Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

Luki 17:38, 26 kwi 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
O kurczaki jak ładnie, ja to jednak nie potrafie posadzić dobrze cebulowych, muszę się dokładnie poprzyglądać.
Myślę, że rabata z różanecznikami może stać się moją ulubioną czytając liste posadzonych roślin z resztą już bardzo mi się podoba
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
tabliczkazna... 22:33, 26 kwi 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Luki napisał(a)
O kurczaki jak ładnie, ja to jednak nie potrafie posadzić dobrze cebulowych, muszę się dokładnie poprzyglądać.
Myślę, że rabata z różanecznikami może stać się moją ulubioną czytając liste posadzonych roślin z resztą już bardzo mi się podoba


Łukasz, dzięki za miłe słowa, ale uwierz mi, że nie obyło się bez porażek. Hiacynty, które miały być granatowe wylazły różowe i miałam taki mocny akcent żółto-różowy - bo wpakowałam je pomiędzy żonkile Oprócz tego pochrzaniły mi się ewidentnie koszyki z cebulami przy sadzeniu i mam też gdzieniegdzie różowo czerwone zgrzyty... No cóż - muszę z tym żyć Dokumentacja zdjęciowa jest, będę miksować na jesieni na nowo

Zdecydowanie najbardziej uwielbiam szafirki

A co do rabaty rododendronowej to tam też mam zagadki - bo kupowałam liliowce w fazie wystającego kikutka i za diabła nie wiadomo, jakie to kolory - pewnie żółte. Na szczęście już dawno będzie po kwitnieniu różaneczników, bo te mam oczywiście w odcieniach biało-różowo-fioletowych
____________________
Marta
MalgosiaR 11:56, 28 kwi 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Hello Martula,

ah jak pięknie u Ciebie, tulipany uwielbiam ale jeszcze wciąż nie mam. Cudownie!!!
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
ryska 12:09, 28 kwi 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Hej Marta wróciłaś z pięknymi kompozycjami. Bardzo mi się podobają. Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
MamaMagda 13:48, 28 kwi 2015


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
witam po zimie! ja też dopiero obudziłam się ze snu zimowego hehe
podziwiam Twoje tulipany!! u mnie dziś w nocy burza połamała kilka - ale i tak jest cudnie!
wiosna!!
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
tabliczkazna... 23:03, 08 maj 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Żurawki w stylu: padłeś - powstań


No i dalej - tulips by Biedrona
____________________
Marta
tabliczkazna... 23:08, 08 maj 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Będą jabłuszka?


Widać, że kolorowy kwiatowy wybuch się zbliża wielkimi krokami )))



Trzmielina domowej roboty i śliwy dziecięce
____________________
Marta
Margaret_ka 06:39, 11 maj 2015


Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 558
Trzmielina domowej roboty - fajnie brzmi. Też mam kilka takich.
Biedronkowe tulipki niezawodne. Też wszystkie mam z B i ładnie wzeszły i szaleją.


Bardzo ciekawi mnie Twój kawałek ziemi, gdzie miałaś różne gadżety typu wieko od oczyszczalni czy szamba i jakieś inne cuda. Jak po czasie udało Ci się zamaskować te rzeczy? Jak masz jakąś fotę z oddali to poproszę.
____________________
Ogród Margaret-ki
MalgosiaR 21:41, 11 maj 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Helllo witam się i czekam na rh równie zniecierpliwiona
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
tabliczkazna... 01:04, 21 maj 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Bardzo ciekawi mnie Twój kawałek ziemi, gdzie miałaś różne gadżety typu wieko od oczyszczalni czy szamba i jakieś inne cuda. Jak po czasie udało Ci się zamaskować te rzeczy? Jak masz jakąś fotę z oddali to poproszę.

A no to proszę... Przyjrzyj się dobrze, a znajdziesz te klapiska


____________________
Marta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies