Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 13:36, 31 maj 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Milka napisał(a)
Gosia, i mnie warzywnik zachwyca, u każdego je podziwiam, bo sama na razie nie mam. Cały ogród dorodnie wygląda, wjazd na posesję zachęca do zwiedzania ogrodu, jest pięknie, widać efekty włożonej pracy, a irysów masz całą moc, przepiękne, buziaki


Irenko dziękuję a może się skusisz chociaż na małe grządki. Fajnie mieć swoje warzywka. Irysy bardzo lubię ale wcześniej ich nie chciałam mieć bo mnie denerwuje że tak krótko kwitną. Ale jednak się z nimi przeprosiłam i jak jest ich dużo to chociaż przez chwilę cieszą. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 14:00, 31 maj 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Agania napisał(a)
Przeleciałam po Twoim ogrodzie i powiem, że część warzywnikowa i część ogrodowa bardzo ładnie się prezentują, a azalie pięknie Ci kwitną, widać dobrze im u Ciebie

Imponujące masz hostowisko


Agatko azalie mam kupione w tamtym roku i cieszę się że ładnie zakwitły. Jakoś u siebie wolę te azalie wielkokwiatowe ze względu na ich ciepłekolory i ażurowy pokrój.
A hostowiska muszę powiększać i w nowych miejscach robić bo to prawie bezproblemowe i bezobsługowe rośliny. Jeszcze do nich muszę dokupić paprocie i wtedy będzie ok. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 14:03, 31 maj 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
anabuko1 napisał(a)

Warzywnik na medal masz zrobiony Gosiu!!suuper!!


Aniu dziękuję bardzo i mam jeszcze w nim sporo pracy i zupełnie nie wiem w których częściach ogrodu w pierwszej kolejności powinnam popracować. Mnóstwo miejsc wymaga szybkiej interwencji. Dzięki za rozpoznanie chociaż kilku host.Buziaki Aniu
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Aneta1309 15:49, 31 maj 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Gosia, Ty jak już się za coś bierzesz to z rozmachem.Warzywnik powala.
Ilość kwiatów zresztą też. A jak tam z ćmą, kryzys zażegnany?
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
yolka 18:46, 31 maj 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ślimakom śmierć to moje hasło. U mnie jeszcze nic nie zjadły, ale wobec strat w warzywniku będę bezlitosna, kwiaty przezyję, ale po to uprawiam warzywa żeby zdrowiej zjeść, a nie dla slimaków

Zawartość walców pęcznieje czekam na wykopki i inne zbiory
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
anabuko1 06:33, 02 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Gocha napisał(a)


Aniu dziękuję bardzo i mam jeszcze w nim sporo pracy i zupełnie nie wiem w których częściach ogrodu w pierwszej kolejności powinnam popracować. Mnóstwo miejsc wymaga szybkiej interwencji. Dzięki za rozpoznanie chociaż kilku host.Buziaki Aniu

Oj tej pracy to jest na okrągło.
Ja też mam takie miejsca.
Dzięki
Buziaki przesyłam.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ewsyg 09:12, 02 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Małgosiu, odpowiedziałam u mnie na Twoje pytanie.

Obłędne masz łany kosaćców. Ja też teraz inwestuję w te rośliny ze względem na to, że lubią suchą ziemię. Jak zakwitnie taka ilość piwonii to będzie widok. Również lubię te rośliny. Warzywnik i cały ogród masz bardzo zadbany.
Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Basilikum 19:30, 02 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
pobuszowalam po grzadkach i rabatkach podoba mi sie
warzywnik pierwsza klasa
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
alis 20:10, 04 cze 2019


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Przepiękne łany irysów, chyba pora zaprosić je i do mojego ogrodu. Warzywnik wygląda imponująco.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Gocha 14:54, 05 cze 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies