Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

ModraSowa 20:50, 21 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Filip trzyma sie dzielniej,ma tylko katar. Gorzej młodsze,kaszel, gorączka i do tego jeszcze ząbkowanie, dzielny zuch. Filip na 4 lata swojego życia jest przyziębiony drugi raz, i zdecydowanie złapał od Adasia. Mam nadzieję że to już końcówka. W przedszkolach niestety to się chyba nigdy nie zmieni, udawanie ,ze nie widzimy,ze dziecko chore... A potem niech się inni martwią.
____________________
Ania Ogród to życie
tabliczkazna... 21:33, 21 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ModraSowa napisał(a)
Filip trzyma sie dzielniej,ma tylko katar. Gorzej młodsze,kaszel, gorączka i do tego jeszcze ząbkowanie, dzielny zuch. Filip na 4 lata swojego życia jest przyziębiony drugi raz, i zdecydowanie złapał od Adasia. Mam nadzieję że to już końcówka. W przedszkolach niestety to się chyba nigdy nie zmieni, udawanie ,ze nie widzimy,ze dziecko chore... A potem niech się inni martwią.


Ania
To nasze dzieciaki maja po tyle samo lat

Olisia tez nie chorowała dopóki nie poszła do przedszkola. :/ Ale z drugiej strony - moze jak teraz przez to przejdziemy, to w szkole nie bedzie łapać wszystkiego jak młody pelikan. Zgadzam sie, ze niektórzy rodzice to gamonie. Rozumiem, ze czasem trudno jest wziąć dzień wolny, ale to wszystko ma krótkie nogi, bo wraca podwójnie. Moja mała chodzi do prywatnego przedszkola (najbliższe państwowe było o wiele dalej i bez wolnych miejsc) i tez ostatnio mi opowiada: " a wies u nas jest nowy Mateus, fajny, ale ma wciąż zielonego gila..."
____________________
Marta
ModraSowa 21:38, 21 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


Ania
To nasze dzieciaki maja po tyle samo lat

Olisia tez nie chorowała dopóki nie poszła do przedszkola. :/ Ale z drugiej strony - moze jak teraz przez to przejdziemy, to w szkole nie bedzie łapać wszystkiego jak młody pelikan. Zgadzam sie, ze niektórzy rodzice to gamonie. Rozumiem, ze czasem trudno jest wziąć dzień wolny, ale to wszystko ma krótkie nogi, bo wraca podwójnie. Moja mała chodzi do prywatnego przedszkola (najbliższe państwowe było o wiele dalej i bez wolnych miejsc) i tez ostatnio mi opowiada: " a wies u nas jest nowy Mateus, fajny, ale ma wciąż zielonego gila..."
Uśmiałam się ) zielonego gila... Ano kochana po tyle samo Oliwia cztery kiedy?
____________________
Ania Ogród to życie
tabliczkazna... 21:41, 21 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ModraSowa napisał(a)
Uśmiałam się ) zielonego gila... Ano kochana po tyle samo Oliwia cztery kiedy?


No! Śmieszne i straszne. Juz rozmawiałam z Panią
Oliwcia grudniowa jak ja i moj maz, mały tylko z września. Za to 13tego w piątek
____________________
Marta
ModraSowa 21:52, 21 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
u mnie za to wszyscy z rana
____________________
Ania Ogród to życie
tabliczkazna... 22:54, 21 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Yes, yes, yes!

Samba lepsza w Polsce!
____________________
Marta
ModraSowa 23:14, 21 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
"30 mln. rozumnych ludzi"
____________________
Ania Ogród to życie
tabliczkazna... 23:19, 21 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ModraSowa napisał(a)
"30 mln. rozumnych ludzi"


Tja... Dobrze być w elicie hihi
____________________
Marta
ModraSowa 21:05, 23 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Coś długo świętujesz to zwycięstwo
____________________
Ania Ogród to życie
tabliczkazna... 22:42, 24 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ModraSowa napisał(a)
Coś długo świętujesz to zwycięstwo


Żeby tak było, to byłoby super...
Mam rodzinne perturbacje, szkoda gadać... ale wrócę niebawem. Tylko na razie jesteśmy zalatani.
____________________
Marta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies