Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 22:48, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kacha123 napisał(a)
Też już nie śpisz? Giardina przepiękna, bardzo bym ją u siebie widziała. Czy ona nadaje się dla totalnych różanych głupoli, czy dla tych z fakultetem?

Aa ja czasem tak mam ,źe spać rano ( tzn o 7:30)już nie umię

Jassssne Kasiu ,że ona dla totalnych różanych głupoli .. Przeca widzisz ,źe u mnie rośnie bo jak u mnie jeszcze żyje , to znaczy się ,źe niełatwo ją wykończyć , tak że możesz brać w ciemno dasz radę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
malgorzata_s... 22:48, 08 cze 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
gierczusia napisał(a)

Gooosiu bardzo bardzo bym chciała i bardzo się postaram choć dopiero w piątek wieczorem wracam z wycieczki klasowej i nie wiem czy mi Chłop da znów wychodne a czy mogę zabrać z sobą Beatkę ??

Dzięki że o mnie pamiętałaś


Beatka to już wie i się wybiera
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
gierczusia 22:49, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
siakowa napisał(a)
Jarzmianka na pelnym sloncu...hmmm a ja myślałach że one do cienia...ech

Kasiu to i tak jesteś lepsza ode mnie bo ja posadziłam bez namysłu tam gdzie mi pasowała kompozycyjnie a już o doborze stanowiska...aaa...kto by tam o tym pamiętał ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:51, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Beatka to już wie i się wybiera

Hurra noo to super postaram się w takim razie bo już się za Wami okrutnie stęskniłam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:53, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Rench napisał(a)
Aleś Ty artystka lolowa,śliczne one są
Pocztówki też śliczne,ale wiesz,że mi się ta ostatnia najbardziej podoba


Artystka lolowa booooskie dziękuję

Ja sie wcale nie dziwie ,źe ostatnia pocztówka podoba Co się najbardziej bo to ta miłość do róż ..skądś to znam buziaki Reniu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:54, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AgnieszkaW napisał(a)
Przepiękne te pocztówki z mikroogrodu


Dziękuję Ci Agusiu goraco i ściskam moocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Ewa777 23:47, 08 cze 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
gierczusia napisał(a)


Ja również pozdrawiam Ewciu żyjesz po tym łikendzie ???? bo jo leeedwoooo był szał ciał

U mnie też jest akcja opuchlak..ale czytałam właśńie artykuł o tym jak nasze grzyby długo ńie giną i jak się piknie rozmnażają..i jestem pełna nadziei

Srebrna jarzmianka ???? To taka też jest ??

Buziole


U mnie weekend też był szalony Nawet potańczyłam sobie
Teraz próbuję dojść do siebie Najbardziej snu mi brakuje, tego nie można nadrobić, ani wyspać się na zapas

Oj, liczę na te grzyby, bo dorosłych zbieramy po 15 co noc!
Mam jarzmianki i srebrne i białe, ale nie kwitną jeszcze wszystkie
Na różach jak zobaczyłam biały nalot, to też zaczęłam je trząść, ale okazało się, że to pył z kwitnących drzew - może u Ciebie tak samo
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
AsiaK_Z 08:50, 09 cze 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Cześć Elu, dzięki za odwiedziny u mnie.
Troszkę u Ciebie posiedziałam na tarasie, achy zostawiam i to jeszcze jakie... Sorka, ale nie wzięłam kubka do umycia . No zapomniałam.
Nie będę oryginalna - Lole są superaste!
Ściskam bardzo mocno
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Viola 09:26, 09 cze 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
gierczusia napisał(a)


Waldziu ale zaznaczam ,że ona nie gotuje ..... Żeby potem nie było ,że to wybrak

Ha, ha pęknę ze śmiechu Nie gada, nie gotuje, to po co Waldkowi taka lala???
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
BusyBee 11:06, 09 cze 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ufff jestem na bieżąco
Lole jak zawsze- cuuudo myślę intensywnie, gdzie by taką posadzić może Lola by chciała na moim tarasie zamieszkać- u mnie jak w salonie- cały zadaszony- deszcz by jej nie przeszkadzał....chyba, że ona zmarźluch jest

Giardina piękna zazdraszczam, że nie mogę jej mieć- zadowalam się Mary rose

...i ładnej podody na wycieczce buziole
____________________
U BusyBee w ogródku...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies