Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

Margarete 16:22, 02 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
No to nadrobiłam......choć obrazkowym pismem ale nadrobiłam...uff.
Widziałam akcje zamiany kamieni na klocki...ładnie wyszło nie powiem, ładnie
Widziałam dziury w liściach we wszelakich odmianach tych "liściowygryzaczy", no i kwasoluby kwitnące poogladałam - masz ich juz troche, masz

Rabata czerwono-żłota sliczna, i plany jej powiekszenia też zapowiadaja sie całkiem, całkiem ....ile tam jeszcze roslin zmiescisz.

Widziałam że masz skalnice na rabacie - a ona woli kwaśno czy zasadowo? słonce czy cien? ...bo ja w tym roku kupiłam sobie skalnice różową jako uzupełnienie do stokrotek w donicach na tarasie ale czas stokrotek mija i pójda juz lada dzien na kompost a skalnice musze gdzies na rabte upchnąc i sie zastanawiam co jej bardziej odpowiada....

Aha i ja tez jestem za wystawą lub większa prezentacja twoich lol, sa sliczne
Buziaki na dłuuugi, ciepły weekend zostawiam
Juz wkrótce weeeekend.........
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 21:21, 02 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
gierczusia napisał(a)
A jeszcze Wam pokażę , jakiego przed chwileczką miałam gościa specjalnego wiem ,źe dla niektórych mieszkających pod lasem czy na wsi nie jest to szczególna atrakcja ,ale dla mnie mieszczucha mieszkającego w takiej aglomeracji jest to naprawdę cudowne przeżycie



Cudny.I dał sie sfotografowac?Tak spokojnie stoi.Niesamowite.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Nikita 01:46, 04 cze 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Elu, kofam te twoje Lole...cudne są. Widziałam w realu tą dla Bogdzi z grabkami i w seksownych laćkach. Oddaję swój głos za galerią Lol !!!
Buziam życząc miłego weekendu
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
waldek727 02:13, 04 cze 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
gierczusia napisał(a)



Ewciu bo te Lole to dla mnie naprawdę zabawa i staram się ,by wszystko było na miejscu dlatego też jestem w stanie wykonać jedną Lolę na tydzień..innej opcji czasowej po prostu nie ma na wszystko potrzeba czasu na zakup modułu do brzuchomówstwa również zamówiłam partię w Chinach ,żeby Waldkowi zrobić przyjemność

Eluniu.
Zupełnie niepotrzebnie się fatygowałaś.
Wiesz, ja odnośnie kobiet to jestem bardzo mało wymagający. W zupełności wystarczyłoby mi jakbyś przy tworzeniu ,,Loli" włożyła w nią malutką cząsteczkę własnej duszy i przyozdobiła ją okruszkiem swojej niebiańskiej urody.
Pozdrawiam.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
GosiaJoanna 13:06, 04 cze 2015


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
gierczusia napisał(a)


Aganiu ja bym się chyba nie odważyła takiego czegoś Szefowej zaproponować ... Ale za to specjalnie dla Ciebie zrobiłam streszczenie a w lipcu będę juz wolna , wiec można pisać ..ustalać czy ma siedziec czy wisieć , jaki kolor i resztę preferencji typu garnki , łopaty itp





Kocham te Lole są super jak byś chciała jakieś tkaniny to mogę Ci wysłać mam mnóstwo ścinków
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
gierczusia 17:09, 04 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Gosiu Joanno bardzo się cieszę,ze Ci się podobają..ten komplement jest dla miły podwójnie, bo Ty też szyjesz , więc możesz sobie wyobrazić co to jest za " zabawa " z taka Lolą ścinki chętnie przyjmę a szczególnie tkaniny ,które się nie strzępią , są raczej cienkie i mają bardzo drobne wzory



Waldku wiesz ,źe zrobiłeś nam masę radości z tym brzuchomówstwem trochę się pośmiałyśmy mamy nadzieję ,że się nie gniewasz .. W wykonanie każdej Loli wkładam masę serducha, tak więc to jest " w pakiecie "a czy one są ładne ??? Noo to już ocena należy do Ciebie pozdrowionka


Nikita bardzo mi miło ,że się podobają o galerii pomyślimy a może o profilu na fejsie póki co , można oglądać u mnie I Tobie również życzę miłego łikendu taaakiegooo długiego...suuuper



Bogdziu noo widzisz stał..jakimś cudem stał jakieś 15 m od mojego osobistego płotu i to był środeczek dnia..niesamowite buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:19, 04 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Margarete napisał(a)
No to nadrobiłam......choć obrazkowym pismem ale nadrobiłam...uff.
Widziałam akcje zamiany kamieni na klocki...ładnie wyszło nie powiem, ładnie
Widziałam dziury w liściach we wszelakich odmianach tych "liściowygryzaczy", no i kwasoluby kwitnące poogladałam - masz ich juz troche, masz
Rabata czerwono-żłota sliczna, i plany jej powiekszenia też zapowiadaja sie całkiem, całkiem ....ile tam jeszcze roslin zmiescisz.
Widziałam że masz skalnice na rabacie - a ona woli kwaśno czy zasadowo? słonce czy cien? ...bo ja w tym roku kupiłam sobie skalnice różową jako uzupełnienie do stokrotek w donicach na tarasie ale czas stokrotek mija i pójda juz lada dzien na kompost a skalnice musze gdzies na rabte upchnąc i sie zastanawiam co jej bardziej odpowiada....
Aha i ja tez jestem za wystawą lub większa prezentacja twoich lol, sa sliczne
Buziaki na dłuuugi, ciepły weekend zostawiam
Juz wkrótce weeeekend.........


Ja Cię podziwiam Małgoś ,że się zdecydwałas nadrabiać ..serio z tą zamiana kamieni na klockiem było tak ,że było tyle samo oponentów co i popierających...ale mnie kamienie się nie podobały bo były bardzo nierówne..to był taki zwykły kamień budowlany..tak więc męska uuppssss..damska decyzja i było po kamieniach
Jeśli chodzi o kwasoluby to rzeczywiście choroby jakowejś dostałam..to chyba przez tego cunninghamsa..rośnie ślicznie, nie kaprysi , nie zrzuca liści od spodu...a te jego liściory...aaaaa..wnet będę miała gąszcz przy tarasie

Kupiłaś skalnicę ???? Noo ja Cię..ja wyrzucam a Ty kupujesz..to tak nie powinno byc ...meldować się trza , jak coś w oko wpada
Najgorsze jest to ,źe nie jestem Ci w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie..dostałam skalnicę od przyjaciół..u nich rosła w ogrodzie pod drzewami , w znacznym cieniu..ja mam jedna na patelni ( słońce non stop ) a drugą w półcieniu..obie rosną jak gooopie kwasowosci gleby nie sprawdzałam , ale raczej jest zwykła..żaden skrzyp u mnie nie rośnie..od strony ulicy chyba mam kwaśną , bo tam masę skrzypu , a od ogrodu nic

Co do dosadzania do czerwono żółtej to już tylko Krwawanik i jedna kulista mała tujka i to juź będzie wszytsko
Miłego weekendu buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:28, 04 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
A teraz pocztówka z mikro ogrodu co ze mnie by był za pasjonat, gdybym w czasie tego wolnego czasu nie pobiegała z aparatem
Niesamowity kolor kwiatów rododendrona tarragona


Jarzmiankę też mam pierwszy rok..rosną dwie obok..jedna jest mała i bez kwiatów a druga właśnie oglądacie...ta jest na pełnej patelni chyba to uwielbia



Kwitnący nadal kiścien oraz rabata ze skalnicą i red baronem


Pomidorowe przedszkole


I obecnie największa gwiazda mojego ogrodu czyli róża giardina


Życzę Wam miłego i spokojnego weekendu odpoczywajcie









____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AgnieszkaW 18:20, 04 cze 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Przepiękne te pocztówki z mikroogrodu
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Rench 22:19, 04 cze 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Aleś Ty artystka lolowa,śliczne one są
Pocztówki też śliczne,ale wiesz,że mi się ta ostatnia najbardziej podoba
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies