Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 22:15, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
chelll napisał(a)
Gierczusiu, dzięki za słowa otuchy. W tej chwili wciąż gonię własny ogon, a tak lubię wykonywać ciekawe rzeczy i choć kocham ogród, było mi przykro , że tracę inne pasje. Masz jednak rację, przecież wiecznie nie będę pielić, sadzić i inne. Może z czasem rośliny się rozrosną i będą bardziej samodzielne. Mała Mi napisała, że z ogrodem jak z dzieckiem, więc chyba trzeba wierzyć, że kiedyś się usamodzielni

Ogród piękny, a jarzmianki cudo. Już są na liście, ale te czerwone w mojej ocenie dośc drogie. TYlko w końcu nie wiem, czy one w słońcu czy cieniu rosną lepiej ?


Elu zobaczysz ,że to się z czasem wszystko unormuje tak jak Ci napisała Mała Mi ..wiec głowa do góry , i do przodu obojętnie w której dziedzinie

Za komplimenta dla mojego maleństwa dziękuję serdecznie i zapraszam częściej właśnie przed chwilą się dowiedziałam że jarzmianki po zimie mają dużo siewek , wiec jak już znajdę to sie odezwij co do stanowiska jarzmianki zdania jak widać są podzielone choć wychodzi na to ,że one są mało kapryśne i po prostu rosną wszędzie

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:20, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
rozark napisał(a)
nad jarzmiankami dumam bo piękne są ale jeleniowaty cudny, bije ją na głowę i tego szans nie mam mieć, może lalkę popełnisz w kształcie sarenki? to by było

Reniu ja tą jarzmiankę kupiłam przypadkiem Beatka z Miniformatu była ze mną w Bylinowym na wycieczce i kupowała..III tak jakoś wyszło ,że by kolorystycznie pasowała do tego red barona i stad ją mam
A zwierzak fajny no nie ?? stałam i się gapiłam z rozdziawioną buzią.. Lubię też lisy i zające ale u kogoś na forum widziałam łosia..to dopiero było
Lala w kaztałcie sarenki ???? A jak ja jej spódnicę założę ???
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:22, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Milka napisał(a)
Gierczusiu, najpierw powiem, ze zachwycalam sie toba, potem lalkami a teraz ogrodem, sliczne jarzmianki i roze


Bożeszzzz , Irenkooooo dziękuję

Komplementa dla swojej osoby to pominę , ale komplimenta dla ogrodu z Twoich ust to juz normalne wyróżnienie dziękuję raz jeszcze
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:27, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bogdzia napisał(a)
Ta z grabkami jest moja jakby ktos nie wiedział. Pozdrówka.



Taaaaak
A ta z brązowymi skarpetami za kolano jest Cioci Gosi, a ta z dzianinowym , cieniowanym sweterkiem i beżową apaszka jest Enyi Anity
Reszta ma dom nieogrodowiskowy ...
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:31, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
danuta_szwajcer napisał(a)
Jarzmianki są cudne a Twoja się u mnie rozmnożyła) Jelonek śliczny, no i mowiłas, że u Ciebie zwierzątek nie ma tyle a tu masz i to zaraz jaki??) Zdolniacha jesteś z tymi lalkami) Gratuluję Pozdrawiam

nooo spróbowałaby sie nie rozmnożyć ..z serducha była dana , wiec wyboru nie miała pamoętam jak z Bogusia biegałyśmy po straganach w Parku Ślaśkim i wybierałysmy ale było fajnie rogacz fajny , no nie ??? buziole Danusiu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:33, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kasik napisał(a)
Przemiłego "gościa" miałaś Takie spotkanie w kazdych warunkach jest fajne, bez znaczenia gdzie ono ma miejsce. To kontakt z przyrodą, niecodzienną dla nas sprawia, że uśmiechamy sie szczęśliwi.
Przyszedł zapewne pozaglądać na kwitnące kwiatki . Wcale się nie dziwię -ja też bym się skusiła.

Buziaki zostawiam


Kaśko jak Ty to ładnie potrafisz napisać..,,.mnie tak pięknych słów brak więc dziękuje bardzo za śliczne ujęcie mojej rzeczywistości
A on oglądać może do woli ,a mam nadzieję ,ze i Wy do mnie kiedyś traficie bo zaproszenie jest aktualne
Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:35, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
boguslawa_madejska napisał(a)
Elu macham i miłego wypoczynku


Boguślu odmachuję tak mooocno ,źe aż mi ręka chce wylecieć ze stawu widziszzz ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
malgorzata_s... 22:37, 08 cze 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Eluś buziole zostawiam Może dasz radę w niedzielę do Kapiasa przyjechać? Będzie kilka osób?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
gierczusia 22:41, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
waldek727 napisał(a)


Elżuniu.
Za co mam się gniewać? Ja specjalnie wnoszę do wątków szczyptę humoru żebyśmy się nie zazielenili na amen. Jestem tak pogodnym facetem, że kładę się spać z uśmiechem i z pogodną buźką wstaję. Wiem, że ,,ponurasów" czasami może to irytować, ale ja już tak mam. Dziesięć lat temu moja żona wyszła na godzinę do fryzjera, córka jest na swoim, to czym ja mam się teraz przejmować. Zawsze noszę w sobie wewnętrzny spokój, dlatego ze stanów emocjonalnych bardzo sobie cenię pogodę ducha, której również życzę i Tobie aby towarzyszyła Ci każdego dnia.


Waldku to ja sie bardzo cieszę ,że tak właśnie jest ja też staram się żyć jakoś w miarę spokojnie bez nerwów , choć w tej robocie to nie zawsze mi się udaje ..przyznaję się bez bicia
Pośmiałam się znów troszkę z opisywanej przez Ciebie sytuacji godzinnego wyjścia do fryzjera , choć mało kto jest chyba w stanie na ten fakt spojrzeć z takim dystansem , czego serdecznie gratuluje
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:44, 08 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Eluś buziole zostawiam Może dasz radę w niedzielę do Kapiasa przyjechać? Będzie kilka osób?

Gooosiu bardzo bardzo bym chciała i bardzo się postaram choć dopiero w piątek wieczorem wracam z wycieczki klasowej i nie wiem czy mi Chłop da znów wychodne a czy mogę zabrać z sobą Beatkę ??

Dzięki że o mnie pamiętałaś
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies