Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 21:10, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
popcorn napisał(a)
Lole miodzio Giardina bardzo bardzo szkoda że pnąca = dużo miejsca wymaga! pozdrawiam!!

Karolinko cieszę się ,źe się Lola podoba to znaczy ,że ciutek jakowejś zdolności mam

Giardina pnąca dużo miejsca ..hmmmmm..u mnie stoi w donicy na tarasie już drugi rok i jak widać ma się ne najgorzej , więc myśl moze upchniesz

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
malkul 21:16, 08 cze 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Lale przecudne


jarzminaki i u mnie są w pełnym słońcu ok i t e cienia tez ok.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
gierczusia 21:16, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzia napisał(a)
Eluś ale ta Giardina to pnąca co?

Kurczę....szukam czegoś bladego i wysokiego...ale raczej nie pnącą
Szkoda, bo bardzo ładna.... buuu


Juzek noo pnąca......i blada jak byk i pikna wczoraj była u mnie Ania od kulek i też się zachwycała...więc chyba coś w tym jest ma rosnąć do 2-3 metrów ..a decyzja należy do Ciebie )

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:30, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
malkul napisał(a)
Lale przecudne
Jarzminaki i u mnie są w pełnym słońcu ok i t e cienia tez ok.


Cieszę się , jak się podobają Jak będzie gdzieś potrzeba anioła to polecam się ..
Oczywiście nie mam na myśli siebie noo w charakterze anioła
U mnie z tymi jarzmiankam jest dziwnie rosną obok , a jedna kwitnie a druga nie..dziś przesadziłam tą niekwitnacą między stipy do półcienia zobaczymy co z tego wyniknie a u Ciebie piszesz rosną w każdych warunkach i juz kwitną ???? Postaram się poleciec zobaczyć , ale w środę jadę na wycieczkę z klasą i mam masę roboty.,..echhh
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:41, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisał(a)
Znowu mnie tą Giardiną kusisz!!! NIE MAM MIEJSCA!!!
Skoczki widać jak potrząśniesz, małe, białe fruwają i szybciorem chcą z powrotem na róże...


Kaśku Twojego alhymista rozwiniętego na płocie to mało co pobije , ale ta giardina fffcale niebrzydka nooo i wiesz , gdzie ją kupić
...co do robali to na bank nie są skoczki..chyba ,źe naćpane bo jak potrząsam to nic się nie dzieję..ale mam jakoweś inne paskudztwo wydrążyło mi tunel w 2 łodygach , które teraz wyglądają jak rurki do picia napojów to znaczy się..wyglądały , bo już je wychlastałam ale to w sumie fcale nie jest śmieszne w związku z tym ,że to jakas poczwara zdecydowałam się wytoczyć najcięższe moje działo czyli Owadofos ..wyrąbałam róże i teraz patrzę i zaczyna grzmieć...lecem okryć kfiatucha ,żeby ten diabelny owadofos nie spłynął..już drugi raz nie będę miała sumienia jej truć
Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:52, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Eluś, pozdrawiam po weekendowo
U mnie walka z opuchlakami wciąż trwa... Zbieramy dorosłe co wieczór (chyba, że zapomnimy). Też mam jarzmiankę, ale srebrną - reszta na razie nie kwitnie.


Ja również pozdrawiam Ewciu żyjesz po tym łikendzie ???? bo jo leeedwoooo był szał ciał

U mnie też jest akcja opuchlak..ale czytałam właśńie artykuł o tym jak nasze grzyby długo ńie giną i jak się piknie rozmnażają..i jestem pełna nadziei

Srebrna jarzmianka ???? To taka też jest ??

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:57, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
JulkAd napisał(a)
Ciut cofnęłam, ciut poczytałam....nie wszystko, ale zawsze coś. Eluś kiedy Ty znajdujesz czas na to wszystko? Tildy, ogród, Rodzina, praca i jeszcze forum? Sprzedaj mi patent na wydłużenie doby....trza mi tego..Buziaki przesyłam.

Aaa Juleczko zdrmaskowałas mnie i to taaak publicznie ?? noo mam w piwńicy taka maszynkę z zegarem...jak wciśniesz czerwony guziczek to czas staje w miejscu baaardzo pożyteczne urządzenie dać Ci linka na producenta ??

A tak na poważnie....zawsze jest coś kosztem czegoś..przynajmniej u mnie...jak szyję Lole , to albo sprawdziany leżą, albo Ogrodowisko leży , albo w domu robi mi się stan wymagający odgruzowania a jak szaleje na Ogrodo , to znów nie szyję...na raz się nie da , a taaakkkk bym kciała a Ty żyjesz jeszcze ??? Nie zluzowało Ci się troszku po maturach ???


Ściskam mooocno bardzo
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:04, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Chmurka napisał(a)
Dzień dobry przyszłam się przywitać, bo widze że jesteśmy sąsiadkami. Śliczny ogródek, naprawde uroczy. Można z niego czerpać wiele inspiracji. A ten widok za płotem, bajka! Bardzo podoba mi się wykorzystanie podkładów kolejowtch (?) na obwódki rabat. Tyle kwitnących kwiatów, zakochałam się ! Pozdrowionka


Karolinko spod chmurki ale fajnie ,źeś tak blisko bo ja niby z Rudy , ale do Panewnik to mam w zasadzie w laciach
Za komplementy dla mikro ogrodu dziękuje gorąco , tym bardziej ,że my wszytsko własnymi ręcami
Co od obrzeży rabat , to była jazda...bo dostałam podkłady kolejowe od sąsiada w prezencie , ale one niestety baaaardzo śmierdzą na serio..są śliczne ,ale to nie było mi w stanie przyćmić tego " zapaszku " tak więc zamówiłam w tartaku w Chorzowie takie klocki za śmieszne pieniądze , pomalowałam impregnatem i ottt...są całkiem fajnie się chyba prezentują
Zaglądaj i inspiruj się ile wlezie , a może w wakacje gdzieś jaką kawę wypijemy ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:08, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
nicol21 napisał(a)
Wow, te Lole śliczne są!! Szkoda, że nie mam dzieci bo fajna wymówka byłaby gotowa na super Lolę


Ewelinko ja jeszcze ańi jednej Loli dla dziecka nie robiłam..wszytskie są dla dorosłych , bo to Lole poważne mają zwyczaj siadywać w salonie ( u Enyi i Bogdzi ) albo w przycupnęły w kuchni( u Cioci Gosi na przykład , albo ta druga z rondlem i skrzydłami ) tak więc...nie musisz szukać specjalnej wymówki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:09, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
waldek727 napisał(a)

To ja poproszę taką Lolę w fartuszku.


Waldziu ale zaznaczam ,że ona nie gotuje ..... Żeby potem nie było ,że to wybrak
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies