Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

tabliczkazna... 22:44, 01 lip 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Numer dwa

Wbrew mojemu Mężowi, który twierdził , ze to raczej nie zadziała, postanowiłam zrobić eksperyment i teraz cieszę sie jak dziecko, bo działa!
Tadam! Polecam - niewielka inwestycja, a jaka radość. Zero prądu, tylko energia odnawialna. Lubię to! ))



BTW - kto jest w stanie wytłumaczyć fenomen, ze lampy solarne sa w większości w tandetnych kształtach krasnali, motylkow czy kolorowych domków i znalezienie czegoś estetycznego graniczy z cudem?
____________________
Marta
tabliczkazna... 22:51, 01 lip 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Numer trzy
Dziś dorobiliśmy sie drewutni ( zdjęcia pokaże kiedy indziej, bo jak już Skrzaty zasnęły to było za ciemno. A tam z moim eksperymentarium nie dotarłam ) i rozpoczęła sie realizacja stanowiska papusiowo-grillowego wg mojej koncepcji. Jestem cała przejęta, bo jak wyjdzie nie tak, to wiadomo... Wszyscy bedą na mnie zrzedzic Na razie jest tak - ciąg dalszy nastąpi. Zdradzę tylko, ze ściany bedą, trochę sufitu tez i ten kształt prostokątny tez trochę sie złagodzi...

____________________
Marta
marysiak 06:32, 02 lip 2014

Dołączył: 08 maj 2013
Posty: 67
no no no, idziesz do przodu. Co zaglądnę to jekieś nowinki. rabatka wyszła fajnie - tylko żurawki trochę znikają. Całkiem nieźle jak na pierwszy raz wyszło Ci to nawożenie. Siewnikiem wbrew pozorom wcale nie jest tak prosto. Mój siewnik dopóki sie nie rozpadł miał małą pojemność, często trzeba było uzupełniać i w tych miejscach robiła się łata. Jak zrobisz to idealnie to wychodzi prawie boisko do piłki nożnej.
____________________
Marysia Nieduży, trochę zielony ogródek przy bliźniaku
Ania_ogrodni... 10:03, 02 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Przychodzę się przywitać. Ogrom pracy już wykonaliście. Uwielbiam oglądać przydomowe ogrody, marzę wtedy, że może kiedyś...Na tą chwilę cieszę się swoim przedłużeniem balkonu, czyli działką Rod.

Będę zaglądać.
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
tabliczkazna... 13:36, 02 lip 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Ania_ogrodniczka napisał(a)
Przychodzę się przywitać. Ogrom pracy już wykonaliście. Uwielbiam oglądać przydomowe ogrody, marzę wtedy, że może kiedyś...Na tą chwilę cieszę się swoim przedłużeniem balkonu, czyli działką Rod.

Będę zaglądać.


Zapraszam
____________________
Marta
iwonadm 13:49, 02 lip 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
czy mogę prosić o namiary na taką kulę? na priw
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
ModraSowa 14:08, 02 lip 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Cześć Marta,pracusiu
Lampa bardzo fajna, daje rade.
Pozdrawiam Cię.
____________________
Ania Ogród to życie
tabliczkazna... 14:49, 02 lip 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
iwonadm napisał(a)
czy mogę prosić o namiary na taką kulę? na priw


Poszło
____________________
Marta
tabliczkazna... 14:53, 02 lip 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ModraSowa napisał(a)
Cześć Marta,pracusiu
Lampa bardzo fajna, daje rade.
Pozdrawiam Cię.


Pracusiu )) hehe, mój maz mówi, ze mam ogrodowe ADHD
Ale zupki z warzywnika wciąga aż mlaskanie po całym domu sie niesie

Teraz mnie nie będzie jakiś czas. Dziś normalnie przeprowadziłam rozmowę rekrutacyjna z kandydatem na opiekuna naszego ogródka Sądzę, ze wyszedł z niej przekonany, ze jestem nawiedzona
____________________
Marta
ModraSowa 15:00, 02 lip 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Ha ha ha, napewnoKto tak zadba o Twój ogródeczek jak Ty sama
I co, przyjął robotę?
____________________
Ania Ogród to życie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies