Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

rozark 14:15, 09 cze 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
gierczusia napisał(a)

Reniu ja tą jarzmiankę kupiłam przypadkiem Beatka z Miniformatu była ze mną w Bylinowym na wycieczce i kupowała..III tak jakoś wyszło ,że by kolorystycznie pasowała do tego red barona i stad ją mam
A zwierzak fajny no nie ?? stałam i się gapiłam z rozdziawioną buzią.. Lubię też lisy i zające ale u kogoś na forum widziałam łosia..to dopiero było
Lala w kaztałcie sarenki ???? A jak ja jej spódnicę założę ???


bajek nie oglądasz czy jak ubierają wszak zwierzątka
____________________
pozdrowionka
gierczusia 20:05, 09 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
zawitka napisał(a)
Wyczytałam u Bogusi że masz kłopot z buksami lej wodę bo teraz mają wszędzie sucho Zrób dołek wokół buksa I lej wodę Jeśli nie kupiony z grzybem to jest brak wody Pokaż te buksy Wróciłam do tyłu coby obejrzeć te buksy ale ni ma .Jakie bombowe lalochy szyjesz -- A kcesz kolorowe szmatki??????


Halinko witaj u mnie Ty chyba po raz pierwszy
Bardzo dziękuję za chęć pomocy buksom, zaraz zrobię fotki i wrzucę , choć chwalić się raczej ńie ma czym

A szmatki na lale chętnie przyjmę, moźe się wybierasz na 5 lecie Ogrodowiska do Szmitów ??? Bo by była okazja....nie chcę Ci robić kłopotu.... Dla lal wskazane materiały raczej cienkie , w drobne wzory i najlepiej jak się dziko nie strzępią ..nie gniewaj się ,że tak kaspruję
Buziole

Ten jest pierwszy..ma dużo młodych przyrostów, ale żółknie od środka...





A to drugi problemowy ten ma trochę tylko żółtych liści od środka ale za to od góry w obszarze cięcia ma brzydkie liście..a dezynfekowałam nożyce ,źeby nie było...





____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:17, 09 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
rozark napisał(a)


bajek nie oglądasz czy jak ubierają wszak zwierzątka

Reniu

Nooo trza się tu przyznać ,że już daawnooo bajek nie oglądałam raz że tewelizorka ni mom a dwa...że ..hmmmmmm...wiek troszka nie ten
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:21, 09 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
BusyBee napisał(a)
Ufff jestem na bieżąco
Lole jak zawsze- cuuudo myślę intensywnie, gdzie by taką posadzić może Lola by chciała na moim tarasie zamieszkać- u mnie jak w salonie- cały zadaszony- deszcz by jej nie przeszkadzał....chyba, że ona zmarźluch jest

Giardina piękna zazdraszczam, że nie mogę jej mieć- zadowalam się Mary rose

...i ładnej podody na wycieczce buziole

Pszczółko nooo to za te bycie na bieżąco masz normalnie medal bo ja czasem nie ogarniam
Lolę można wyposażyć w kożuch i skarpety na możliwość ewentualnego ochłodzenia , coby nie przemarzła tak więc myśl
A co do Giardiny.....gdybyśmy ffszytskie to samo miały , to nudno by było kocham tą naszą różnorodność i te nasze narózniejsze gusta to jest cudne tak wiec ciesz się Mary Rose
Ściskam mooocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:22, 09 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Viola napisał(a)

Ha, ha pęknę ze śmiechu Nie gada, nie gotuje, to po co Waldkowi taka lala???

Noooo tego , to ja już nie wiem Waldka by trza zapytać
Waaaallddeeekkkkkkk .......hop hop
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:26, 09 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)
Cześć Elu, dzięki za odwiedziny u mnie.
Troszkę u Ciebie posiedziałam na tarasie, achy zostawiam i to jeszcze jakie... Sorka, ale nie wzięłam kubka do umycia . No zapomniałam.
Nie będę oryginalna - Lole są superaste!
Ściskam bardzo mocno


Ja tam nadal trzymam kciuki Asiu i czekam na TEN meldunek
Moźe jak się już uporasz z tym wszytskim to rzeczywiście na moim tarasie posiedzisz .. Wakacje w sumie już blisko ....kubek po Tobie umyje , niech stracę ale talerzyk umylłaś sama ???
Cieszę się ,źe Lole się podobają buuuziakiiii
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:32, 09 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)


U mnie weekend też był szalony Nawet potańczyłam sobie
Teraz próbuję dojść do siebie Najbardziej snu mi brakuje, tego nie można nadrobić, ani wyspać się na zapas

Oj, liczę na te grzyby, bo dorosłych zbieramy po 15 co noc!
Mam jarzmianki i srebrne i białe, ale nie kwitną jeszcze wszystkie
Na różach jak zobaczyłam biały nalot, to też zaczęłam je trząść, ale okazało się, że to pył z kwitnących drzew - może u Ciebie tak samo

Nooo ładanieeee nawet tańce były??? to ja słaba przy Tobie jestem ale też usiłuję nadrobić braki we śnie i marńie mi to idzie
15 robali co noc ???? Bóżeszzzz, toż Ty ich tam masz caaałą armię ... Szukaj zainfekowanej rośliny..gdzieś musi byc to główne siedlisko..jakiś rodek czy tujka....bo wiesz..jeden opuchlak to 1000 larw.....
Srebrne jarzmianki...achhhhh..juz ktoś o nich pisał...brzmi super muszę sobie je pooglądać choć już nawet na upychanie miejsca brak kategorycznie brak
Ja też miałam nalot z pylących drzew , ale oprócz tego mam jeszcze coś innego..zobacz...na bank mi tego pyłek " nie wyżarł "

Ściiskam mooocno


____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:49, 09 cze 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
A teraz parę pocztówek z mikro ogrodu
Z większej niź zwykle perspektywy.....

Giardina w zestawieniu ze stipą i czyśćcem od Ewki od hortensji oraz giardina w pełnej krasie

Burza kwiatów wiciokrzewu w ubiegłym roku nie pryskałam promanalem i cały rok mi chorował..w tym sezonie już tego nie zaniedbałam i efekty widać kwiaty są jak małe dzieła sztuki..piękne, misterne....



Nooooo i moj pierwszy w życiu pomidor


Następne widoczki będą z gór o ile bedzie co fotografować , bo nie bedzie ciągle lało buziaki








____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 07:30, 10 cze 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)

[...] kubek po Tobie umyje , niech stracę ale talerzyk umylłaś sama ???[...]
)


O kurde! a ja się zastanawiałam, dlaczego mam taka ciężką torebkę Elu jest powód żeby odwiedzić Cię kolejny raz i kolejny i kolejny
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
siakowa 07:40, 10 cze 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
gierczusia napisał(a)


Halinko witaj u mnie Ty chyba po raz pierwszy
Bardzo dziękuję za chęć pomocy buksom, zaraz zrobię fotki i wrzucę , choć chwalić się raczej ńie ma czym

A szmatki na lale chętnie przyjmę, moźe się wybierasz na 5 lecie Ogrodowiska do Szmitów ??? Bo by była okazja....nie chcę Ci robić kłopotu.... Dla lal wskazane materiały raczej cienkie , w drobne wzory i najlepiej jak się dziko nie strzępią ..nie gniewaj się ,że tak kaspruję
Buziole

Ten jest pierwszy..ma dużo młodych przyrostów, ale żółknie od środka...





A to drugi problemowy ten ma trochę tylko żółtych liści od środka ale za to od góry w obszarze cięcia ma brzydkie liście..a dezynfekowałam nożyce ,źeby nie było...







o jak ktos by sie pochylił nad tym bo moje z osattniego rzutu zakupowego takie były i dalej są mimo lania florovitem...
Pozdrawiam Eluś
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies