Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

ryska 20:44, 28 wrz 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Przesyłam buziaki i pozytywne fluidy
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Ania74 14:48, 03 paź 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Cisza u Ciebie... Trzymaj się!
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
tabliczkazna... 10:39, 04 paź 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Hej, Kochane... Dzieki za dobre słowa. Jakoś nie mam ostatnio nastroju na klikanie. Męża siostra wyladowala w angielskim szpitalu, ciagle wiszę na telefonie, nie wiadomo kiedy bedzie mozna ja zabrac, bo jeszcze wciaz wojuje z lekarzami i nie chce brać leków, a bez tego jej nie wypisza. Wyjechała jak beztroski ptak, z wątpliwym ubezpieczeniem, nie zostawiając danych i teraz jak detektywi wszystko ustalamy...
Idę dzis kopać w ogrodzie - muszę wyczyścić głowę. Niedługo wrócę na O.
Mam nadzieje, ze do tego czasu jeszcze będziecie, bo widzę, ze tu tez zaczyna sie ekipa kłócić, wykruszac. Przykro.

Bukiet zurawek z pozdrowieniami:
____________________
Marta
Ania74 21:17, 04 paź 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)

Mam nadzieje, ze do tego czasu jeszcze będziecie, bo widzę, ze tu tez zaczyna sie ekipa kłócić, wykruszac. Przykro.

Bukiet zurawek z pozdrowieniami:

Chyba coś mnie ominęło...?! Nie zaglądałam od 2 tygodni... coś się pozmieniało?
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
katarzynkak 16:41, 07 paź 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Trzymaj się kobitko. Pamiętaj,że po burzy zawsze słońce
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
ryska 17:00, 07 paź 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Śliczny bukiecik Dudusiu
Szybkiego rozwiązania problemów życzę i wracaj, bo smutno bez Ciebie.
Buziaki
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ModraSowa 00:37, 13 paź 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Marta, no jakby to napisać.... no...tęsknię za Tobą.
____________________
Ania Ogród to życie
MalgosiaR 10:04, 15 paź 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Hej Martula, życzę szybkiego rozwiązania problemu i przybywaj...
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
tabliczkazna... 13:49, 18 paź 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
No jestem, jestem Miło, ze o mnie pamietalyscie... To naprawdę budujące...
Cóż, moze napisze cos na wyrost, bo ocenić tego nie mam jak, z racji kompletnej ignorancji w temacie telewizji, ale... Ostatnie tygodnie miałam takie, ze gdyby sprzedać prawa do tej historii to serial w szczycie oglądalności miałby racje bytu...
Serio. Historia niestety mało zabawna, aczkolwiek pouczająca ku potomnosci. Toczy sie dalej, na szczęście juz na gruncie krajowym, na nieszczęście - bez perspektyw na rychłe zakończenie
Ogrod moj wola o pomoc, jedyne co mi sie udało zrobic to wsadzić cebule, bo musiałam gdzieś wywalić nadmiar emocji, wolałam wiec pomachać szpadlem...
Chwasty zarosly mi moje graby, zurawki maja lokatora co je dziurawi, rozchodnik na cos choruje, beatlesy tez... Ehhh... A ja tylko na to moge popatrzeć. Moze w tym tygodniu cos uda mi sie z nimi zrobic.
Trochę pociechy z wrzosow mam, no i zrobiłam porzadeczek na frontowej.




Bede Was odwiedzać po kolei, ale zaległości to chyba do zimy bede odrabiać.
____________________
Marta
tabliczkazna... 19:10, 19 paź 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Mordercze zapędy... Tak, dobrze to oddaje moje dzisiejsze myśli, kierowane w stronę męża...
W sobotę wszystko sobie przygotowalam, śniadania, obiady, cały plan na niedziele. Zeby tylko wstać i po porannej krzataninie isc do ogrodu. I co? Ten mi tu umiera na jakaś niestrawnośc! I doopa!
Zamiast w ogrodzie wykorzystać piękny dzień i uratować moje rosliny, dawaj dzieci na rowery i tyle nas widzieli. Niby w sumie jeszcze lepiej, bo niedziela z Ryjkami, ale te chwasty!!!

I jeszcze ta mina chorego faceta... Bezcenne...

PS. Wiem, ze mało w moich słowach współczucia, ale naprawdę - było nie jesc śledzika przed snem. No!
____________________
Marta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies