Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

lojalna_ 10:34, 17 wrz 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Elciu buziolki mocne )) fajnie było Cie miec chociaz na kilka godzinek ))) mam nadzieje ze dzie juz tylko odpoczywasz )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
AsiaK_Z 10:47, 17 wrz 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Paaaaaniiii, ja rozumiem rok szkolny i takie taaaammmm, ale zielona szkoła dopiero w maju "dzie ućkłaś"?
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Ewa777 11:06, 17 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Eluś, tęsknię za Tobą Pokaż jakieś zdjęcia wrześniowego ogrodu
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
malgorzata_s... 11:53, 17 wrz 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Eluńku dzięki że byłaś chociaż zdecydowanie za krótkoBuziolki wielkie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Warmia 13:31, 17 wrz 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Pozdrowienia zostawiam
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
gierczusia 20:26, 17 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Urszulla napisał(a)


To podziwiam za umiejętności piszę sie w takim razie na letnie spotkanie u Ciebie z pokazem klejenia kurczę, nie jestem techniczna ale człowiek musi się uczyć, życie zmusza choć Kompletnie mi to nie leży. A tu tyle zręcznych dziewczyn i utalentowanych.


Bogusława Madejska napisała
ja też się piszę - mogę ??

Nooo patrzcie że też ja gapa wcześniej o tym nie pomyślałam..bo to latem być musi ,żeby wyschnęło jak trzeba..taka misa rojnikowa to z tydzień schnie jak nic..latem...więc możemy podumać na przyszłe wakacje no chyba ,że jescze wrócą do nas tropikalne upały wszak ..lato jeszcze chyba mamy ???.. bardzo bym chciała...ojjj..bardzo

Ps..to wcale nie jest trudne
Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:38, 17 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Katkak napisał(a)
Cudne te rojniki i pojemniczek, w ktorym rosną, zdolniacha . A zabierasz he do domu na zimę?

Kasya napisała
Rojnikowo bardzo mi się podoba

Kasieńki Wy moje rojniki to prezent od Lukiego zdobią mój stół ogrodowy już kolejny rok przyniósł je piėknie zapakowane , a ja odbierając z jego rąk prezent myślałam..że to może fartuszek dla ogrodnika złożony w kosteczkę idealny mały prostokącik i to miękki , lejący.... a to...cudna chusteczka rojnikowa
W ubiegłym sezonie nie zabrałam jej do domu na zimę..stała sobie spokojnie pod chmurką..rojniki miały naturalne warunki o dziwo wszystko przetrzymało bez szwanku są jakieś lekkie spękania , ale to tylko dodaje donicy uroku ciekawe co będzie dalej ??
Ściskam moookroooo.. U nas leje cięgiem od rana
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:48, 17 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Magleska napisał(a)

Nie zapracowałam się jeszcze , ale ogród to taka moja ucieczka przed wszystkim odreagowywuję w nim wszystko co złe
A tajemnicza nie jestem Śląsk ,okolice B-B : )
Ps. A takie donice to też z chęcią nauczyłabym się robić śliczne

Noooo to dobrze ,że jeszcze żywiosz u mnie jest podobnie z tą odskoczniæ ogrodową..czasem mam wrażenie ,źe gdyby nie ogród to chyba oszalałabym
BB ???.... Hurraaa...to blisko mamy
W takim razie oficjanie zapraszam na warsztaty donicowe ino niech temperatura zrobi się przyzwoita w najgorszym przypadku na wiosnę
Ps..wczoraj koło Ciebie przejeżdżałam..machałam Ci..widziałaś ??
Buziole gorące
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:52, 17 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisał(a)
Gierczuś o Jamesie napisałam Ci u mnie...i wiesz, to taka róża na Twoją rabatkę...wąsko rośnie, dość wysoko...na tyły w sam raz I ten kwiat...i pachnidełko toto jest

Dzięki czytałam u Ciebie że taki drapak niby , łysy u dołu...ale ..jak mi siė jeszcze jakie miejsce uda wynaleźć to wcisnę a co pod drewutnią mam koncek , bo mi bluszcz errecta wymarzł i nie odbił niestety ale tam chyba zbyt ciemno i mokro na róże , skoro nawet powojnik nie dał rady...
Ściskam moocno i dziękuję za towarzystwo wczoraj jesteście cudowni
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Magleska 20:59, 17 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
gierczusia napisał(a)

Noooo to dobrze ,że jeszcze żywiosz u mnie jest podobnie z tą odskoczniæ ogrodową..czasem mam wrażenie ,źe gdyby nie ogród to chyba oszalałabym
BB ???.... Hurraaa...to blisko mamy
W takim razie oficjanie zapraszam na warsztaty donicowe ino niech temperatura zrobi się przyzwoita w najgorszym przypadku na wiosnę
Ps..wczoraj koło Ciebie przejeżdżałam..machałam Ci..widziałaś ??
Buziole gorące

Z warsztatów chętnie skorzystam
Ale ,że tak blisko byłaś i na kawę nie zajechałaś normalnie chyba focha zapnę zapraszam przy okazji
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies