel mieć pożytek z części warzywnej i tak ją prowadzić żeby się zbytnio nie narobić a mieć swoje jedzonko. A jak będzie to czas pokaże
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 14:01, 16 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Skrzynie w większości już obsiane. Pozostawiłam jedną na ogórki ale chyba zmienię plany i tam też coś posieję a ogórki pójdą gdzie indziej. Właściwie potrzebne mi są ogórki tylko do jedzenia bo nie mam ochoty kisić ich na zimę.Ale jak w innym miejscu posieje to może też coś z nich będzie.

Ostatnio skupiłam się na porządkowaniu alejek w warzywniku. Nie sprawdziła się tam kora więc ją usuwam i jednocześnie odchwaszczam. Pozostawię tam takie klepisko i będę od czasu do czasu przelatywać szeroką gracką i mam nadzieję że to zda egzamin.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 14:08, 16 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kolejnym eksperymentem będzie zrobienie takich pierscieni a w nich będą sadzone ziemniaki i bedą siane warzywa takie jak cukinia dynie i właśnie ogórki. Na razie wrzucone są tam takie nie przerobione odpady z kompostu a na to pójdzie kompost. Kartony będą zlewane wodą a na nie rzucana skoszona trawa i ewentualnie jak dostanę gdzieś kostki słomy
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies