Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

Kasya 07:49, 10 cze 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42231
Perspektywa mi się bardzo podoba, całość układa się w piękną kompozycję
I wiciokrzew zachwycajacy
Kupiłam małego w tym roku i od razu jakiegoś mączniaka złapał ;(
Nie wiedziałam ze on taki chorowity.
Ale kwitnie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
waldek727 08:40, 10 cze 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
gierczusia napisał(a)

Waldziu ale zaznaczam ,że ona nie gotuje ..... Żeby potem nie było ,że to wybrak

Elu.
Laleczka u mnie będzie sobie tylko leżeć i pachnieć. Nie będzie musiała nic gotować.
A jak nie wierzysz, to zajrzyj pod koniec strony tutaj. http://www.ogrodowisko.pl/watek/4102-co-dzisiaj-na-obiad?page=7
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
zawitka 10:16, 10 cze 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Ela --- buksy Twoje będą rosły ,bo puściły już nowe przyrosty ,nie przejmujsię lej wodę, bo jej potrzebują bo to chyba brak wody po przesadzaniu .Nie dawajcie żadnych nawozów pod nie bo będą chorowały a napewno nie po posadzeniu ze dwa lataIm wystarczy woda a jak jest glina albo sam piasek to ---kopiemy dół dużo większy od bryły korzeniowej na dno sypiemy dobrej ziemi stawiamy buksa I obsypujemy taę warstwą dobrej ziemi na grubość 20 cm .Obejrzałam je daj im czas nowe przyrosty zakryją te suchoty a jak nie to je wytnij I będzie dobrzre Powodzenia jak co to pytaj ha ha
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 10:37, 10 cze 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
A co do szmatek --- ja mam dobre kolorowe ciuszki z Holandji węc mogę ci wyslać to żden kłopot ---paczka I już a z uwagą jakie potrzebujesz to dobrze bo wybiorę takie jakie potrzebne żeby się przydały Do Szmitów się nie wybieram na razie bo nie mogę Daj adres na pw jak wybiorę ćmatki zrobię zdjęcie I zobaczysz jakie są i juuuuuuu Pozdrówka Szmatki dla Lolitek bo są cudowne .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Kindzia 11:02, 10 cze 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Matko...i córko...GIARDINA SZALEJE!!! Cudo!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Ewa777 14:21, 10 cze 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
gierczusia napisał(a)
A teraz parę pocztówek z mikro ogrodu
Z większej niź zwykle perspektywy.....





Piękne te widoczki i kwiatki Gratuluję [ierwszego pomidorka U mnie pomidorki jeszcze nie zaczęły kwitnąć, a u Ciebie już owoce Super

Odpoczywaj w górach jak Ci młodzież pozwoli

Jadę na 5-lecie do Szmitów, to się spotkamy już się cieszę
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
GosiaJoanna 17:30, 10 cze 2015


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Kocham takie widokówki piękna ta róża a pomidorek taki pękaty czyżby malinowy mniam bedzie pozdro i slonecznej pogody w górach
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Viola 18:13, 10 cze 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
waldek727 napisał(a)

Elu.
Laleczka u mnie będzie sobie tylko leżeć i pachnieć. Nie będzie musiała nic gotować.
A jak nie wierzysz, to zajrzyj pod koniec strony tutaj. http://www.ogrodowisko.pl/watek/4102-co-dzisiaj-na-obiad?page=7

No Waldek, szykuj kolację
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
waldek727 18:56, 10 cze 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Viola napisał(a)

No Waldek, szykuj kolację

Nie ma sprawy.
Proponuję chateaubriand z polędwicy wołowej z sosem béarnaise lub Boeuf Stroganow.
Moim atrybutem oczywiście będzie sałatka grecka.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
BusyBee 19:51, 10 cze 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
gierczusia napisał(a)

Pszczółko nooo to za te bycie na bieżąco masz normalnie medal bo ja czasem nie ogarniam
Lolę można wyposażyć w kożuch i skarpety na możliwość ewentualnego ochłodzenia , coby nie przemarzła tak więc myśl
A co do Giardiny.....gdybyśmy ffszytskie to samo miały , to nudno by było kocham tą naszą różnorodność i te nasze narózniejsze gusta to jest cudne tak wiec ciesz się Mary Rose
Ściskam mooocno


Już widzę tę Lolę tarasową, cudnie przyodzianą ....rozpartą na moim leżaczku...na którym ja nie mam czasu siedzieć...A co ma się leżaczek lenić w samotności... niech mu Lola towarzyszy!
Elciu teraz nie mam sumienia Ci głowy zawracać, ale jak będziesz miała więcej czasu , to ja z chętnością u Ciebie złożę zamówienie czekam więc cierpliwie na Twoją wenę...

A giardinę to tak wszyscy chwalą, że się zbiesi jeszcze tfu...tfu...
____________________
U BusyBee w ogródku...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies